Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pozdrawiam kolege z czarnego b6 avant na WU ze starymi ramkami myjacego samochod na karcherach naprzeciwko wola parku :-

Olaczek :decayed:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapasralka

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 691,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Godzina 13sta , wlot do opatowa od strony kielc. Ciemne b5 avant. Pozdr.

Opublikowano

Wczoraj ok 20 w okolicach łomianek na warszawe leciało chyba czarne B6 ramki klubowe , mineło mnie i mignąłem z tyłu swiatłami taki dużym autkiem :hi:

Opublikowano

b6 na gwincie i z tyłu klapa hamerykańśka i felgi od bmw lansujące się dzisiaj pod galerią olimp w lublinie,oblukałem dokładnie auto,piękna sztuka

Opublikowano

Chyba rafalex widziany przed chwilą na skrzyżowaniu Prymasa i Górczewskiej. Pozdro Cycku :decayed:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapasralka

Opublikowano

Wczoraj ok 20 w okolicach łomianek na warszawe leciało chyba czarne B6 ramki klubowe , mineło mnie i mignąłem z tyłu swiatłami taki dużym autkiem :hi:

renault premium? To byłem ja:naughty:Tylko nie czarne auto

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Wczoraj ok 20 w okolicach łomianek na warszawe leciało chyba czarne B6 ramki klubowe , mineło mnie i mignąłem z tyłu swiatłami taki dużym autkiem :hi:

renault premium? To byłem ja:naughty:Tylko nie czarne auto

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Tak dokładnie kolego premium , w nocy i mgle wyglądało mi na czarne , zobaczyłem ramkę klubową to mignąłem :wink:

Opublikowano

Wczoraj ok 20 w okolicach łomianek na warszawe leciało chyba czarne B6 ramki klubowe , mineło mnie i mignąłem z tyłu swiatłami taki dużym autkiem :hi:

renault premium? To byłem ja:naughty:Tylko nie czarne auto

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Tak dokładnie kolego premium , w nocy i mgle wyglądało mi na czarne , zobaczyłem ramkę klubową to mignąłem :wink:

własnie się zastanawiałem czy mrugnięcie było przez to że zjeżdzałeś z mostu czy ktoś znajomy :wink: Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

GBY MP94 przed chwila na rondzie kolo lidla pozdrawiam

Edytowane przez Edyta

Opublikowano

Biały klekot b7 RZE 01*78 ramki klubowe .... dziś na ul. Postępu około 10:00 . Yyyy znaczy wczoraj ;) .

Pozdrowionka .

Edytowane przez PIXI

Opublikowano

Przed chwilą w Gdyni na Morskiej Rs4 B7 na tab. WOT... Ramki klubowe.

Opublikowano

Był w wekend u nas jak byłem u Domina ładnie ryczy nie pamiętam nicku ;)

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano

Dzisiaj godzina 10 z minutami koło szpitala JP II w Zamościu zaparkowana srebrna B6 w avancie z ramkami nr rej LBL***** :hi:

Edytowane przez chudineze

Opublikowano

Wczoraj w Zielonce między 16 a 16.30 mijałem się z B5 sedan polift na numerach WWL. Na przedniej szybie w rogu szyby biała naklejka DOPE. pozdrawiam

To pewnie ja tylko nie zwróciłem uwagi :) Również pozdrawiam :wink:

Opublikowano

Czarny avant B7 na Postępu w W-wie widziany już kilkukrotnie z nalepami klubowym na bokach.

Xperia

Opublikowano

Nie wiem czy ktos z forum ale ladna sztuka. Dzis Gorczewska Media Markt

5b9473edbf53720f45cd7c53b7edbb72.jpg

0668b7095622cb2d289979431f57f4c7.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Dzisiaj tzn jeszcze wczoraj pod krakowem w niepolomicach dhl ok 18:XX pod brama wjazdowa b6 avant ramka klubowa z tylu ,pozdro

Opublikowano

Dziś właściwie wczoraj widziany czarny avant B6 z naklejką klubową na autostradzie A4 przy bramkach w stronę Katowic. Pozdro z pomarańczowego T5 :wink:

Opublikowano

Przed chwila na Ryzowej stalowy avant b6 rej. CB ....

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Kogo namierzyć w budrolu w Płońsk? B8

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.