Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hehe, to jeszcze trochę posiedzieliście, ja też wracałem do domu tylko się motałem jak wjechać na S8 z tego nieszczęsnego centrum :D

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 690,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

na wiadukcie trza było obrać skrajnie prawy i zjechać w stronę Lidla :wink:

Opublikowano

wiem :D ale cóż chciałem sobie kółeczko po rondzie zrobić i się udało ^_^

Opublikowano

Dzisiaj kolega ok17.30 z szarej b6-stk rej. LUB delikatnie otrabiony na parkingu w tarasach zamkowych w Lublinie, jechałem za toba i później skrecilem w lewo ;) pozdrawiam

Edytowane przez ezc1

Opublikowano

Dziś ok.12 na Wiatracznej widziany czarny sedan B6 ma wf***** z klubowymi ramkami.Dziwne te blachy miałeś ;-) Pozdrawiam.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dzisiaj w Lublinie ulica tokarska obok mastermedia okolo 10 rano ciemno zielone B6 ramki klubowe, pozniej pod biedronka ok 17 srebrne B5 z ramkami klubowymi i naklejka na zderzaku ze diesel musi dymic , pozdrawiam

Opublikowano

Wczoraj ok. 17.20 skrzyżowanie Sikorskiego i Sobieskiego kierunek Most Siekierkowski srebrny avant b6 z ramkami klubowymi plus wlepka na klapie, rejestracja chyba wf....

Kierownik szybko pognał lewym pasem na trasę, zdążyłem puścić jedną salwe świateł i musiałem zjechać na prawo. Pozdrawiam

Opublikowano

Dziś około 5.40 Puławska w kierunku centrum przed obwodnicą ciemny avant B5 EKU naklejka na tylnej klapie pozdrowiony - obtrąbiony :)

Widziałem, widziałem również pozdrowiłem ręką kolegę w czerwonej B5 na prawym pasie. :-)

Opublikowano

Pozdrowienia dla koleżanki w b5 avant w granacie na WL w Grodzisku pod maczkiem w godzinach porannych wymieniliśmy spojrzenia :D

Opublikowano

Kogo wczoraj widziałem na al.Jerozolimskich grafitową A3 "CBR..." z ramkami klubowymi ?

Opublikowano

Z kim to dzis leciałem z Stalowej woli na Tarnobrzeg o 7 rano..b6 Avnat z Niska..pozdrawiam kolegę :wink:

Opublikowano

Dzisiaj rano na al.Jerozolimskich widziana jasna (srebrna) A4 B6 avant na WPR, mrygnąłem niebieskimi :wink:

Opublikowano

Dzisiaj rano na al.Jerozolimskich widziana jasna (srebrna) A4 B6 avant na WPR, mrygnąłem niebieskimi :wink:

Przemots :wink4:

Opublikowano

A gdzie widziałeś ? Raczej to nie ja

Opublikowano

Dalszych numerów nie pamiętam, wysokość makro > mercedes, ok 7:00.

Opublikowano

LRA czarny avant z ramkami na giełdzie w Siedlcach, pozdr

Opublikowano

srebrne B6 sedan, rejestracja CBR, srebrne klubowe ramki pod tablice. widziany w Bydgoszczy, na ul. Fordońskiej, zjeżdżałeś koło Auchana ;) pozdrowienia z A5 ;)

Edytowane przez jedrekx

Opublikowano

Dalszych numerów nie pamiętam, wysokość makro > mercedes, ok 7:00.

O to na pewno nie ja. Hmmm...myślałem, że jak srebrny B6 avant na WPR z podkładkami rejestracyjnymi to tylko ja mam w powiecie

Opublikowano

Kto leciał w błoniu do starej dwójki około godziny 17.30 ? Czarny sedan b6, gwint, dystanse, ściema wszystkich szyb z przodu s line z tyłu ramka klubowa. Ja stałem na wyjeździe z firmy która sprzedaje pokrycia dachowe. Ładna furka! :-D

Naciapane z Zetki

Edytowane przez dariuszqw

Opublikowano

Pewnie Patryk :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.