Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kogo dzisiaj wieczorem zatrzymała policja na wlocie do Ożarowa? Czarne B5 w avancie. WZ.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś czarne B5 avant srebrne relingi spotkane przy Orlenie w Grodzisku Maz blaszki WPR **** + ramka klubowa

Pozdrawiam

---------- Post dopisany at 19:12 ---------- Poprzedni post napisany at 15:07 ----------

Czarne B6 Sedan spotkane dziś o 17 na trasie do Janek WPR0907* czyżby Nosfer :decayed: ? była wlepa na klapie

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna B5 przed liftem, sedan z lotką na klapie i wlepkami klubowymi na ul.Bursaki w Lublinie pod uczelnią WSPA.

Blachy LPU..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moja padlina zaparkowana, bylem na Arenie potem do Ldl na chwilkę. Trzeba bylo zagadnac :P, mi jakoś nic klubowego się nie rzuciło w oczy na parkingu :)

przedwczoraj, kolo 20, Lidl na Ursynowie, ciemne B5 sedan na WRA... nie mialem sily zagadac :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moja padlina zaparkowana, bylem na Arenie potem do Ldl na chwilkę. Trzeba bylo zagadnac :P, mi jakoś nic klubowego się nie rzuciło w oczy na parkingu :)
przedwczoraj, kolo 20, Lidl na Ursynowie, ciemne B5 sedan na WRA... nie mialem sily zagadac :decayed:

ja akurat szedlem piechota padniety po silowni... :wink: bo mieszkam zaraz obok Lidla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna B5 przed liftem, sedan z lotką na klapie i wlepkami klubowymi na ul.Bursaki w Lublinie pod uczelnią WSPA.

Blachy LPU..

2 wlepki na klapie? jak tak to nie znam:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj, szare B6 albo B7 w Avancie na suchej górze w Bytomiu pod kościołem, ktoś miał komunię, tablice SY, stało na parkingu, ramki klubowe :)

---------- Post dopisany at 16:40 ---------- Poprzedni post napisany at 16:39 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szary avant B6 ze strażakiem na klapie (ramki klubowe) węzeł Łopuszańska skręcające w Jerozolimskie, dzisiaj godz. 7.55. Przeleciałeś obok mnie ja stałem na wprost.

Wyjazd z hal przy Szyszkowej w Wawie godz. 14.30 srebrne B8 WPR (chyba) avant ramki klubowe. Machnąłem ręką nawet nie spojrzał :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś o 16:10 ul.Czerniakowska (w koreczku) widziany czerwony avant B5 na WH***** z klubowymi ramkami.Przedni grill chyba "Kamei".Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wawie przy akademiku Żaczek polibudy, widziany przed chwilą zaparkowany ciemny avant B6 na blachach WE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne B5 avant polift, na stalówkach,brak prawej tylnej listwy drzwiowej,blachy WZ widziany w W-wie na Alei Solidarności na parkingu obok kina Femina. Pozdrawiam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasło--> Gorlice 17,05,2012 22:30 widziana B5 awant 1.8T w Q forumowe logo i ramka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla spotkanych dwóch kolegów w Radomiu:

piątek 18 maja koło 17 na myjni przy Żółkiewskiego koło Biedronki i Orlenu jak czyścił swoje B5

Piątek 18 maja koło 16 i dziś 20 maja około 16 przy szpitala na Krechnowickiej tablice WZW

Ja jechałem czerwonym avantem WPI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj (niedziela 20.05.2012):

1. trasa Siedlce->Mińsk Maz. ok. 15. czarny avant B6, wlepa na klapie i ramki klubowe, rej. WM... (wyprzedzone pomigane na cb zagadane, ale zero odpowiedzi...) Myślałem że się łapniesz za mną i polecisz a odpuściłeś.

2. Wawa Kleszczowa ok. 16 (stałem na światłach do Ryżowej), granatowy sedan B5, kolega na mnie się popatrzył i poleciał dalej (kiwka głową była) :wink:

Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kolegi z pod politechniki lubelskiej

autko widziane jakoś w weekend :)

dwa miejsca obok stała moja czarna B6 :)

scaled.php?server=513&filename=20120516060.jpg&res=landing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrne B5 kombi spotkane dziś na światłach w Piorunowie o 18 , WD ***** ramka klubowa

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj (23.05.2012) koło 18.00-18.30, W-wa na Łopuszańskiej przed nowym węzłem Jerozolimskie/Łopuszańska, na prawym pasie do skrętu na Jerozolimskie toczące się ciemno zielone? B5 avant rameczki klubowe. Zobaczyłem w ostatniej chwili, leciałem na wprost pasem obok :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienie dla kierownika z srebrnego avanta nr TKN ..UW, dziś na Aleja Włókniarzy w Łodzi jechaliśmy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...