Opublikowano 9 Lipca 201510 l Pozdro dla kierownika srebrego avanta B6 z klubowymi ramkami na WRA... zaparkowanego dziś koło 14:00 przy Hali Wola
Opublikowano 11 Lipca 201510 l Kolkov widziany przy zjeździe z toruńskiej obok głębockiej w sumie to śledziłem Cię , pozdro. ;D
Opublikowano 11 Lipca 201510 l Kolkov widziany przy zjeździe z toruńskiej obok głębockiej w sumie to śledziłem Cię , pozdro. ;DHehehe, trza było zajechać. Ja mieszkam nieopodal Pozdro Pozdro Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka
Opublikowano 11 Lipca 201510 l Pozdro dla kierownika czarnego B5 z pomaranczowymi lampami kierunkow. Klubowe ramki, tablice WG o ile pamietam. Skrzyzowanie w Gonczycach na S17, stal na swiatlach od strony Zelechowa. Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
Opublikowano 11 Lipca 201510 l pozdro dla kierowcy czarnego avanta widzianego w miejscowości Ryn około godziny 14.00 w piątek
Opublikowano 11 Lipca 201510 l Pozdro dla srebrnej B5 dziś o 18 na Modlińskiej, blachy RT.... Tarnów w Wawie?
Opublikowano 12 Lipca 201510 l Kolkov widziany przy zjeździe z toruńskiej obok głębockiej w sumie to śledziłem Cię , pozdro. ;DHehehe, trza było zajechać. Ja mieszkam nieopodal Pozdro Pozdro Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka hehe spoko też możesz wpaść ja przesiaduję na Skarba z Gór
Opublikowano 12 Lipca 201510 l Pozdro dla kierownika ciemnego B6 avant z rankami klubowymi na LLU widzianego na Kasprzaka przy Prymasa przed 18:00. Migalem dlugimi ale chyba mnie nje widziales, jechalem za Toba granatowym s-maxem Edytowane 12 Lipca 201510 l przez sebek
Opublikowano 12 Lipca 201510 l Bp Buczkowice spotkany kolega srebrnym ladnym b6 sedan na blachach SRC... Przyszedlem sie przywitac. Pzdr
Opublikowano 12 Lipca 201510 l Pozdro dla zielonego B5 (wyjazd z Rzeszowa na Jarosław). Sory za te hamowanie ale jakieś dziadki przede mną się zamotały i wjebały na mój pas. Ty się chyba ratowałeś także w lewo. Twoje ramki zczaiłem dopiero jak skręcałeś na stację paliw. Oczy już nie te no i powrót z Niemiec dlatego wcześniej nie zlukałem. Zmęczenie daje się we znaki.
Opublikowano 13 Lipca 201510 l Audi s3 użytkownika Armi Widziane dziś o 8.20 w Trojanowie Dk.17 Pozdro dla Agnieszki
Opublikowano 14 Lipca 201510 l Audi s3 użytkownika Armi Widziane dziś o 8.20 w Trojanowie Dk.17 Pozdro dla Agnieszki Zgadza się Pozdrowię
Opublikowano 14 Lipca 201510 l Pozdro dla kierownika szarej (beżowej?) B6 w Avancie z klubowymi ramkami z rejestracją WF. Dziś na Ostrobramskiej w Warszawie ok. godz. 8.20 lekko Ci się spieszyło
Opublikowano 14 Lipca 201510 l Przed chwila na prymasa bylo mrugane ale kierownik nie ogarnal Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano 14 Lipca 201510 l 12 lipca na trasie S3 w kierunku Szczecina około godziny 18 widziana czarna b6 kombi na czarnej feldze - pozdro
Opublikowano 14 Lipca 201510 l Dzisiaj na trasie s3 za szczecinem czarna albo (padało więc trudno powiedzieć) granatowa b6 w sedanie na blachach ZS z wlepą klubową na klapie
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto