Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznać mi się tu zaraz :przebiegly: który zostawił szarego avanta B6 na 11 listopada z wystającym kuprem na ulicę (była wlepka :a4fan:)

:wink4::hi:

jak była źle zaparkowana to na bank nie z tego klubu , może z ajkiegoś innego clubu była :polew: :polew:

Zółty tam mieszka, uważaj... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jakieś 30-40 minut temu, czyli ok. godziny 17.00 Lublin ul. Zana czarny/ciemny sedan B5 wydech 2 rurka wyglądało mi to na 1,8T, tabl. rej. D1 STURB ramka rej. "2fast4you S4" :mysli: Chyba ciemne szybki, wydaje mi się, że jakaś naklejka była na bocznej szybce, ale taki deszcz, że nic nie widać :decayed:

1.8T :kox: A wiesz jak zapitala? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 30-40 minut temu, czyli ok. godziny 17.00 Lublin ul. Zana czarny/ciemny sedan B5 wydech 2 rurka wyglądało mi to na 1,8T, tabl. rej. D1 STURB ramka rej. "2fast4you S4" :mysli: Chyba ciemne szybki, wydaje mi się, że jakaś naklejka była na bocznej szybce, ale taki deszcz, że nic nie widać :decayed:

1.8T :kox: A wiesz jak zapitala? :gwizdanie:

Nie wiem, bo jechał w korku, a ja go "objechałem" pasem z którego skręcałem w lewo :naughty: Znasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znowu - Tarchomin dzisiaj rano kręcił wokoło rondko :decayed: ciemno szara BMN 98CK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika :cool1: widzianego w Skarżysku Kamienna ok 6.30 w ciemnej a4 TSTXXX fajne lampy tył bo tyle tylko zobaczyłem pogadaliśmy trochę na CB .Kto to był !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika :cool1: widzianego w Skarżysku Kamienna ok 6.30 w ciemnej a4 TSTXXX fajne lampy tył bo tyle tylko zobaczyłem pogadaliśmy trochę na CB .Kto to był !!!

Jesli mial lampy na diodach z tylu to moj kumpel ze Starachowic , :wink4: bo pracuje kolo Skarzyska wie musial leciec do roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprzednia sobota , w okolicy ul. Poleczki (chyba Taneczna) widziałem B5 na klubowych ramkach , granatowe z grillem RS4 :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

****************************************************************************

wczoraj (czwartek) srebrne B5 kąbi , naklejki na szybach i klapie , jechaliśmy razem 3-pasmówką z Łomianek do Wawy , lecialem czerwonym T4 obczajałem kierownika ale nawet oka nie oderwał od przedniej szyby :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto GILI'ego widziane 2.12. ok. 14.45 na rondku w Koscierzynie :) Kierowniczka śmigała (pewnie żonka) - pozdrowionka :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się Maniek, to była Gośka :hi:

ale,że poznałeś autko :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się Maniek, to była Gośka :hi:

ale,że poznałeś autko :przebiegly:

trudno było nie poznać :wink4: poza tym mam pamięć do numerów rejestracyjnych :gwizdanie: pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika :cool1: widzianego w Skarżysku Kamienna ok 6.30 w ciemnej a4 TSTXXX fajne lampy tył bo tyle tylko zobaczyłem pogadaliśmy trochę na CB .Kto to był !!!

tak miał lampy tył na diodach to chyba ta zdzira była ładne autko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne/granatowe B6 avant blachy WU 556... z naklejką klubową na Dickensa ok 6,50-7,00, pojechałeś na Grójecką a ja poleciałem dalej Dickensa prosto.

Pozdrawiam [br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 09:46_________________________________________________

i znowu - Tarchomin dzisiaj rano kręcił wokoło rondko :decayed: ciemno szara BMN 98CK

Po co stac w korku jak można zrobić kółeczko i jechać dalej :decayed: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne/granatowe B6 avant blachy WU 556... z naklejką klubową na Dickensa ok 6,50-7,00, pojechałeś na Grójecką a ja poleciałem dalej Dickensa prosto.

Pozdrawiam [br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 09:46_________________________________________________

i znowu - Tarchomin dzisiaj rano kręcił wokoło rondko :decayed: ciemno szara BMN 98CK

Po co stac w korku jak można zrobić kółeczko i jechać dalej :decayed: Pozdrawiam

a po co kręcić - muszę sąsiada podszkolić z jazdy po Tacho "at traffic jam" :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne/granatowe B5 avant blachy WI ramki klubowe na Jerozolimskich ok 20.15 w strone Pruszkowa, zjechałeś pod Leroy Merlin a ja poleciałem prosto.

Pozdrawiam

Pozdro Kali to mojego parcha widziałeś :tongue4: zdaje się taka czarna albo granatowa esa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne/granatowe B5 avant blachy WI ramki klubowe na Jerozolimskich ok 20.15 w strone Pruszkowa, zjechałeś pod Leroy Merlin a ja poleciałem prosto.

Pozdrawiam

Pozdro Kali to mojego parcha widziałeś :tongue4: zdaje się taka czarna albo granatowa esa

wszystko na to wskazuje. Ale tak prawym pasem to nieładnie wyprzedzać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...