Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj Moro przyłapany na Stawki .. stałem z Kolkovem a panicz nawet nie oczaił tak znanych osobistości :decayed:

Ps. Powiedz gdzie parkujesz to zedrę Ci te fajansowe stikery :kox: :kox:

lampiles sie na mnie jak nie wiem co :D - pewnie ci sie spodobalem

i to nie Stawki a Pokorna ulica :D

(tak myslalem ze to ty ale nie chcialem gafy strzelic)

a gdzie parkuje ? w podziemnym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pozdro dla szarego B5 spotkanego na pokornej przy osiedlu murano - ucinal pogawedke z taksiarzem

ramki nasze wklejka batalionu i nie wiem czy tez nasza. blach nie dopatrzylem :)

:facepalm:

kurfa chyba Ci okulary zaparowały :D

Wczoraj Moro przyłapany na Stawki .. stałem z Kolkovem a panicz nawet nie oczaił tak znanych osobistości :decayed:

Ps. Powiedz gdzie parkujesz to zedrę Ci te fajansowe stikery :kox: :kox:

a gdzie parkuje ? w podziemnym :)

szkoda :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika Awanta B6 (naklejka klubowa w odpowiednim miejscu, brak ramek klubowych :bicz3:) czarnego widzianego dzisiaj o godzinie 15:40 na Fieldorfa w Wawie z blachami WF 96*** jadącego od Wału Miedzeszyńskiego w kierunku Ostrobramskiej.

Ale niestety kierownik miał ciemne okulary i nie widział co się dzieje z boku :polew:. Jechałem obok na pasie z 1000 m albo i więcej to nawet na mnie nie spojrzał.

Pozdrawiam

:hi:Lexpar :>

Za obcymi betami się nie rozglądam :wink4::tongue4::wink4: :wink4: :wink4:

A ramki z tyłu są - nawet z nickiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampiles sie na mnie jak nie wiem co :D - pewnie ci sie spodobalem

Niet..akurat mówiłem do Kolkova.." Co on kurfa zrobił z tym autem " :D

i to nie Stawki a Pokorna ulica :D

(tak myslalem ze to ty ale nie chcialem gafy strzelic)

Jaaasne .. powiedz od razu, że...

kurfa chyba Ci okulary zaparowały :D

:polew:

a gdzie parkuje ? w podziemnym :)

Pamiętam.. parkin naprzeciwko źródełka :decayed: Mam tam jednego przekupnego ciecia to mnie wpuści na 3 minuty to zrobię Ci porządek z naklejkami :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIXI widziany o 11.20 na skrzyżowaniu Grójeckiej z Bitwy Warszawskiej 1920r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ok 10.50 w Łodzi przy Castoramie na Jana Pawła II :naughty: grafitowe B7 Avant na numerach LPU .... + ramki klubowe (chyba dobrze widziałem)

Pozdro dla kierownika :hi: :hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś około 18 na Łopuszańskiej w korku :wallbash: widziane czarne b5 LZ xxxx naklejka klubowa na klapie i b5 batalion na trujkąciku ,ściema szyb. Jechałem prawym pasem a ty środkowym miałem czas oblukać furkę :slina: Nie mogłeś mnie widzieć jechałem Dafem Pozdro i życzę cierpliwości w korkach... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łódź, dziś o 9 rano, skrzyżowanie Limanowskiego/Zgierska przy Rynku Bałuckim, morski Avant B5 EZG C..9, klekotał jak TDi :D , ramki klubowe.

Któż to? :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś około 18 na Łopuszańskiej w korku :wallbash: widziane czarne b5 LZ xxxx naklejka klubowa na klapie i b5 batalion na trujkąciku ,ściema szyb. Jechałem prawym pasem a ty środkowym miałem czas oblukać furkę :slina: Nie mogłeś mnie widzieć jechałem Dafem Pozdro i życzę cierpliwości w korkach... :hi:

PARAF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIXI widziany o 11.20 na skrzyżowaniu Grójeckiej z Bitwy Warszawskiej 1920r.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna b5 EKU przed 18 w Grodzisku - pozdrawiam kierownictwo :hi:

Szamek był u mnie po fotele :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś około 18 na Łopuszańskiej w korku :wallbash: widziane czarne b5 LZ xxxx naklejka klubowa na klapie i b5 batalion na trujkąciku ,ściema szyb. Jechałem prawym pasem a ty środkowym miałem czas oblukać furkę :slina: Nie mogłeś mnie widzieć jechałem Dafem Pozdro i życzę cierpliwości w korkach... :hi:

Pozdro, pozdro kolego... :>

Dziś około 18 na Łopuszańskiej w korku :wallbash: widziane czarne b5 LZ xxxx naklejka klubowa na klapie i b5 batalion na trujkąciku ,ściema szyb. Jechałem prawym pasem a ty środkowym miałem czas oblukać furkę :slina: Nie mogłeś mnie widzieć jechałem Dafem Pozdro i życzę cierpliwości w korkach... :hi:

PARAF

:kox:

Jesteś czujny jak łasica... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika granatowego polifta b5 avant WX... wlepka na klapie Warszawa ul. Przy Agorze chyba we wtorek :hi:

Niebieski sedan przedlift, v6 bodajże, WPR... wlepa na klapie, widywany pod WAT-em, we wotek bodajże auto stało pod Kinem wat :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to kto??

dziś obok SM Czuby na Watykańskiej

fotka294.jpg

[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 20:18_________________________________________________

dzisiaj ok godziny 15 30 to samo auto stało w tym samym miejscu na ul watykańskiej :hi: ktoś tam widocznie mieszka lub pracuje ale się nie odezwał jeszcze w tym poście :gwizdanie: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrny Avancik B6 EBE XXXX dzisiaj na drodze Skarzysko- Konskie przed Stomporkowem 8 rano nalepka na klapie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis pod Carrefour w Radomiu na blachach SJ...chyba granatowe B6, ciezko poznac bo lekko przykurzone :wink4: wlepka na klapie

Pozdrawiam

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...