Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

Ciemne B6 WA 40.. mrygało mi awaryjnymi na Tarchominie ..po ruszeniu ze świateł . Ktoś od nas ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pozdrawiam kolege spotkanego przed Rykami w byłym aucie Dextera .. furka kox na tych felach :slina:

Urwałem gadke na CB bo sie zasięg konczyl :tongue4:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kolegę spotkanego w Suścu (sobota 12 lipiec), samochód stał przed sklepem spożywczym z klubowymi rameczkami , potem mijałeś mnie i moją kobiete (szliśmy chodnikiem)... :hi:

hehe dobrze że zmodyfikowałeś posta bo wcześniej brzmiało jakby kolega kobietę Ci ukradł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kolegę spotkanego w Suścu (sobota 12 lipiec), samochód stał przed sklepem spożywczym z klubowymi rameczkami , potem mijałeś mnie i moją kobiete (szliśmy chodnikiem)... :hi:

hehe dobrze że zmodyfikowałeś posta bo wcześniej brzmiało jakby kolega kobietę Ci ukradł :decayed:

Tak to jest jak się pisze po paru piwkach - dzisiaj rano jak przeczytałem to też się zdziwiłem co stworzyłem za opowieść :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba cały poprzedni tydzień na prakingu przy pensjonacie "Słonecznym" w Okunince nad j. Białym stał srebrny Avant z klubowymi ramkami - niestety kierowcy w nim lub chociaż przy nim nie widziałem, choć często kursowałem tamtędy (pieszo) między moim domkiem a plażą. :wink4:

Niedziela 13.07.2008, stacja Lotos we Włodawie, dwa czarne Avanty, B5 i B6 - ktoś z klubu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto dzisiaj o 13 jechał na rondzie OZN skręcał w marszałkowska??

srebrne a4 b5 sedan z ramkami klubowymi?? minąłem Cię po prawej stronie srebrnym motorem jechałeś z kobieta :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może w Ustce jest ktoś z naszych (pare A4 widziałem), drinkli byśmy małe pifko :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może w Ustce jest ktoś z naszych (pare A4 widziałem), drinkli byśmy małe pifko :>

Byłam cały tydzień ... ale nie miałam neta :wallbash: granatowy brudny avant z przerysowaną prawą stroną :D

W ogóle Słupsk-Ustka to zagłębie Audic jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może w Ustce jest ktoś z naszych (pare A4 widziałem), drinkli byśmy małe pifko :>

W ogóle Słupsk-Ustka to zagłębie Audic jest :D

Zauważyłem ( i Opli Tigra od wuja widziałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla boberka, spotkanie we wtorek na trasie Ł i dzieki za wpuszczenie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...