Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Mi również się podobało, było z kim i o czym porozmawiać :good: Do zobaczyska :)

Marcinos80 i Sylwiasty pozdro dla dzieciaków :hi:

dzieki stary trzymaj sie do nastepnego :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: podziękował za SPOTa :) miło było.. oby częściej :)[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2010, 19:06_________________________________________________dzięki Filip nasz cudowny moderatorze :hi:

:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co :thankyou2::wink4:[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 22:32_________________________________________________Pany, za 2 dni pojawi sie info nt. zlotu ogólnopolskiego letniego w Jarosławcu, może by się ktoś w końcu prócz mnie wybrał ?? Zapewniam, ze impreza będzie przednia. :decayed: Koszt jak zawsze około 240 PLN :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chetnie bym się wybrał.. ale 240 to dla mnie za dużo przy teraźniejszych wydatkach :([br]Dopisany: 07 Czerwiec 2010, 22:59_________________________________________________a tak w ogóle gdzie jest jarosławiec??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak nad morzem to najwyżej w czasie zlotu mogę wpaść w odwiedziny pomoc ojeb**ać jakąś flaszkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! W dniach 19-25 lipca wybieram się nad morze więc jak zlot będzie w podobnym terminie to i ja wpadnę przynajmniej na kilka godzin.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"nad morze" ja tez sie wybieram na początku sierpnia "Władysławowo CITY" :kox: ale narazie lipa wszystkie palże zamknięte.Syf kola i mogiła wiec sam nie wiem.Może spota 27 mego na szybkości.Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś krążyłem trochę po Suwaliszkach, Marcinos czasem nie jechałeś gdzieś przy mc'donaldzie kolo 16:30? heh wszyscy nad morze jadą, ja mam w planach jakos tak na początku lipca ale czekam na dobrą pogodę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam wyjazd nad morze ale na Litwę, do Pałangi, Kłajpedy, fajne tereny, ceny atrakcyjne i droga aż do celu rewelacyjna :gwizdanie: , a nie tak jak nad polskie może się jedzie cały dzień :wink4: i do tego pozapychane plaże i chore ceny :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam wyjazd nad morze ale na Litwę, do Pałangi, Kłajpedy, fajne tereny, ceny atrakcyjne i droga aż do celu rewelacyjna :gwizdanie: , a nie tak jak nad polskie może się jedzie cały dzień :wink4: i do tego pozapychane plaże i chore ceny :no:

Słuszna uwaga. Na chwilę obecną skłaniam się właśnie ku temu, by na urlop pojechać właśnie na Litwę. Ceny za noclegi podobne jak u nas. U nas nie wiadomo jak to będzie z kąpieliskami - czy z powodu powodzi i skażenia nie zostaną zamknięte. No i jeszcze ta podróż - w tygodniowym urlopie 2 dni trzeba zarezerwować na drogę (dojazd i powrót). A tam znajomi pojechali na długi weekend, w jedną stronę jechali 3 godziny. :)

Co do spota to 27 czerwca jak najbardziej mi pasuje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska.Wszystkie informacje na temat zlotu znajdziecie tutaj ====> http://www.a4-klub.pl/smf/viii_ogolnopolski_zlot_audi_a4_klub_polska-t137530.0.html :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na szczęście nie mam co się martwić wyjazdami nad morze :cool1: w piątek mam wolne od roboty i innych spraw i idę cały dzień od rana na plażę.. ;).. no a o tym litewskim morzu też słyszałem wiele dobrego.. podobno fajny aquapark tam mają ;).. znajomi polecali :).. i podobno fajne foczki chodzą nad tym morzem.. więc przy wypoczynku jest i na czym oko zawiesić.. a na polskim morzu to same wieloryby z Niemiec :polew: chociaż nie powiem zdarzają się i dobre sztuki :)

ja jeszcze nie wiem czy nie będę dopiero w nocy z 27 na 28 czerwca więc może jakby coś to wieczorem 28?? może wsyzscy byliby po pracy?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś krążyłem trochę po Suwaliszkach, Marcinos czasem nie jechałeś gdzieś przy mc'donaldzie kolo 16:30? heh wszyscy nad morze jadą, ja mam w planach jakos tak na początku lipca ale czekam na dobrą pogodę :naughty:

pewnie tak do pracy nr.2 na "siłke" leciałem :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

APPLAUSE, CENTRUM FITNES, SAUNA, SOLARIUM

Adres: Suwałki

ul. Jasna 9

16-400 Suwałki

gm. Suwałki miasto

pow. Suwałki miasto

woj. podlaskie

Telefon: 87 563 06 86

zapraszam[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 15:06_________________________________________________Ktoś sie pisze? 1/4 MILI EŁK 20-tego

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=684585f6e639fa00

może sie wybierzemy panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

APPLAUSE, CENTRUM FITNES, SAUNA, SOLARIUM

Adres: Suwałki

ul. Jasna 9

16-400 Suwałki

gm. Suwałki miasto

pow. Suwałki miasto

woj. podlaskie

Telefon: 87 563 06 86

zapraszam[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 15:06_________________________________________________Ktoś sie pisze? 1/4 MILI EŁK 20-tego

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=684585f6e639fa00

może sie wybierzemy panowie.

chętnie ale 20 są wybory a ja jestem członkiem komisji więc niestety odpadam :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś sie pisze? 1/4 MILI EŁK 20-tego

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=684585f6e639fa00

może sie wybierzemy panowie.

ja niestety jeszcze będę w 3mieście.. a bym wyskoczył.. mój brat ma być bo jego kumple mają tam latac na ścigaczach :) któryś ma kawasaki 1200 :kox: takim czymś polatać to sama przyjemność :):good:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 10:13_________________________________________________

chętnie ale 20 są wybory a ja jestem członkiem komisji więc niestety odpadam :kwasny:

Karol w niedzielę jesteś członkiem komisji a następnym razem możesz już być przewodniczącym jakieś partii :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...