Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ciemne B6 WA 40.. mrygało mi awaryjnymi na Tarchominie ..po ruszeniu ze świateł . Ktoś od nas ?

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 690,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pozdrawiam kolegę spotkanego w Suścu (sobota 12 lipiec), samochód stał przed sklepem spożywczym z klubowymi rameczkami , potem mijałeś mnie i moją kobiete (szliśmy chodnikiem)... :hi:

Opublikowano

Pozdrawiam kolege spotkanego przed Rykami w byłym aucie Dextera .. furka kox na tych felach :slina:

Urwałem gadke na CB bo sie zasięg konczyl :tongue4:

pozdro

Opublikowano

Pozdrawiam kolegę spotkanego w Suścu (sobota 12 lipiec), samochód stał przed sklepem spożywczym z klubowymi rameczkami , potem mijałeś mnie i moją kobiete (szliśmy chodnikiem)... :hi:

hehe dobrze że zmodyfikowałeś posta bo wcześniej brzmiało jakby kolega kobietę Ci ukradł :decayed:

Opublikowano

Pozdrawiam kolegę spotkanego w Suścu (sobota 12 lipiec), samochód stał przed sklepem spożywczym z klubowymi rameczkami , potem mijałeś mnie i moją kobiete (szliśmy chodnikiem)... :hi:

hehe dobrze że zmodyfikowałeś posta bo wcześniej brzmiało jakby kolega kobietę Ci ukradł :decayed:

Tak to jest jak się pisze po paru piwkach - dzisiaj rano jak przeczytałem to też się zdziwiłem co stworzyłem za opowieść :polew:

Opublikowano

Chyba cały poprzedni tydzień na prakingu przy pensjonacie "Słonecznym" w Okunince nad j. Białym stał srebrny Avant z klubowymi ramkami - niestety kierowcy w nim lub chociaż przy nim nie widziałem, choć często kursowałem tamtędy (pieszo) między moim domkiem a plażą. :wink4:

Niedziela 13.07.2008, stacja Lotos we Włodawie, dwa czarne Avanty, B5 i B6 - ktoś z klubu?

Opublikowano

kto dzisiaj o 13 jechał na rondzie OZN skręcał w marszałkowska??

srebrne a4 b5 sedan z ramkami klubowymi?? minąłem Cię po prawej stronie srebrnym motorem jechałeś z kobieta :)

pozdro

Opublikowano

pozdrawiam 2 audi na tablicach ONA - tnące dzis rano nad morze w okolice koszalina :>

Opublikowano

Czyżby AdamDFO pod Leclerkiem wczoraj? :)

Opublikowano

Czyżby AdamDFO pod Leclerkiem wczoraj? :)

nie zauważyłem Cię, ale często bywam w tamtych okolicach więc pewnie ja :decayed:

Opublikowano

Jak mogłeś nie zauważyć, jak stałeś na parkingu dwa miejsca obok :> Chyba, że to nie Ty ;)

Opublikowano

ja to jestem zabiegany ostatnio do tego stopnia, że dziwne że nie mylę własnego samochodu...

Opublikowano

Pozdro od czarnego sedana RSA, dla wszystkich A4 spotkanych od pon do czwartku na Słowacji a było ich trochę na naszych blachach :-)

Opublikowano

a może w Ustce jest ktoś z naszych (pare A4 widziałem), drinkli byśmy małe pifko :>

Opublikowano

a może w Ustce jest ktoś z naszych (pare A4 widziałem), drinkli byśmy małe pifko :>

Byłam cały tydzień ... ale nie miałam neta :wallbash: granatowy brudny avant z przerysowaną prawą stroną :D

W ogóle Słupsk-Ustka to zagłębie Audic jest :D

Opublikowano

a może w Ustce jest ktoś z naszych (pare A4 widziałem), drinkli byśmy małe pifko :>

W ogóle Słupsk-Ustka to zagłębie Audic jest :D

Zauważyłem ( i Opli Tigra od wuja widziałem)

Opublikowano

dzis

bankomat

nowa iwiczna

srebrny sedan, klekot na ladnych felach :wink4:

Opublikowano

pozdrowienia dla boberka, spotkanie we wtorek na trasie Ł i dzieki za wpuszczenie :wink4:

Opublikowano

Pozdrowienia dla Srebrnego Avanta B6 rej. PJA.... z klubowymi rameczkami :wink4: Mijaliśmy się w Słupcy w dojeździe na A2 :hi:

Opublikowano

pozdrowienia dla A4,z trasy Kolobrzeg-Walcz-Oborniki-Poznan w godzinach od 3.00-6.00 rano

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.