Spotkania na drodze

Traviz

W sumie to często tam bywam - nawet wczoraj byłem zostawić T4 :)

kupiles paździocha to i czesto bywasz .... :naughty:

• Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W sumie to często tam bywam - nawet wczoraj byłem zostawić T4 :)

kupiles paździocha to i czesto bywasz .... :naughty:

Wolę swojego Paździocha niż Twoją A4 bez relingów - czyt. PARÓWĘ :naughty: - mam Ci przypomnieć jak jechaliśmy do GM?? Dlazego nawet stare Audi 80 w nadwoziu Coupe nie miało problemów z ruszaniem a Ty zostawałeś w tyle na kazdych światłach? Mówiłeś, że ślisko było... ale jakoś tylko Ty to odczułeś ;-) Dobra, zostawmy nasze śmiechy z AKP na AKP :D

A T4 jest u nich po raz pierwszy :) - poprawiam po "mechaniku" co powinno mu się ręce obciąć :D

U Rogala spotykam sporo osób z A4 Klubu :) Wybacz, ale personalnie Ciebie nie pamiętam. Jak była rozebrana to był przełom maja/czerwca. Twoje auto chyba kojarzę ;)

A nie byl to przypadkiem lipiec/sierpien? Napewno nie byl to maj/czerwiec i na 99% bylo to Twoje auto :cool:

Widzę, że mój avatar z AKP zplagiatowałeś :P

Yeah, tylko troche go poprawilem :>

tak tak ... quattro ponad wszystko .... :naughty:

koniec OT .

Dziś na Ochodzie pod "WSEIZ" stało A4/S4 zielone bez relingów ..blachy WWE XXX . Ciekawe czy to ktoś od nas .. jesli to S4 body kit to jest :th:

z tarnowa w stronę w kielc siedziałem na ogonie (przez chwilę :przebiegly:) A4 B5 avant na blachach KTA xxxx z adresem naszej stronki ; jechałem szarym B6 avant .. ktoś się przyznaje??

To wit.s Juz to opisal na watku warszawskim :>

Witam Panowie :)

Przyznać się - kogo dzisiaj goniłem na trasie z Konstancina (ASO Rowiński) w kierunku Wafki? Chyba to było ciemno zielone A4 B5 z klubowymi ramkami na blachach WPI z pałą na tylnej klapie. Szkoda kolego, że nie włączyłeś radia - wołałem Cie, ale na próżno. Ja wyhamowałem bo leciało przed nami mondeo z kamerką - pokazywałem Ci, ale chyba nie zjarzyłeś - dobrze, że odbiłeś... bo polecieli za tym autem co za Tobą jechało ;) Pozdro dla Ciebie!

[br]Dopisany: 21 Luty 2008, 11:29 _________________________________________________a siemanko , teraz sobie przypominam , najpierw cisnąłes tak ze musiałem cie puscic, a póżniej nagle zwolniłes wiec w tym upatrywałem swoją szanse :polew:, a to przez pały tak heblowałes. Srebrny avant , q z tyłu na klapie. byłem kwiatki w konstancinie kupic dla mojego słońca i wracałem własnie do pracy. pozdrawiam serdecznie :hi:

Dzisiaj pod CH Janki stałem zderzak w zderzak z fajną B6 na WPR..z ramkami klubowymi,kolor chyba szary(chyba bo brudny troszke był),na klapie emblemat MTM

Ach, to sobie nie pooglądałeś długo, co? :polew: Chyba że tym razem poziek zrezygnował z pełnej pi..

No właśnie nie pooglądałem długo bo byłem tam na moment i na pełna pi .. nie miałem czasu czekać :tongue4:

Pozdawiam kolege klubowicza ktury stal w koreczku okolo 13 z minutami na trasie Sulejow-Piotrkow Tr. czarny sedan B5 RT 15743 [chyba] z antena na bagazniku ...rameczki klubowe byly. A zapomnial bym sory za ten korek :polew::polew: stoi tam bardzo duzo fajnych audiczek :gwizdanie: :gwizdanie:

Pozdawiam kolege klubowicza ktury stal w koreczku okolo 13 z minutami na trasie Sulejow-Piotrkow Tr. czarny sedan B5 RT 15743 [chyba] z antena na bagazniku ...rameczki klubowe byly. A zapomnial bym sory za ten korek stoi tam bardzo duzo fajnych audiczek

To Iverson leciał do Wlk.

no rzeczywiście to ja hyhy,również pozdrawiam trzeba bylo chociaż machnąć!!!

to fajna sprawa oznakować autka. ja pomykam dużym mobilem to fajnie byłoby spotkać na trasie kogoś z klubu. można sobie pomagać lub zagadać na radyjku.dobrym rozwiązaniem są fajne naklejki.wtedy okleiłbym także ciężarówkę i swoją audi. :hi: :hi:

Witam Panowie :)

Tak, prawie się zgadza - ale z tyłu mam czystą klapę ;-) Wyheblowałem bo zobaczyłem Twoje ramki... a później te wredne pały - szkoda, że radia nie miałeś włączonego ;-) Pozdro!