Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wczoraj w Rykach u Marciniaka ok 14 czarny poliftowy avant zmieniający koła.

to ja, ale kół nie zmieniałem , tylko w jednej oponie siedział wkręt

a Ty czym byłeś?

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 691,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wczoraj w Rykach u Marciniaka ok 14 czarny poliftowy avant zmieniający koła.

to ja, ale kół nie zmieniałem , tylko w jednej oponie siedział wkręt

a Ty czym byłeś?

niebieskim passatem ze znajomym. Koniecznie w dół z nim :)

Opublikowano

Dzisiaj,ok 16 na S7 pomiędzy Białobrzegami a Grójcem czerwone B5 Avant na LC,ramki + wlepa na tylnej klapie.

Pomykałem srebrnym T5 :hi:

To zapewne ja byłem :gwizdanie: Pozdro

Opublikowano

B6 w Sedanie na numerach z Pisza. Trasa Łomża-Pisz. Mijałeś stado motongów ;)

Opublikowano

wczoraj w Rykach u Marciniaka ok 14 czarny poliftowy avant zmieniający koła.

to ja, ale kół nie zmieniałem , tylko w jednej oponie siedział wkręt

a Ty czym byłeś?

niebieskim passatem ze znajomym. Koniecznie w dół z nim :)

kombi?, to kojarzę

z czasem pójdzie, na razie jes 1BE :cool1:

Opublikowano

Wczoraj w Krakowie...

Jakoś rano na Alejach między Kijowem a Jubilatem sedan B5 RPR.

Popołudniu na os. Oświecenia dokładnie ul. Bohomolca B5 avant KOL.

Jeszcze na ul. Barskiej jakieś B6 przyjezdne parkuje, ale tablic już nie pamiętam.

pozdrawiam :hi:

Opublikowano
Chwile później w strone Lublina za***rdalający Bullit W0 BODEK - pozdro oniak naughty naughty naughty

Nie zauważyłem, pozdro cycu :P

Opublikowano

Kto jechał w czwartek w Markach srebrnym avantem 1.4, wyładowanym kantówką :>, na WWY.....

p.s. nie Kolkov?

Kolkov bo on ma unikatowe B5 1.4 :decayed:

:przebiegly:

Pozdro

Chwile później w strone Lublina za***rdalający Bullit W0 BODEK - pozdro oniak naughty naughty naughty

Nie zauważyłem, pozdro cycu :P

jak mogłeś nie zauważyć srebrnej polówki :cool1:

Opublikowano
Chwile później w strone Lublina za***rdalający Bullit W0 BODEK - pozdro oniak naughty naughty naughty

Nie zauważyłem, pozdro cycu :P

dobrze ze kolkov ma dobry wzrok bo ja cie niestety tez nie widziałem :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Wielkie dzięki Pani w czarnym avancie 1.8 B5 na grockiej we Wrocku :) ...wpuściła mnie w mega korku, gdzie jeden drugiemu na zderzaku siedział :notworthy::decayed:

Pozdrawiam! :wink4:

Opublikowano

http://imageshack.us/photo/my-images/833/20110614602.jpg/

na Wielkiej Płycie dzisiaj zastałem w Płocku tego pana :D przechodząc spojrzałem na ramki

pozdrawiam[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 18:43_________________________________________________Pana lub Panią *

Opublikowano

dzis rano srebrne B6 Avant zglebione, na blachach ZS, felgi 18" RS6, sporo naklejek na drzwiach pasazera :) - na ulicy Suwak w Wawie - kto to?

Opublikowano

Pozdro dla kolegi widzianego dziś wieczorem na kotlarskiej, srebrne b5 w avancie z klubowymi ramkami, stałem taką samą b5tką po drugiej stronie ulicy. Wytrwale wyglądałem miejsca parkingowego i nie ocknąłem się na tyle wcześnie, by Cie elegancko otrąbić :tongue4:

Opublikowano

Pozdrawiam kierownika srebrnego B5 avant WA.... - taxi - dziś Wybrzeże Kościuszkowskie 41 godz. 12.00:-)

Opublikowano

dziś w Wyszkowie przy Zespole Szkół Zawodowych, namierzony granatowy polift B5 Avant z klubowymi ramkami na WWLach :cool1: Pozdro

Opublikowano

Dziś na parkingu pod OBI CH Matarnia w Gdańsku, ok. godziny 19:30, B6 Avant GD 2... :wink4:

Opublikowano

A ja pozdrawiam Kolegę w siwej klubowej koszulce widzianego w niedzielę 12 czerwca ok godziny 14 na kamiennej górze w Gdyni. :hi: Akurat wpadłem na weekend na stare śmieci i trochę fotek pstrykałem z góry testując nowy nabytek :wink4:

Opublikowano

Musti widziany pod McDonald' em w Pruszkowie....

Zadzwoniłem do niego i powiedziałem, żeby nie jadł tego gówna o tak późnej porze...

:tongue4:

Opublikowano

A ja pozdrawiam Kolegę w siwej klubowej koszulce widzianego w niedzielę 12 czerwca ok godziny 14 na kamiennej górze w Gdyni. :hi: Akurat wpadłem na weekend na stare śmieci i trochę fotek pstrykałem z góry testując nowy nabytek :wink4:

A pozdrowionka, pozdrowionka :hi:

Tak się złożyło, że małżonka również chciała odwiedzić swoje stare śmieci :wink4:

Opublikowano

Musti widziany pod McDonald' em w Pruszkowie....

Zadzwoniłem do niego i powiedziałem, żeby nie jadł tego gówna o tak późnej porze...

:tongue4:

łapie mase :kox: :kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.