Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierownika czarnej B7 w kombi spotkanego na Al.Jerozolimskich w kierunku Piastowa godz: 16 WX 5455* :good::hi:

Pozdrawiam :hi:

Motocyklistę stresowałem i na Ciebie trafiłem :) Zazdroszczę czystości auta... ja się zastanawiałem czy naklejkę widać na mojej klapie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak miał bata na klapie to walek :gwizdanie:

Wlasnie nie mial, bo bym poskrzeczal na radiu do niego :kox:

to zagadaj na elblągu i opierdol :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne BMW w kombi spotkane w Otrębusach o 18:05 blaszki WPR 0184* ramki i naklejka :hi: hmm a któż to :mysli: ?

Naszego Klubu ? :polew:

To dopiero anty-reklama Beemki :decayed:

jak czarne 330d "kąbi" z klubowymi naklepkami to Norbiak :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę czystości auta... ja się zastanawiałem czy naklejkę widać na mojej klapie :wink4

hehe było lekko przy kurzone już :decayed: a Twoją wlepę było śmiało widać :wink4:

Czarna BMKa pewnie Norbiak tylko nie chce się przyznać i siedzi teraz cicho :naughty:

sorka za ot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis kolo 9.30, Dolinka Sluzewiecka w kierunku Siekierkowskiego. Czarny avant B5, klekot, numery WIXXXXX, naklejka klubowa na klapie i naklejka MR cos tam cos tam na drzwiach pasazera i kierowcy. Luknalem na kierownika, gadalem przez tel. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne BMW w kombi spotkane w Otrębusach o 18:05 blaszki WPR 0184* ramki i naklejka :hi: hmm a któż to :mysli: ?

Naszego Klubu ? :polew:

To dopiero anty-reklama Beemki :decayed:

jak czarne 330d "kąbi" z klubowymi naklepkami to Norbiak :decayed:

Tylko :good::decayed:

Norbiasty wilkołak z Otrębus :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który to dziś rano około 8.40 w sebrnym avancie b5 popylał na ul. Warszawskiej w Karczewie na blaszkach WOTXXXXX?... :decayed:

Przyznawać się :kox:...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który to dziś rano około 8.40 w sebrnym avancie b5 popylał na ul. Warszawskiej w Karczewie na blaszkach WOTXXXXX?... :decayed:

Przyznawać się :kox:...

jeżeli nie miał relingów to Spankej ofkorzz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrne A4 b5 o numerach (chyba) WW... z łysym kierownikiem :cool1: Auto na glebie i ze zmienionym grilem. Widziany dziś o 17 w Milanówku koło wiaduktu.

Pozdro od granatowego b5 sedan jadącego z naprzeciwka :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrne A4 b5 o numerach (chyba) WW... z łysym kierownikiem :cool1: Auto na glebie i ze zmienionym grilem. Widziany dziś o 17 w Milanówku koło wiaduktu.

Buba :good:

:bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrne A4 b5 o numerach (chyba) WW... z łysym kierownikiem :cool1: Auto na glebie i ze zmienionym grilem. Widziany dziś o 17 w Milanówku koło wiaduktu.

Buba :good:

:bag:

Tia :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrne A4 b5 o numerach (chyba) WW... z łysym kierownikiem :cool1: Auto na glebie i ze zmienionym grilem. Widziany dziś o 17 w Milanówku koło wiaduktu.

Pozdro od granatowego b5 sedan jadącego z naprzeciwka :hi:

Jeśli w sedanie to Cordi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raggamanowa blondyneczka w jego bordowym cifie, dzisiaj koło 12 na Lipowej w LU :cool1: hmm tak jakby do Plazy na zakupy :>

Znowu jeździła do Plazy :evil::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Poza tym szanowny kolega ragguś nawet na piwo do LLB nie zaprosi :thumbdown: :decayed

Ja aktualnie stanconuję w LLB chwilami bo znów się przeniosłem .. ale kiedy jakie spota w Firleju można zrobić :naughty: :naughty:

ja tez wole brunetki ale ta akurat jak na blondi jest fajna :gwizdanie:

Nie ma to jak ognista ruda :boobs:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu jeździła do Plazy :evil::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:naughty: widać bardzo jej się śpieszyło bo cifa przeciągnęła na każdym biegu przez cały zakres obrotów :naughty: Nie no żartuję :wink4:

Ja aktualnie stanconuję w LLB chwilami bo znów się przeniosłem .. ale kiedy jakie spota w Firleju można zrobić :naughty: :naughty:

A no można :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne B6 Avant blaszki WZY 60S* widziane obok stacji PKP grodzisk maz godz 13:10 stałem pod siłownią i machnąłem kierownikowi :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Dziś ok 13.20 W Piasecznie na światłach przy Orlenie od strony Magdalenki czerwone B5 Avant rameczki pod tabliczmi przód u tył skręcił w Mleczarską. Ja przechodziłem przez przejście na pieszych i lukałem na kierowce.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ok godziny 15 30 widziane granatowe b5 sedan z lotką na klapie tablice WM 75XXX w Mińsku, a właściwie w Stojadłach zaraz za rondkiem w stronę Wawy pomykało.

Pozdro dla kierowcy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...