Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

To widzę że muszę spokojnie wcześniej wyjechać.... przecież Was nie dogonię :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta 11:00 to tylko propozycja :)

Im wcześniej tym lepiej ----> bo taktuś pisał coby jak najwcześniej być

Miejsce spotkania to najlepiej jakaś wylotówka....

Pytanie tylko którą trasą lecimy z wawy:

1) Wawa-Płońsk-Mława-Nidzica-Olsztynek

czy

2) Wawa-Legionowo-Pułtusk-Przasnysz-Szczytno

Bo ta nasza baza jest między Olsztynkiem a Szczytnem

Jak juz ustalimy trasę to łatwiej będzie ustalić na którym wylocie ze Stolycy się spotkamy (jak to bym stolycę najchętniej ominął szerokim łukiem ale to szczegół)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widzę że muszę spokojnie wcześniej wyjechać.... przecież Was nie dogonię :wallbash: :wallbash:

Co Ty opowiadasz za bzdury Hornet.......smigasz z nami :decayed:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2007, 08:39 _________________________________________________

Jeszcze trzeba ustalić dokładnie gdzie w warszawie i o której (proponuje jak najwcześniej (11.00?) na jakiejś wylotówce...)

Kurde, poczekajcie na mnie, ja z Radomia wyjadę przed 10-tą, a cała E7 do Wa-wy rozkopana i jeszcze przez Wa-wę się musze przetelepać

Ale faktycznie podajcie jakieś miejsce spotkania na wylocie Z Wa-wy

Taktus pisal aby byc na 16-17.......wiec jak wyjedziemy ok 12 to spokojnie zdazymy.....

Tylko ustalcie jakies dokladne miejsce spotkania......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, nie jedzcie przez Olsztynek, za Nidzica konczy sie praktycznie dobry asfalt. Mam dzialke 15k od Olsztynka i 15 km od Kaletki, wiec latam tam xx razy w roku. Co prawda miedzy wawa, a mostem na wisle kolo modlina droga tez jest po czesci z d*py, ale pozniej jest sam miod, bardzo fajna trasa :P

Idealna trasa:

http://maps.google.com/maps?f=d&hl=en&geocode=&saddr=Warsaw,+Poland&daddr=Nowa+Kaletka,+Purda,+Poland&sll=52.259998,21.02&sspn=0.147939,0.458679&ie=UTF8&z=8&om=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrde no....Życie naprawdę jest niesprawiedliwe - jeszcze nie sprzedałem OOOO, a chciałbym być na zlocie;/ Problem w tym, że najzwyczajniej w świecie, nie ma na Pb :confused4: Fajnie byłoby podłączyć się do kogoś z Łodzi i jechać... Poszukam funduszy, może jakaś nadzieja jeszcze jest....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ludzie, jade z Wami (z Radomia)! Pod warunkem, że uda mi sie na czas wrocic z czwartkowej trasy, chociaz to moze byc trudne. :confused4: Bede w kontakcie z Brynia.

P.S. Jesli ktokolwiek liczy sie z moim zdaniem to proponuje wyjechac troszke pozniej, tzn moze kolo 11-12:00 bym wyjechal z Radomia... :decayed:

No nic, nie nalegam, bedziemy w kontakcie. :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję ustalić dodatkowo godzinę...... jeśli ekipie Radom/Wawa pasuje ten McD's który wybraliśmy z kolegą Flayer

Nie chciałbym jakoś bardzo późno, im wcześniej tym lepiej.... generalnie obstawiałbym od 11:00 do 13:00, ale jak wszyscy będą chcieli później to się dostaosuję...(przyjadę o 11:00 i do 14:00 zjem 8 BigMac'ów :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę najprawdopodobniej wyjeżdżać z Wawy ok. 16.00. Więc jak komuś pasuje to zapraszam do drogi razem ze mną. Jeśli ktoś ma ochotę jechać, a nie ma auta mogę zabrać. Jadę sama, więc towarzystwo mile widziane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ludzie. Najprawdopodobniej bede mial odwolany czwartkowy kurs, czyli w piatek bede mogl wyjechac o kazdej porze... Bede sledzil forum i jak padnie jakas konkrena godzina startu to sie dopasuje. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, przecież po drodze nie będzie wyścigów ;)

Zabieraj się z nami

:mysli: :mysli: i tak wiem że nie mówisz prawdy :polew: :polew: ale cóż w grupie raźniej tylko nie wiem o której się wyrwę z roboty. Postaram się dotrzeć jakoś na czas na ustawkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo, Miron jedzie

też to chciałem pisać właśnie :thumbup: :thumbup:

tylko przez niego trzeba trase zmieniać :polew: bo on nigdzie nie wjedzie tym autem , prawda Mirek ? :tongue4:

i rozumiem dołączasz do kolumny keżorowo Cubrowej w kato :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powodu przedłużonego weekendu nie było mnie trochę a widzę za nastukaście trochę.

Pomysł z meczykami w siatkę bardzo dobry. Tylko niech ktoś piłkę weźmie ;)

DeeJay_Kill niech załatwia choć jeden nocleg ... tylko co z pannami z wioski które usłyszą muzę??? :drool: No i mamy jeszcze drugiego dj-a DJ Lipi ;)

Dowiedziałem sie też że wit.s to niezły wierszokleta :drunk: szkoda że nie przepijemy tych rymów.

Flyer napisał:

Moze byc i finka, a z rana zimny browar nad jeziorkiem na kaca.
niestety mało kto będzie miał możliwość uraczenia sie taka przyjemnością - przypominam sobota wyjazd do Olsztyna, niedziela powrót do domciu.

Kim jest KAŚKA!!! :wink4:

DeeJay_Kill:

wiesz co, Brynia...czytam te Twoje posty i stwierdzam, ze Ty musisz być bardzo rozrywkowa dziewczyna;) PZDR
No cóż Brynia teraz już nie możesz nas zawieść ;)

Co do pogody to byle nie padało bo o temperaturę bym sie nie martwił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co wstępnie ustawiamy sie pod tamtym McDonald's około 12:30, coby juz konkretna propozycja padła, OK?

no my nie wiemy jak to będzie w trasie , bo mamy kawałem i możemy być albo dużo wcześniej albo na czas albo sie spóźnimy. wychodzimy dość wcześnie to powinniśmy być o 12 w WWE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie taka jest propozycja (jakaś być musi), potem telefonicznie możemy się dogadywać :) Jak wyjdzie poczekać z godzinke to poczekamy

Mój nr. 693 582 014, niestety od środy 16:00 nie będę już miał netu, więc tylko tel....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co wstępnie ustawiamy sie pod tamtym McDonald's około 12:30, coby juz konkretna propozycja padła, OK?

no my nie wiemy jak to będzie w trasie , bo mamy kawałem i możemy być albo dużo wcześniej albo na czas albo sie spóźnimy. wychodzimy dość wcześnie to powinniśmy być o 12 w WWE

No pewnie ze poczekamy.......[br]Dopisany: 20 Sierpień 2007, 12:48 _________________________________________________

To co wstępnie ustawiamy sie pod tamtym McDonald's około 12:30, coby juz konkretna propozycja padła, OK?

Jak dla mnie OK

Dla mnie tez ok.....ale napewno bede troszke wczesniej......cobyscie mi nie odjechali :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...