Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czy spotkania w pracy tez sie licza? :wink4:

jesli tak, to pozdrawiam Kaske (czarny sedan, B5, 1.8T) :naughty:[br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 10:54_________________________________________________

no i wczoraj z kim sie zlapalem na Sobieskiego w wawie?

granatowy sedan, B5 z jabluszkiem na klapie? :)

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 690,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czy spotkania w pracy tez sie licza? :wink4:

jesli tak, to pozdrawiam Kaske (czarny sedan, B5, 1.8T) :naughty:

To było naprawdę niezwykłe i zaskakujące spotkanie :)

Pozdrawiam

Opublikowano

czy spotkania w pracy tez sie licza? :wink4:

jesli tak, to pozdrawiam Kaske (czarny sedan, B5, 1.8T) :naughty:

To było naprawdę niezwykłe i zaskakujące spotkanie :)

Pozdrawiam

dokladnie tak bylo :good:

Opublikowano

Wczoraj ok 19.00 na Al. Jerozolimskich koło Łopuszańskiej najpierw machał do mnie któryś kolega z szarego sedana B5 rejestracja LRY ... a chwilkę później ja machałem trąbiłem do kolegi stojącego na skręcie w Łopuszańską .. czarne B5 z rameczkami klubowymi. Pozdrawiam :hi:

to mogłem byc ja, ale nie mam ramek tylko naklejkę :naughty:

Opublikowano

wczoraj na trasie świecko-> świebodzin (aż do ronda)

jechałem firmowym czarnym Peugeot Partner, a przede mną (a potem za mną :naughty: )

jechała klubowa B6 Avant 1.9 TDI szara z naklejką klubu na szybie, rejestracja WPN _ _ _4 (Piaseczno)

kto to? przyznać się :)

Opublikowano

WPN _ _ _4 (Piaseczno)

WPN = Płońsk :decayed:

Opublikowano

wczoraj na trasie świecko-> świebodzin (aż do ronda)

jechałem firmowym czarnym Peugeot Partner, a przede mną (a potem za mną :naughty: )

jechała klubowa B6 Avant 1.9 TDI szara z naklejką klubu na szybie, rejestracja WPN _ _ _4 (Piaseczno)

kto to? przyznać się :)

hehe... TO ROBERT :)

Klubowy importer Audi :naughty:

Opublikowano

pozdrowionka dla srebrnej b5 avant stoi w cossw kalisz niedaleko stołówki.ujawnij się.też tam jestem :cool1:

Opublikowano

WPN _ _ _4 (Piaseczno)

WPN = Płońsk :decayed:

na ramce bylo napisane "coś tam... Piaseczno" więc to mnie zmyliło :naughty:

Opublikowano

a4 b5 LRY xxxxx, zielone widziane wczoraj o 17.15 na Czecha w wawie za Kajki w stronę centrum, ale trąbnołem, minołem i mrygnołem, a żadnej reakcji to nie wywołało :decayed:

Opublikowano

a4 b5 LRY xxxxx, zielone widziane wczoraj o 17.15 na Czecha w wawie za Kajki w stronę centrum, ale trąbnołem, minołem i mrygnołem, a żadnej reakcji to nie wywołało :decayed:

Pozdrawiam, widziałem, że się przypatrujecie najpierw jadąc równolegle a później za mną :cool1:

W ostatniej chwili zobaczyłem logo klubu ale już nie zdarzyłem mrugnąć awaryjnymi.

Auto mam granatowe a nie zielone :wink4:

Opublikowano

no może trochę przykurzone i kolorek słabo zgadłem, szkoda, że CB nie masz byśmy pogadali, pozdrawiam :hi:

Opublikowano

i ja sie wypytam:) jadac w sobote 21.03.09 Wisłostrada w Wawie na Torwar widzialem przez chwilke dwie a4 z choragiewkami na szybach z logo a4-klub, bialy avaancik w tym pierwszowiosennym sloncu wygladal pieknie, pozdrawiam!

Opublikowano

Pozdrowienia dla kierowników kilkudziesięciu A4 widzianych na trasie Bukowina - Zakopane w Niedziele około 13 :gwizdanie:

Fajnie wyglądał taki ciąg aut.

Opublikowano

Pozdrowienia dla kierowników kilkudziesięciu A4 widzianych na trasie Bukowina - Zakopane w Niedziele około 13 :gwizdanie:

Fajnie wyglądał taki ciąg aut.

ta A4 na samym początku była najfajniejsza :gwizdanie: :decayed::polew:

Opublikowano

zdjcie0087.jpg

kogo kolega przylapał w Pszczynie??

Opublikowano

No nie koledzy, tak być nie może.

Pozdrawiamy i cieszymy się, że ktoś nas widział.

A tu okazuje się, że to "lepsza połowa" :polew:, brat, siostra,kochanek, kochanka, teściowa :wallbash:, itd.

Mnie nikt nie widzi i dlatego od dziś wysyłam teściową.

Może ktoś zobaczy moją :a4fan:

Opublikowano

Pozdrowienia dla kierownika lub kierowniczki czarnej A4 Avant z aluminiowym logo klubu na tylnej klapie spotkanej dziś na parkingu pod galerią dębicką.Blachy RRS..... . Piękna furka.

Opublikowano

kolejny strzal pod palacem na parkingu kolega srebrnym b5 po 2 lifcie 1,8T AJL klubowa naklejka zawracałeś tuz przed głównym wejściem

ja stałem z kumplem przy swoich motocyklach

Opublikowano

Sobota, Wawa, ul. Konduktorska, godz 17, czarny avant B6 z klubowymi ramkami. Jechalem przed Toba Yarisem zony wiec dawanie "sygnalow" nie mialo sensu :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.