Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

No i srebrny S-line B7, blachy WZ 52**** na starych ramkach klubowych. Wczoraj po 16.00 na Łopuszańskiej pod wiaduktem przy Krakowskiej.

Kogo to fura ? Kierowca mnie nie interesuje.. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pozdrawiam kolegę mcm00 , spotkanego dzisiaj na starym moście w Puławach ok.18.00. Jechałem za Tobą mrygałem, machałem... Ładne lampki masz z tyłu... :good:

a spoko ale jechałem z żoną zdenerwowała mnie trochę :wink4: i mogłem nie zauważyć, chociaż teraz sobie coś przypominam :mysli::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla kierowinika srebrnego avanta,ramki klubowe mijaliśmy się w obornikach na wiadukcie ok.16;40.chyba Tomson :naughty: :>[br]Dopisany: 07 Sierpień 2009, 00:20_________________________________________________mrygnołem, ale dziś leciałem ojca grand vitarą, a na taki badziew uwagi się niezwraca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika B5 (avant po lifcie, srebrne nakładki na lusterka oraz relingi, klubowe ramki) widziany dziś, przed chwilą na Grzybowskiej. Jechaliśmy chwilę razem.

Dzięki kolego za wpuszczenie mnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla kierowinika srebrnego avanta,ramki klubowe mijaliśmy się w obornikach na wiadukcie ok.16;40.chyba Tomson :naughty: :>[br]Dopisany: 07 Sierpień 2009, 00:20_________________________________________________mrygnołem, ale dziś leciałem ojca grand vitarą, a na taki badziew uwagi się niezwraca.

pierwsza trasa z ramkami klubowymi i już takie efekty :good: to byłem ja :wink4: pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granatowe B5 avant z ramkami klubowymi blaszki LSW kolo koszyt (woj. Malopolskie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnej dwururki B7 na warszawskich blachach WN... widzianej na prakingu przy Armii Krajowej w Głogowie, piękna sztuka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal ...sorry ale nie zauwazylem ostatnio zabiegany jestem i troszke zestresowany mojmi chlopakami ... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciemny avant dziś na Chełmskiej w kierunku Puławskiej 18:00 rameczki klubowe - namierzony :decayed:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AUDI A4 B6 Czerwony avant (klubowicz) :good: LTM..... DZIS 5.30 rano wyjazd z RZESZOWA pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w koncu udalo mi sie wypatrzec klubowicza na ulicy :decayed: pozdro dla kierownika czarnego b6 avant z klubowymi ramkami i nalepka na klapie rejestracja chyba WE widzianego na żwirki i wigury okolo 10:30. jechales w strone trasy lazienkowskiej na ktora zreszta wjechales na baaaaaaaaardzo poznym zoltym :gwizdanie: ja kulalem obok firmowa fabia wiec nie bylo sensu zaczepiac :wink4:

A jechała obok niebieska Impreza ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika (chyba) czerwonej B5 obtrąbionego za rondkiem w KROKOWEJ - niestety zero reakcji ale podkładki klubowe miał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zielone B5 Avant LRA*** ze starymi ramkami namierzone dziś ok 18 niechlujnie zaparkowane przy ul. Aluzyjnej na Tarcho :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w koncu udalo mi sie wypatrzec klubowicza na ulicy :decayed: pozdro dla kierownika czarnego b6 avant z klubowymi ramkami i nalepka na klapie rejestracja chyba WE widzianego na żwirki i wigury okolo 10:30. jechales w strone trasy lazienkowskiej na ktora zreszta wjechales na baaaaaaaaardzo poznym zoltym :gwizdanie: ja kulalem obok firmowa fabia wiec nie bylo sensu zaczepiac :wink4:

A jechała obok niebieska Impreza ? :mysli:

a jechala :decayed: myslalem nawet przez chwile ze sie poscigacie ale prosto poleciala w strone pl. zawiszy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zielone B5 Avant LRA*** ze starymi ramkami namierzone dziś ok 18 niechlujnie zaparkowane przy ul. Aluzyjnej na Tarcho :tongue4:

To brat jeżdzi nią po Wawie a niechlujnie parkuje bo niski zawias i cięzko jest nia gdziekolwiek zaparkować. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w koncu udalo mi sie wypatrzec klubowicza na ulicy :decayed: pozdro dla kierownika czarnego b6 avant z klubowymi ramkami i nalepka na klapie rejestracja chyba WE widzianego na żwirki i wigury okolo 10:30. jechales w strone trasy lazienkowskiej na ktora zreszta wjechales na baaaaaaaaardzo poznym zoltym :gwizdanie: ja kulalem obok firmowa fabia wiec nie bylo sensu zaczepiac :wink4:

A jechała obok niebieska Impreza ? :mysli:

a jechala :decayed: myslalem nawet przez chwile ze sie poscigacie ale prosto poleciala w strone pl. zawiszy :naughty:

Ja się nie ścigam :gwizdanie: a z imprezami, to wykluczone :> Troszkę go podpuściłem i rozjechaliśmy się :decayed:

Pozdrawiam kolegę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...