Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dziś w okolicach Lublina spotkałem pewnego klubowicza... pogadalismy sympatycznie przy kawce... ;) Niestety nie zdradze kto to był bo moze sobie tego nie zyczyć :D A może się przyzna... :mysli: W każdym razie było miło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w okolicach Lublina spotkałem pewnego klubowicza... pogadalismy sympatycznie przy kawce... ;) Niestety nie zdradze kto to był bo moze sobie tego nie zyczyć :D A może się przyzna... :mysli: W każdym razie było miło :)

Pozdrowionka dla Ciebie.... :)

Dzieki za kawke...i mila rozmowe..... ;)

Fajnie bylo poznac sympatycznego kolege........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Rzeszowie pod WSIZem widzialem b5 w sedanie kolor szary metalik i oczywiscie klubowe rameczki - ktoz to taki uczeszcza na studia tam gdzie ja ?:)

Szara czy srebrana jesli, srebrna to przyznaje sie bez bicia ze to ja tam uczeszczam na studia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Rzeszowie pod WSIZem widzialem b5 w sedanie kolor szary metalik i oczywiscie klubowe rameczki - ktoz to taki uczeszcza na studia tam gdzie ja ?:)

Szara czy srebrana jesli, srebrna to przyznaje sie bez bicia ze to ja tam uczeszczam na studia.

Hehe to ty jestes jeszcze inny klubowicz bo ja widzialem 97r przed liftem a ty widze po ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Rzeszowie pod WSIZem widzialem b5 w sedanie kolor szary metalik i oczywiscie klubowe rameczki - ktoz to taki uczeszcza na studia tam gdzie ja ?:)

Szara czy srebrana jesli, srebrna to przyznaje sie bez bicia ze to ja tam uczeszczam na studia.

Hehe to ty jestes jeszcze inny klubowicz bo ja widzialem 97r przed liftem a ty widze po ;)

A chyba ze tak, to widze ze wiecej klubowiczow na wsiz uczeszcza.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to któryś z klubowiczów kupił sobie ostatnio czarną B6 1,8T sedan jeszcze na obcych blachach, ale nie niemieckich, czerwone literki/cyferki białe tło, na tylnej szybie spore logo Audi, ładne Alu :dance: Widziany 19.11.2007 pod Politechniką Lubelską koło godziny 14-16?? Aha widziałem jak wsiada i dojeżdża... Nie zdążyłem dogonić żeby dać kalendarzyk, jeśli obcy :disgust: A jeśli klubowicz to pozdrawiam! :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Słupsku i widziałem czarną :audi: B5 w avancie zaparkowana na ulicy czyżby zdenia furka , niywidziałem ramek bo brudne autko było :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj godzina oklo 13:30 w Częstochowie w alejach przy "Merkurym" siedziala mi na d*pie jakas granatowa A4 chyba B5 jechal jakis gostek obok dziewczyna ktos z naszego klubu?

a jesli tak to nie zapominaj wlaczyc swiatelek hehe

przyznac sie bez bicia;p ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w godzinach 12:00 13:00 w Wejherowie spotkałem moje pierwsze :a4fan: Klubowe z ramkami klubowymi do rejestracji z tej okazji zapodałem dwa kalendarzyki za wycieraczkę i oczywiście zrobiłem fotkę na upamiętnienie tego zajścia. :dance:

547b056819163695m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w godzinach 12:00 13:00 w Wejherowie spotkałem moje pierwsze :a4fan: Klubowe z ramkami klubowymi ...

a ja się zastanawiałem, kto to był? Pozdrawiam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowce granatowego B5 Avant chyba 2.8 30V/1.8 T [mial podwojny wydech] [rej: WI xxxxx] i dziekuje za szybka przejazdzke po moscie siekierkowskim w sobote .... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto dzis na lublanskiej na wysokosci stacji benzynowej o 16:50 w kr srebrnym :audi::a4fan: sedan wyciagal jakiegos kolesia z peugeota i mu ..... :bicz3: wytlumaczyl jak sie jeezdzi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznac sie teraz prosze ktory to lobuz wyprzedzil mnie na swiatlach na obwodnicy jaworzna o 18:38 bialym kondomem (1.9TDI 90KM 1Z) na blachach KCH, a pozniej wlekl sie pol drogi 120-130km/h ze nie zdazylem do mechaniora na czas?? Pany :bicz3: Niektorzy sa szybsi i sie spiesza :rant:

(wklejone ze spotow kch)

APELUJE O TROCHE WIECEJ ROZWAGI ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...