Spotkania na drodze

Traviz

Wczoraj przy McDonaldzie w Siedlcach ok. 13 srebrny avant B6 LRY26.. wlepka na klapie :hi:

pozdro dla koleżanek :hi:

• Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W czwartek na trasie toruńskiej widziane auto Nosfera.Kierowała przedstawicielka płci pięknej :hi:

Srebrne b6 - ładne, z rameczkami klubowymi :good: w Błoniu ok 12 dzis;) pozdro :)

Błękitno niebieskie kolego pozdro :evil:

Pozdrawiam kierownika czarnej B6 lecącej do wawki od stony bronisz leciałem w drugą stronę blaszki WI ramki klubowe :>

szary B5 z battalionu na KOL widziane w Dąbrowie Górniczej koło Pałacu Kultury

Wczoraj około 20:00 musti stał z alpagą w bramie w WGM , ja lansowałem sie z Majką w spacerówce :kox: :kox: :kox: :kox:

Błękitno niebieskie kolego pozdro :evil:

Sorka, dokładnie sie nie przyglądałem i ogólnie w ostatnim momencie zobaczyłem - świeciło strasznie w twarz + dziurawa nawierzchnia :kox: :kox:

Wczoraj - Al.Jerozolimskie (ostatnia prosta w kierunku pierdolnika z Łopuszańską) - kierownik spostrzegawczy - otrąbiony, oświecony awaryjnymi.

imag0531.jpg

Pozdrawiam.

Tomka (tomek881025) naszego ustrzelili jak nieoznakowani .... :D

Tomka (tomek881025) naszego ustrzelili jak nieoznakowani .... :D

hahaha - nic się nie ukryje - weź tylko wyjedź na miasto :>

:naughty:

godz. 17.10 wczoraj Mineralna -> Muszkieterów, czarny poliftowy avancik B5 WIxxxx rameczki klubowe blodi za kierownicą :naughty: autko oznakowane MR motors :wink4::hi:

Blondi Moja :) autko zresztą też. Pozdro!

A dzisiaj po powrocie do domu: "co robiłaś wczoraj o 17.10 na Mineralnej/Muszkieterów" :naughty: Pozdro pozdro :hi: Kiedyś już widziałem Twoją furkę u Witka jak pojechałem swoje padło kręcić :wink4:

Blondi Moja :) autko zresztą też. Pozdro!

Etam :polew: od razu pytanko na gtalk poszło :) ale żonka na Mineralnej pracuje, więc co tam robiła to wiem. Dokładnie o 17:10 to po mnie jechała.

to uprzedź ją że następnym razem jak ją spotkam to będę trąbił :naughty: albo niech się uśmiecha do sreberka jadącego z przeciwka, bo ja tamtędy codziennie jeżdżę po 17 :naughty: Pracuję niedaleko więc mogę z nią mini spoty robić :naughty: