Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

kamilos_zelo "obtrąbiony" i pozdrowiony dzisiaj po 19.00 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z kim sie wczoraj spiknąłem na radiu i kto pozdrawiał audi klub ???? czarna B6 w avancie na dwójce w okolicy Kutna ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj (13 :tongue4:) skwer kosciuszki piękne b7 GPU 22TR na ramkach klubowych. mrógałem awaryjnymi ale bez odzewu. pozdrawiam kierowce

jeśli to było kombi to widziałem je raz na żabiance w gdańsku.. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj (13 :tongue4:) skwer kosciuszki piękne b7 GPU 22TR na ramkach klubowych. mrógałem awaryjnymi ale bez odzewu. pozdrawiam kierowce

jeśli to było kombi to widziałem je raz na żabiance w gdańsku.. :)

tak kombi ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj 15.06 ok. godz. 13.30 w Lublinie na rondzie, skręcające z al. Solidarności pod górę w ul. Lubomelską, a następnie w ul. Czechowską :) Czarne/ciemny granat, A4 w sedanie przedlift tablice LSW ramki klubowe :hi: Czlowieka nie znam :mysli: Mnie nie sposób było nie zauważyć bo z lewego pasa starannie objechałem wszystkich jadących na wprost pasem środkowym i na następnych światłach byłem pierwszy :gwizdanie: :decayed: Innego wyjścia nie miałem, żeby się załapać na zielonym wcześniej :rolleyes::naughty: Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie sposób było nie zauważyć bo z lewego pasa starannie objechałem wszystkich jadących na wprost pasem środkowym i na następnych światłach byłem pierwszy :gwizdanie: :decayed: Innego wyjścia nie miałem, żeby się załapać na zielonym wcześniej :rolleyes::naughty: Pozdrawiam!

pirat.. :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alvaro widziany dzisiaj ok. 10:15 w Malborku, pomykałem służbowym więc mnie nie widziałeś :wink4: Poznałem Cię po tym "ptaszku" w grillu :polew: Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis widzialem w Jaworznie kolo hali czarne b6 obklejone naklejkami klubu z kazdej strony kto taki i czemu nie jedzi na spoty :mysli:

kombi ? to Czester niedawno zmienił z B5 - jeździ na spoty do Gliwic, czasem do Katowic :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis widzialem w Jaworznie kolo hali czarne b6 obklejone naklejkami klubu z kazdej strony kto taki i czemu nie jedzi na spoty :mysli:

kombi ? to Czester niedawno zmienił z B5 - jeździ na spoty do Gliwic, czasem do Katowic :hi:

Kombi na SJ Miszka no to Pozdrowienia dla niego :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku***ja jestem codziennie na miescie krece sie po tym Lublinie i nikogo spotkac nie moge;/ chyba sie chowaja chlopaki przedemna :polew:

A nie kręcisz się po WKZ? Ostatnio spotkałem b7 na WKZ z ramkami ale clubu z .eu na końcu. Popatrzyłem na ramki i nawet nie chciałem gadać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no po WKZ nie bardzo, zadko tam juz jestem:) o to jakis odmieniec musial byc bo w tym naszym malym miasteczku jest pare audi z naszymi naklejeczkami i co chwile ktos przybywa:) niedlugo jakies spoty trzeba bedzie zorganizowac :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis widzialem w Jaworznie kolo hali czarne b6 obklejone naklejkami klubu z kazdej strony kto taki i czemu nie jedzi na spoty :mysli:

kombi ? to Czester niedawno zmienił z B5 - jeździ na spoty do Gliwic, czasem do Katowic :hi:

Kombi na SJ Miszka no to Pozdrowienia dla niego :hi:

na SJ to nie Czester, myślałem, że Ci chodzi o takie duże naklejki na drzwiach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku***ja jestem codziennie na miescie krece sie po tym Lublinie i nikogo spotkac nie moge;/ chyba sie chowaja chlopaki przedemna :polew:

A masz oznaczenia klubowe na aucie? :mysli: Ja dużo śmigam po Lublinie i nie widziałem B6 z jakimikolwiek oznaczeniami klubowymi (nie licząc prezesowego złomka :tongue4: ) :decayed: Jak coś wypatruj w najbliższy wtorek srebra w avancie B5 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku***ja jestem codziennie na miescie krece sie po tym Lublinie i nikogo spotkac nie moge;/ chyba sie chowaja chlopaki przedemna :polew:

kurde mam tak samo, wypatruje w lbn jak glupi ramek lub naklejek przy kazdej a4 ale do tej pory to jeszcze nikogo nie spotkalem hhehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmija a ezc1 na spoty to nie wypada przyjechać? :tongue4: Zaglądajcie na temat lubelskich i mówcie kiedy chcecie spota robić to coś ogarniemy :) Poza tym przenieśmy tą rozmowę tam bo robi się OT :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...