Jump to content

Zachodniopomorskie pogaduchy

Recommended Posts

cześć.. koledzy jestem gościnnie w waszych stronach konkretnie Gryfice .. może macie jakiś zlocik w planach w okolicy bądź ktoś chętny postać na mrozie??

12 godzin temu, Tposejdon napisał:

cześć.. koledzy jestem gościnnie w waszych stronach konkretnie Gryfice .. może macie jakiś zlocik w planach w okolicy bądź ktoś chętny postać na mrozie??

Bedziemy robic spota 17ego marca w Nowogardzie, jakbys mial czas to zapraszamy (AUDI POMORZE ZACHODNIE). 

fajnie by było tylko że jestem jeszcze tylko 3 dni  w waszych stronach i wracam .. no nic szkoda ale może w wakacje znów zawitam na dłużej to się odezwę

Bedziemy robic spota 17ego marca w Nowogardzie, jakbys mial czas to zapraszamy (AUDI POMORZE ZACHODNIE).   

Wpiszę w kalendarz [emoji4] [emoji6] 

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Jeszcze jedno... Który warsztat w Szczecinie ogarnie wypoziomowanie bi Xenon -ów bo robiłem przednie zawieszenie i światła świecą mi w podłogę teraz. Wiem że trzeba to z kompa załatwić a warsztaty po których dzwonię udają że to czarna magia...

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

W dniu 7.03.2018 o 22:00, marcinch001 napisał:

10.03.2018 zlot godz 13.00 Bulwary Szczecin

ZLOT ???

Poszukuję Kogoś do wymiany wykładziny podłogowej.

Pacjent A4 B8

Edited by duzy616

Jest Ktoś z okolicy Kamienia Pomorskiego albo wybrał się na weekend do Dziwnowa audi A4 B8

Potrzebuje na chwilę podmienić czujnik różnicy ciśnienia G450

Numer pasujących czujników:

07Z 906 051 B

- 059 906 051 A

Zagląda, ale co tu zaglądać jak nic się nie dzieje, ludzie już nawet w temacie kto kogo widział nawet nie piszą.

Witam kolegów.  Aktualnie jestem na urlopie w okolicy Pobierowa, czy jest tu może ktoś posiadający vaga(mój zostawiłem w domu)  z odrobiną chęci aby skasować błąd poduszki ? (Oczywiście browar stawiam) +-50 km

Żona chcąc odwrócić się do tyłu do dziecka na tyle energicznie to zrobiła,  że aż wywaliło błąd. Strasznie mnie to razi w oczy i liczę na waszą pomoc.

Cześć, jest ktoś ze Szczecina, kogo znacie i polecacie, kto sprowadza auta z zagranicy na zamówienie lub wspólny wyjazd ?Konkretnie a4 b8 od 2012r 2.0 tdi. 

19 godzin temu, tomekxp2 napisał:

Cześć, jest ktoś ze Szczecina, kogo znacie i polecacie, kto sprowadza auta z zagranicy na zamówienie lub wspólny wyjazd ?Konkretnie a4 b8 od 2012r 2.0 tdi. 

Jedyne co mi przychodzi do głowy na chwilę obecną to : 
https://www.facebook.com/AutoparadiseGryfino/?ref=br_rs
https://automk.otomoto.pl/

Cześć chłopki potrzebuję waszej pomocy a mianowicie potrzebuję warsztatu lub serwisu  rzetelnego w okolicach Stargardu do sprawdzenia samochodu przed zakupem pacjentem oczywiście  jest AUDI a4 b8 2,0 tdi a może znacie je tu macie link . Dzięki z góry za pomoc pozdrowienia z pomorza 

https://allegro.pl/ogloszenie/audi-a4-pakiet-s-line-full-opcja-2011-rok-7538505487

W dniu 12.10.2018 o 16:12, duzy616 napisał:

Poszukuję Kogoś kto prostuje felgi aluminiowe.

AP felgi, Santocka 39 Szczecin.

Pare stron wczesniej pytalem o to samo?

Ktos odpowiedział ale ja wybralem inne miasto ze wzgledu na dojazd.

Siema ekipa, ktoś tu jeszcze żyje ?

Padł mi prawdopodobnie tylny czujnik parkowania w A6 C6 fl, potrzebuje kogoś kto by mi to sprawdził, ewentualnie naprawił. Możecie kogoś polecić ?

Dzięki, 100 km to nie tak daleko, więc  Szczecin jak najbardziej wchodzi w grę ?