Spotkania na drodze

Traviz

Pozdrowienia dla ciemnego zglebionego sedana B6 na FZA w dęblinie na zjeździe z wiaduktu na puławy na poler turbinkach merca na moje oko 19":kox::kox:

:hi:

• Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pozdrowienia dla kolegi z czarnego avanta,widziany dziś w Łodzi na ul Karolewskiej około 7 15 :hi:

Wczoraj widziana zielona B5 w kombi LUB ... w lublinie na orlenie na spółdzielczości pracy , przyciemnione szyby ramki klubowe i dwu rurka po lewej stronie :)

Pozdro :D

moja żonka pracuje na tej stacji wiec często możesz spotkać tam to auto :) również pozdrawiam:)

aha :)

a padający grad nic nie uszkodził ?? czy tam nie padało bo ja później przejeżdzałem koło elizówki to dostałem kilka strzałów . udało mi się szybko schować pod wiaduktem i skończyło się na dwóch małych wgniotkach i kilku odpryskach ...;/

na szczęście obeszło się bez uszkodzeń

Wczoraj w Zamościu na placu Stefanidesa dostałem od Kogoś wizytówkę A4-klub.pl dzięki i pozdrawiam. Szukam kogoś z Zamościa kto mógłby zrobić log grupy 11. tel. 661 522 331

Pozdrowienia dla kierownika czarnej A4 B5 TDI po lifcie w sedanie z nr rej. WLI.... spotkanego dziś ok godz 14ej na trasie Rzeszów-Lublin między Janowem Lub. a Kraśnikiem. Wyprzedziłem Cię srebrnym Oplem Combo, niestety nie mam w nim CB bo bym zagadał. Pozdrowiłem jedynie światłami awaryjnymi :)

elmo :wtf:

Kolega z Poznania spotkany na ul. Królewskiej w Krakowie

Pozdrawiam :hi::hi::hi:

528882_0c542618927967ec5740a23e24178da0_large.jpg

<br /><br />

Czarne b5 avant na 17, lampy ver. US z przodu ciemne + blachy SO. Zakopianka w strone Krakowa, dzisiaj po 14. Pozdrawiam z granatowego sedana ;)

wczoraj w radzyniu pod lidlem b5 na blachach WN bodajze , ramka z przodu pozdro

Słowacja Aquapark Tatralandia -Sobota Czerwone audi z przyciemnionymi szybami do połowy

Czerwony Avant B5 na numerach WY XXXXX zaparkowany dziś na Domaniewskiej.

Wczoraj o 18 pod lidlem w Grodzisku czarne B5 sedan WPR0542*

Dzisiaj, jakieś 30-40 minut temu, czyli ok. 14.30, Warszawa, Hale przy ul. Szyszkowej 35/37. Srebrne B8 avant s-line, ramki klubowe, WPR 33xxY. Pozdrawiam :hi:

Dzisiaj w Lublinie na orlenie sp pracy cpn zielony avant ramka klubowa z tyłu zaparkowany ok gdz 18 pozdrawiam :hi:

Dzisiaj granatowy sedan B5 na LKR na dobrej glebie kierujacy sie na lublin w rykach po 20:hi:

również pozdrawiam :)

mijam go codziennie na ul.Legionów stoi , Pan raz przyłapany przy samochodzie ale raczej z klubem się nie utożsamia- z wyjątkiem ramek na tablice

Również pozdrawiam kolegę :hi:

ciekawe czy to ten sam,ja widziałem czarne b6 z przyciemnionymi szybkami

Pozdrawiam Magdalenah