Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

B8'ka w sedania na WPI widziana przed rondem Zesłańców Syberyjskich :hi:

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 691,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dziś, godzina ~14:30 na parkingu obok C.H. Rywal w Białej Podlaskiej, klubowa czarna B6 Avant na blachach LRY. Charakterystyczny czerwony kapselek na felgach i czerwone zaciski. Pakiet s-line z grillami od s4, ogólnie kozacko wyrezana :kox: Widziałem kiedyś temat na forum, ale nie mogę skojarzyć kogo to wozidło :) W każdym razie pozdrawiam, szkoda że właściciela nie było w środku to bym obejrzał furkę dokładniej :hi:

To moja B6 :hi:

Przejazdem byłem.

Edytowane przez Armi

Opublikowano

amaradaar dzisiaj w Bydgoszczy, na Fordońskiej ;)

Opublikowano

Dziś, godzina ~14:30 na parkingu obok C.H. Rywal w Białej Podlaskiej, klubowa czarna B6 Avant na blachach LRY. Charakterystyczny czerwony kapselek na felgach i czerwone zaciski. Pakiet s-line z grillami od s4, ogólnie kozacko wyrezana :kox: Widziałem kiedyś temat na forum, ale nie mogę skojarzyć kogo to wozidło :) W każdym razie pozdrawiam, szkoda że właściciela nie było w środku to bym obejrzał furkę dokładniej :hi:

To moja B6 :hi:

Przejazdem byłem.

Kozak furka! :kox: :kox: :kox: Fajnie było zobaczyć tak dopieszczoną B6 w moich rejonach :banan::hi:

Opublikowano

amaradaar dzisiaj w Bydgoszczy, na Fordońskiej ;)

kuźwa znowu mnie ustrzelił :D a ja nawet nie wiem gdzieś jechał :D

tylko pytanie czym Ty teraz jezdzisz :D

Opublikowano

Sedan b5 na WI w W-wie dziś ;) potem b7 przy zachodnim :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

a ja nawet nie wiem gdzieś jechał :D

tylko pytanie czym Ty teraz jezdzisz :D

po Twojej lewicy jechałem przed wiaduktem :decayed: normalniej jeżdżę A6 ;) ale nie mam jeszcze żadnego oznaczenia klubowego na nim, więc jest cichociemny..

a wczoraj akurat wyprzedzałem Cię firmową super strzałą.. Dacią Dokker :D to nawet nie dawałem awaryjnymi bo byś nie poznał :decayed: jak będzie A6 albo cabrio (na wiosnę) to mrugnę ;)

Edytowane przez jedrekx

Opublikowano

Hehe najlepiej zajedz mi droge napewno zauwaze :D

Opublikowano

Sedan b5 na WI w W-wie dziś ;) potem b7 przy zachodnim :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

To chyba mnie spotkałeś, pozdro :hi:

Opublikowano

Ładnie tak bus pasem latatać? Hahaha :D

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

dziś po 13-stej na drodze Mława- Przasnysz ciemnie b5 avant na WPZ .... z wlepą klubu na klapie,oklejoną szybą w jakieś cuda

Pozdro z białej reno premium

Opublikowano

Ładnie tak bus pasem latatać? Hahaha :D

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

I tak skręcałem a było niedaleko wiec skorzystałem z wolnego bus pasa :decayed:

Opublikowano

Pozdrowienia dla kierowcy srebrnego avanta B6 na ZS.999.. widzianego u mnie na dzielni na Jana Kazimierza koło 12:00

Opublikowano

Dziś w nocy ul.Żurawia w W-wie widziany zaparkowany szary avant B5 na LRA z klubową ramką.Pozdrawiam.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pozdrowienia dla ciemnej a3 dziś na Włodarzewskiej ok 11 rano. Na klubowych ramkach.

Opublikowano

Dziś na A2 wysokość Łodzi '' zjazd Emilia'' w kierunku Wa-wy czarny avant b6 1.9 lub 2.5 tdi, nakładki chromowe na lusterkach ala S4 blaszki EZG---- jak się nie mylę.

Edytowane przez Filipson

Opublikowano

Dziś, około 18-ej na ostrobramskiej bordowy sedan b6 WU***** z ramkami klubowymi. Jechałem drugim pasem obok w korku w tym samym kierunku. Pozdro!

Opublikowano

Dziś ok 14:00 na Rondzie Wiatraczna widziałem B6 czarna avant z klubową ramką z tyłu na WB.Pozdrawiam.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dziś ok 14:00 na Rondzie Wiatraczna widziałem B6 czarna avant z klubową ramką z tyłu na WB.Pozdrawiam.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Siema :) pewnie ja [emoji4]

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Czerwone rs4 b5 na WX widziane dzis na waszyngrona.

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.