Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przed chwilą na Neste przy Głębockiej oklejone B6 ZS XXXX Nie zaczepiałem bo stałem Alfem Pozdrawiam :hi:

Ostatnio w okolicach Reytana zaparkowane oklejone B5 DJE XXXX. Takie czerwone z naklejkami na klapie :kox:

To już 4 auto klubowe stojące pod WSEiZ

Pozdrowienia :hi:

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 691,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pozdrowienia dla Kierowniczki czarnego avanta B7 na numerach WPI XXXXX

Ramki klubowe

Dzis ok 11.30 na parkingu przy Sadybie

Pieknie wykonana "koperta" :good:

Opublikowano

150cc84d7c95e82bmed.jpg

Pozdrowienia z pracy na Targówku :hi:

Opublikowano

pozdr. dla kierownika b7 widzianej na Polnej w Zamościu na LZ 38...

Opublikowano

Pozdrowienia dla kolegi z B5 1.8 numerów nie zapamiętałem ;) z okolic Lublina, widziany dzisiaj w Lublinie przy salonie FORDA (al. Kraśnickie)

Kolega myślę że też widział bo zamrugałem awaryjnymi :P

Opublikowano

Pozdro dla kierownika niebieskiej b5 sedan nr rej DOL xxxxx. Złapaliśmy się w piątek na trasie z Myśliborza do obwodnicy Oleśnicy

Opublikowano

Pozdrawiam kierownika srebrnej B6 Avant ZS 29XXX spotkanego dziś ok. 21:00 na wisłostradzie.

Opublikowano

Pozdrawiam pedała który jechał dziś o 20 wałem 60 km/h lewym pasem , szare b5 ramki klubowe .

Opublikowano
:polew: :polew: trzeba było go łyknąć i faka pokazać :naughty: :naughty:
Opublikowano

W mińsku mazowieckim ładne B5 sedan czarne ramki klubowe.

Opublikowano

kokos widziany na Muszkieterów

Opublikowano

Pozdrawiam kierownika srebrnej B6 Avant ZS 29XXX spotkanego dziś ok. 21:00 na wisłostradzie.

pozdrawiam;)

masz hidy 5000 czy 6000K?

Opublikowano

Pozdrawiam kierownika srebrnej B6 Avant ZS 29XXX spotkanego dziś ok. 21:00 na wisłostradzie.

pozdrawiam;)

masz hidy 5000 czy 6000K?

Ori bixenon 4300k :wink4:

D1S osram

Opublikowano

Pozdrawiam kierownika srebrnej B6 Avant ZS 29XXX spotkanego dziś ok. 21:00 na wisłostradzie.

pozdrawiam;)

masz hidy 5000 czy 6000K?

Ori bixenon 4300k :wink4:

D1S osram

HIDy w moim starym audi niedopuszczalne :)

Opublikowano

Z kim to się przed chwilą pozdrawiałem na Grójeckiej w Wawie? :mysli: 17.30-17.45

Czarne/ciemne B5 sedan, tabl. rej. WX ....., lampy tył ledy ala II lift, przód poliftowe z HIDem chyba 6000K, jak nie więcej :decayed:

Dzięki za wpuszczenie na środkowy pas :notworthy: Bo skakałem z pasa na pas i mnie przyblokowało :wallbash:

Opublikowano

Z kim to się przed chwilą pozdrawiałem na Grójeckiej w Wawie? :mysli: 17.30-17.45

Czarne/ciemne B5 sedan, tabl. rej. WX ....., lampy tył ledy ala II lift, przód poliftowe z HIDem chyba 6000K, jak nie więcej :decayed:

Dzięki za wpuszczenie na środkowy pas :notworthy: Bo skakałem z pasa na pas i mnie przyblokowało :wallbash:

:hi::decayed:

chyba 6000K, jak nie więcej

6000 tylko po 1.5 roku się rozszczelniły i świecą trochę na fioletowo :confused4: muszę kupić nowe. :decayed:

Opublikowano

:hi::decayed:

chyba 6000K, jak nie więcej

6000 tylko po 1.5 roku się rozszczelniły i świecą trochę na fioletowo :confused4: muszę kupić nowe. :decayed:

:hi:

Zmieniaj na 5000 albo na 4300 bo walą ostro na fiolet :wink4: Ja mam 5 i powoli myślę o 4,3 :wink4:

Dlaczego nie masz klubowych oznaczeń? :mysli: Chyba że nie zauważyłem :mysli: Bywasz na spotach?

Opublikowano

A ja dzisiaj Tosika widziałem :decayed:

Opublikowano

:hi::decayed:

chyba 6000K, jak nie więcej

6000 tylko po 1.5 roku się rozszczelniły i świecą trochę na fioletowo :confused4: muszę kupić nowe. :decayed:

:hi:

Zmieniaj na 5000 albo na 4300 bo walą ostro na fiolet :wink4: Ja mam 5 i powoli myślę o 4,3 :wink4:

Dlaczego nie masz klubowych oznaczeń? :mysli: Chyba że nie zauważyłem :mysli: Bywasz na spotach?

Mam naklejkę na klapie z lewej strony i ramkę tylko z przodu bo kiedyś w jakiś niewyjaśnionych do tej pory przyczyn zgubiłem jedną :decayed:

Bywasz na spotach?

Byłem raz czy dwa ale nie bardzo mam czas :embarrassed::(

Opublikowano

Byłem raz czy dwa ale nie bardzo mam czas :embarrassed::(

Nie zauważyłem naklejki :kwasny: Mi też brakuje czasu na spoty :kwasny: Akurat z roboty wracałem, więc często mnie tam można spotkać, szkoda, że akurat zielone miałem, bo bym się zatrzymał obok i byśmy chwilę zagadali :decayed: To do następnego :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.