Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cha tak jakoś pomyślałem że to możesz być Ty :D

ale nie masz chyba żadnych naklejek klubowych, a rejony tesco to moje rejony Ty pod biedronkę a ja na parking

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 691,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czyj to furak?

znalezione na wheelwhores

DSC_0337.jpg

rearshot.jpg

Polskie blachy, sceneria z USA...:)

Opublikowano

cha tak jakoś pomyślałem że to możesz być Ty :D

ale nie masz chyba żadnych naklejek klubowych, a rejony tesco to moje rejony Ty pod biedronkę a ja na parking

no wlasnie nie mam trzeba to zmienic :) no ja na Dziesiatej bywam tylko kobicie zakupow siew zachcialo:D

Opublikowano

Pozdrówka dla niebieskiej B6 w sedanie WP78042.

Lecieliśmy razem od W-wy w stronę Gdańska, ja jechałem granatowym Fokusem avant :naughty:

Opublikowano

dzsiaj ok godz 19 widziana srebna b5 na blachach LCH w lublinie pod skansenem wsi lubelskiej :)

Opublikowano

:hi:

Pozdro dla kierownika b6 granatowej na ul. Grzybowskiej ok godz. 18, z klubową naklejką na klapie.

Opublikowano

czyj to furak?

znalezione na wheelwhores

DSC_0337.jpg

rearshot.jpg

Polskie blachy, sceneria z USA...:)

Zauważyłem na różnych fotach z USA, że tam często kolesie na zloty/sesje foto, montują tablice z rodzinnych miast/państw. Np na A4mods jest trochę aut z USA na blachach D, CZ itp.

Opublikowano

25.06.2010 ok.16:00 widziany ciemny A4 1.8T FZI ul. Racjonalizacji. Pozdrowienia !!!

501c12e28652984dmed.jpg

:hi::kox:

Pozdrowionka :kox:

I już mamy haka na zielonego :naughty:

Podwójna ciągła :decayed:

Żadna podwójna ciągła :chytry:

Zjechałem na lewo, żeby kolega mógł przejechać do skrętu w prawo, a nie czekać zanim wszyscy skręcający w lewo przejadą przez światło.. :cool1:

To KUTURA JAZDY się nazywa :cool1:

Opublikowano

I już mamy haka na zielonego :naughty:

Podwójna ciągła :decayed:

Żadna podwójna ciągła :chytry:

Zjechałem na lewo, żeby kolega mógł przejechać do skrętu w prawo, a nie czekać zanim wszyscy skręcający w lewo przejadą przez światło.. :cool1:

To KUTURA JAZDY się nazywa :cool1:

No w sumie.. :mysli:

Mi ciężko jest podczas jazdy robić takie manewry, bo zazwyczaj trzymam jedną rękę pod jajkiem, a drugą staram się kontrolować drążek. :dontknow:

Opublikowano

Aleś zacytował :doh1:

Opublikowano

:ssij:

To byś poprawił :cwaniak1:

:decayed:

Opublikowano

:ssij:

To byś poprawił :cwaniak1:

:decayed:

:polew: :polew:

Opublikowano

W zeszly weekend, ul. Julianowska (Józefosław), czerwone B5, avant, klekot, ramki klubowe, smignelo w strone cmentarza, ja skrecilem w Geodetow, pozdro :)

Opublikowano

:ssij:

To byś poprawił :cwaniak1:

:decayed:

:good:

_________________________________________________

Praktycznie codziennie widzę na Suwak-u w Wawie, srebrne B6 Avant.

Ale nie wiem kogo to :kox:

Opublikowano

:ssij:

To byś poprawił :cwaniak1:

:decayed:

jak trzeba to poprawia a jak nie to sie smieje

Opublikowano

dzisiaj srebny avant b5 na tablicach WF .. w warszawie poruszal sie w strone zakretu ok godziny 15 (niestety nie wiem jaka to ulica.) :hi: naklejka na klapie i ramki klubowe

Opublikowano

Czarny avant w B6 ramki klubowe WJ 75XX zaparkowany w Okuniewie u szklarza :decayed:

Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Dzisiaj w Wawie na 17 stycznia B5 avant II lift WI****J z wlepami od rogala i ramkami klubowymi a potem na siekierkowskiej trasie pędziłem i wyprzedziłem Cię.Pozdro

Opublikowano

Vectre Garwolińską, granatowa, przyciemniane wszystkie szyby, wersja kombi.

Pozdrawiam ;)

Opublikowano

Czerwone be pięć avant WY przy Arkadii dzisiaj ok 10. Pozdrawiam kierownika, wiecej uśmiechu prosze :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.