Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, a teraz mam pytanie do ludzi z bardziej południowej Polski, Kato, Kraków itp robimy jakąś ustawkę? Czy każdy jedzie na własną odpowiedzialność... :a4fan:

O to samo pytałem ja tylko,że Dolny Śląsk,ale widzę,że chyba nikt ode mnie z okolic nie jedzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hola Hola Dzo-Dzo czemu nie będziesz w naszym domku? Wiem, że nie bierzesz żony, ale przecież my mamy 6 osobowy domek, jak nie wbijesz to będę musiał płacić za cały domek... :kwasny::wallbash:

hahah no spoko a to co zazdrosny jestes nie ??? hahah ( jak tylko jeszcze jest miejsce to sie do domku wbijam tylko ze bede alone :-( ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie stresuj się :>. Ja w zimie przed wyjazdem do Wisły nie znałam nikogo face to face, nikt też nie jechał z mojego miasta i jakoś na brak towarzystwa nie narzekałam. Będzie bobrze :th:

Ale ja się nie stresuję :D Tylko poprostu piszę ,bo kiedyś coś takiego miało miejsce i nie powiem nie było to miłe. Ale z tego,co obserwuję na forum,ludzi (którzy właśnie jadą na zlot) w jaki sposób się wypowiadają ,to wydaje mi się,że ich kultura osobista jest na wysokim poziomie i takie rzeczy nie będą miały miejsca :wink4:

Na ten czas wyrażamy się poprawnie,co niema sie ni jak do spotów na żywo :polew: Nie obawiaj się wulgaryzmów lecz miej dużo luzu i cierpliwości :D

:th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Son_czwa masz jakąś propozycje co do ustawki na wyjazd? Ja planowałem wyjazd w Piatek z samego rana wraz z Keżorem , wiec w Częstochowie sie moze gdzies umówić tylko pytanie o której....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber, dokładnie ustalimy wszystko kilka dni przed wyjazdem bo Dzo-Dzo chcial jeszcze o Warszawę zahaczyć i nie wiem o której on tam musi być, ale jak coś to nie ma problemu, ustawimy się pod McDonaldem i będzie git! :thumbup::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podjałem decyzje i jakby mozna bylo( rozmawiales z Flyerem i mówił ze moge do ich domku sie wbic, mam nadzieje ze inni nie beda mieli nic przeciwko temu :)) to chetnie bym się zjawił na zlocie.Prosze o dopisanie mnie do listy , Taktus, czekam na info ile trzeba wplacic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak mi sie wydaje, ze mozna :) Sa na liscie 4 osoby i moga byc kolejne 4 w dostawce, wiec pewnie zaden problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podjałem decyzje i jakby mozna bylo( rozmawiales z Flyerem i mówił ze moge do ich domku sie wbic, mam nadzieje ze inni nie beda mieli nic przeciwko temu :)) to chetnie bym się zjawił na zlocie.Prosze o dopisanie mnie do listy , Taktus, czekam na info ile trzeba wplacic.

Witam, fajnie że będziesz na zlocie

kwotę już masz przy swoim nicku w zestawieniu zlotowiczów :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich - wreszcie mogę czytać ten temat nie jako obserwator ale jako uczestnik zlotu :>Co prawda po wielkich trudach ale na dzień dzisiejszy mogę jechać ( właściwie od początku nie brałem pod uwagę myśli, że może mnie tam nie być :) ).Info dla organizatorów: Proszę o dopisanie mnie do listy uczestników ( Miron78 - 2 osoby - 3 doby - 2 część domu Kurka ) sprawę kwaterunku ustaliłem z ośrodkim (Taktuś wiesz oco chodzi ) przy okazji pozdrowienia dla sąsiadów Huga i Spankich :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwaterunku ustaliłem z ośrodkim (Taktuś wiesz oco chodzi ) przy okazji pozdrowienia dla sąsiadów Huga i Spankich :a4fan:

he he he widze ze bedzie identyczna "grupa testowa osrodka" jak w Wiśle ... :drunk::dance:

pozdro ... :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he he widze ze bedzie identyczna "grupa testowa osrodka" jak w Wiśle ... :drunk::dance:

pozdro ...

grupa może i ta sama, ale przypominam że będę również tam i ja, tak więc:

- czwartek godz. 19.00, analiza III tomiku wierszy Szymborskiej

- godz. 21.30 wspólny wieczorny spacer

- godz.22.00 lulusiu

- piątek godz. 6.00 poranna zaprawa ze śpiewem

- godz. 8.00 przedstawienie twórczości własnej

może jeszcze coś dodam.... :polew: :polew: :polew: i nie ma to tamto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jeszcze coś dodam.... :polew: :polew: :polew: i nie ma to tamto...

to może tak:

wezmę jeszcze "Bojaźń i drżenie. Choroba na śmierć" Søren'a Kierkegaard'a i "Die Geburt der Tragödie" Friedrich'a Nietzsche'go :przebiegly:

myślicie, że może jeszcze "Dzieła wszystkie" Arystotelesa ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...