Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam! Może być 18:00, możliwe, że się chwilkę spóźnię ale postaram się być punktualnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Może być 18:00, możliwe, że się chwilkę spóźnię ale postaram się być punktualnie. :)

Praca f*ck znow nie bede ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Może być 18:00, możliwe, że się chwilkę spóźnię ale postaram się być punktualnie. :)

Praca f*ck znow nie bede ;(

:polew: :polew: :polew: :polew:

:bag: :bag: :bag: Marcin już się przyzwyczailiśmy że zawsze nas wystawiasz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Może być 18:00, możliwe, że się chwilkę spóźnię ale postaram się być punktualnie. :)

Praca f*ck znow nie bede ;(

:polew: :polew: :polew: :polew:

:bag: :bag: :bag: Marcin już się przyzwyczailiśmy się że zawsze nas wystawiasz :naughty:

Sam miałem już tak napisać ale jeszcze Marcin pomyśli, że go szykanuję. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może piątkowego spota zrobimy na parkingu pod plazą (strefa żółta) a później w razie coś tradycyjnie kfc :naughty:, bo o 18.00 robi się już ciemno i może być juz zimno nie wspomnę o deszczu, pogoda teraz w kratkę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to bez różnicy. Co do pogody to nie narzekaj - lepsza jak w lipcu czy sierpniu, nie jest jeszcze tak zimno i ciemno o 18:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra :gwizdanie: to spotkamy się przy ratuszu a później ewentualnie sie przeniesiemy pod plazę :good:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 10:45_________________________________________________sprawdzałem pogodę to w pt ma być w dzień 14 stopni, więc wieczorem na pewno cieplej nie będzie :gwizdanie: no ale sie obaczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra :gwizdanie: to spotkamy się przy ratuszu a później ewentualnie sie przeniesiemy pod plazę :good:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 10:45_________________________________________________sprawdzałem pogodę to w pt ma być w dzień 14 stopni, więc wieczorem na pewno cieplej nie będzie :gwizdanie: no ale sie obaczy ;)

Spoko. Dzisiaj z rana też było tylko 10* a teraz jest już prawie 20*. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Może być 18:00, możliwe, że się chwilkę spóźnię ale postaram się być punktualnie. :)

Praca f*ck znow nie bede ;(

:polew: :polew: :polew: :polew:

:bag: :bag: :bag: Marcin już się przyzwyczailiśmy że zawsze nas wystawiasz :naughty:

Poczekaj ty poczekaj zobaczymy jak bedziesz miał obowiązki i rodzine to pogadamy wtedy o wystawianiu :cool1::thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chłopaki do zobaczenia na zlocie . jutro pracuje od 6 rano do 22 i rano ruszam do WAS.

jak by coś sie zmieniło co do godziny prosze o info na: 662677497 bo raczej nie bede wchodził już na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chłopaki do zobaczenia na zlocie . jutro pracuje od 6 rano do 22 i rano ruszam do WAS.

jak by coś sie zmieniło co do godziny prosze o info na: 662677497 bo raczej nie bede wchodził już na forum

Oki! Szerokiej i spokojnej drogi do SUW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, ja nie dojechałem na spota niestety ;(

Tak jak ostatnie 3 tygodnie były prawie bezrobotne to przedwczoraj mi się parę spraw na głowę zrzuciło i się nie ogarnąłem.

Joker, sorka za nie odp. ale akurat w trasie byłem. Przeczytałem sms, a odpisać na niego miałem jak się zatrzymam. Ale zanim się zatrzymałem kompletnie zapomniałem o nim :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no podobno na miejscu laguny jest nowy klub :) ma być beer party ;)

ja o 3 jadę do gdańska, i w drodze powrotnej na jump do Ełku ;) Jak coś to można w kalinowie się ugadać ;) Karol z Damianem też mają pomyśleć nad tym :naughty:

dobra mykam w razie coś mamy swoje numery i będziemy w kontakcie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie droga powrotna pełna przygód :naughty: najpierw mnie tam wkur.. że już chciałem iść z buta.. ale ostatecznie z buta poszła moja siostra :kox:

zatoki mnie trochę bolą bo dwa dni ciągle na klimie i katar mam gorszy :wallbash:

ale przypomnienie sobie tańczącego Grzesia wynagradza wszystko :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas droga powrotna bezpieczna i bez przygód :good:

ale fajnie było trochę pobansować :good:

PS. Łukasz, masz Ty się z tymi babami :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...