Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wczoraj (piątek) Lublin ul północna pd bankiem czarne B5 klubowa naklejka i fajne lampy tył :hi:

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 691,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Srebrne B7 avant tabl. rej. WW..., rameczki klubowe, wczoraj ok. 21.00 w Wawie na Łazienkach w stronę Ostrobramskiej. Pozdrowionka :hi:

Opublikowano

Dzisiaj wracając z uczelni, na trasie Radom-Puławy wyprzedził nas klubowicz jadący srebrną Audi A4 b6 z klubową ramką z tyłu na blachach LHR 0XXXX. Jechałem z kolegą srebrnym Golfikiem :decayed:

Opublikowano
w środę przed południem na światłach w Koziogłowach w kierunku na Katowice czarny sedan B8 na ramkach klubowych blachy z woj. Łódzkiego, :hi:

A to ja chyba byłem, pozdro dla kolegi :hi:

Opublikowano

Wczoraj około 17.15 na Armii Krajowej, czerwone B6 sedan WCI z ramkami klubowymi, jadące w kierunku zachodniego. W momencie kiedy zjeżdżałeś w Broniewskiego wyprzedziłem Cie i mignąłem awaryjnymi - niestety bez reakcji. Pozdrawiam!

Opublikowano

Pozdro dla kierowników 2 A4 B5, pomaranczowy sedan i biały avant na blachach z Torunia, widzianych na skrzyzowaniu M. Skłodowskiej przed Carrefourem dziś koło 20:00 :)

Opublikowano

biały avant, polift bez relingów? jeśli tak to krzychutrn

Opublikowano

Takie cudo, widziane przez Rybę22 we wtorek ok.13 pod Castoramą w Osowie :decayed:

1362993580417.jpg

Opublikowano
Takie cudo, widziane przez Rybę22 we wtorek ok.13 pod Castoramą w Osowie :decayed:

http://s15.postimage.org/vaq12vrg7/1362993580417.jpg

trza bylo zerwać te ramki bo troche wstyd :decayed:

Opublikowano
Takie cudo, widziane przez Rybę22 we wtorek ok.13 pod Castoramą w Osowie :decayed:

http://s15.postimage.org/vaq12vrg7/1362993580417.jpg

trza bylo zerwać te ramki bo troche wstyd :decayed:

Grunt,że karton jest :decayed:

Opublikowano

Pozdro dla pana ciemnego avanta (czarnego?) Widzianego przed 19 w lodzi na pilsudskiego za stadionem :)

Opublikowano

Audi B5 sedan chyba zielone, szyby w dym, ramki forumowe i jak dobrze pamiętam to rej. R1 STIG. Bujałem się za nim od Rynku w Mielcu, następnie przejazd obok Kościółka skręt na lewo , na światłach w prawo jak na Dębicę, potem A4 uderzyło na Shella . Sygnał świateł awaryjnych i pomknąłem dalej. Kto to taki???

Pozdrawia forumowy Passat :banan:

Opublikowano

Pozdro dla zioma który zostawił furę a4 b6 avant miedzy ul.chocimską a ul.słoneczną w wawie przy nowo wybudowanym bloku. :hi:

IMAG0108.jpg

Opublikowano

dzisiaj ok 17 lublin skręcające w aleje kraśnickie niebieskie b6 z przodu była ramka klubowa i kierowało się w stronę tesco :hi:

Opublikowano
dzisiaj ok 17 lublin skręcające w aleje kraśnickie niebieskie b6 z przodu była ramka klubowa i kierowało się w stronę tesco :hi:

sedan czy avant?:grin:

Opublikowano
dzisiaj ok 17 lublin skręcające w aleje kraśnickie niebieskie b6 z przodu była ramka klubowa i kierowało się w stronę tesco :hi:

sedan czy avant?:grin:

:decayed: nie zwróciłem uwagi za szybko jechałem, a nawet jak bym zauważył to nie wie czy bym pamiętał :kox:

chyba avant :facepalm:

Opublikowano
dzisiaj ok 17 lublin skręcające w aleje kraśnickie niebieskie b6 z przodu była ramka klubowa i kierowało się w stronę tesco :hi:

sedan czy avant?:grin:

:decayed: nie zwróciłem uwagi za szybko jechałem, a nawet jak bym zauważył to nie wie czy bym pamiętał :kox:

chyba avant :facepalm:

jak avant to paput nie wie, ale jakby był sedan to też by nie wiedział

sory paput :decayed:

Opublikowano
dzisiaj ok 17 lublin skręcające w aleje kraśnickie niebieskie b6 z przodu była ramka klubowa i kierowało się w stronę tesco :hi:

sedan czy avant?:grin:

:decayed: nie zwróciłem uwagi za szybko jechałem, a nawet jak bym zauważył to nie wie czy bym pamiętał :kox:

chyba avant :facepalm:

jak avant to paput nie wie, ale jakby był sedan to też by nie wiedział

sory paput :decayed:

:polew:

Opublikowano

Dzisiaj parę minut po 7:00 chyba widziałem avanta B5 kowiego lecące w kierunku LU...

Pozdr.

... wysłane z WC za pomocą szczotki do kibla ...

Opublikowano

dzsiaj 18 ciemny sedan B5 z nalepką klubową po lewej stronie WU 62..8 w wawie na żwirkach a potem w pruszkowską - jechałem za tobą i nawet mignąłem długimi :wink:

pozdro dla kierownika:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.