Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Biednemu?? Człowieku - ja na wache ledwo mam i to jeszcze z drobnymi! Do rzeczy: Miałem jechać do Mielna ze znajomym 27.08. Coś sie zaczyna wykręcać, więc jak go znam, to nici z wyjazdu. Sytuacja jest następująca. Do Olsztyna mam ok 300 km z łodzi, do Kaletki nie wiem. Muszę namówić kogoś z rodziny, zeby jechał ze mną, bo inaczej nie dadzą mi auta. Nie brałem pod uwagę w ogóle, że pojadę na zlot, więc nic nie mam zapłacone, żadnego noclegu, kompletne zero. Jak bym jakimś cudem przyjechał, to zabieram konsolę i wtedy muza zapewniona (tylko musi tam być jakieś nagłośnienie). Na krzywy ryj na pewno nie przyjadę. W każdym razie, nawet w samochodzie sie przekimam, jak nie da rady inaczej. Możliwe, że tylko na jeden dzień bym przyjechał. Teraz moje pytanie - kto jedzie z łodzi, bo sam nie zamierzam śmigać i wolę się do kogoś podłączyć (ale ten ktoś musi jeździć w miarę spokojnie, bo jakbym z kimś z rodziny na pokładzie był, to będą mnie spowalniać, a mam tylko 1,6 101PS.) Jak tylko będę wiedział, czy mogę jechać, to napiszę na forum. Jak już de facto będzie wiadomo, że wyjazd nad morze odwołany, to mam wszystko w (przepraszam) d*pie i jadę na zlot. Pozdro i piszcie, kto z łodzi lub okolic będzie jechał, ile jest km do kaletki i ogólnie jak to wygląda.[br]Dopisany: 20 Sierpień 2007, 14:10 _________________________________________________piszta do mnie na gadu - 6261615

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spac nie musisz w domku, mozesz tez pod namiotem (jest tam podobno pole, zawsze taniej jak krucho z $$ stoisz).

Trasa dla Ciebie:

http://maps.google.com/maps?f=d&hl=en&geocode=&saddr=Lodz&daddr=Nowa+Kaletka,+Purda,+Poland&sll=52.259998,21.02&sspn=0.147939,0.458679&ie=UTF8&z=8&om=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim spóźnialskim, którzy nie mogą lecieć wcześniej przypominam się, że będę wyruszał z Wawy w piątek około 16-17.

Mogę dołączyć do "konwoju" lub zaoferować transport. Mam 3 wolne miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest źle - ~280km;) Ośrodek leży nad jeziorem, więc mam pretekst, powiem, że zachciało mi się jechać nad jezioro trochę odpocząć, a "zlot jest przy okazji" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz moje pytanie - kto jedzie z łodzi, bo sam nie zamierzam śmigać i wolę się do kogoś podłączyć (ale ten ktoś musi jeździć w miarę spokojnie, bo jakbym z kimś z rodziny na pokładzie był, to będą mnie spowalniać, a mam tylko 1,6 101PS.) Jak tylko będę wiedział, czy mogę jechać, to napiszę na forum. Jak już de facto będzie wiadomo, że wyjazd nad morze odwołany, to mam wszystko w (przepraszam) d*pie i jadę na zlot. Pozdro i piszcie, kto z łodzi lub okolic będzie jechał, ile jest km do kaletki i ogólnie jak to wygląda.[br]Dopisany: 20 Sierpień 2007, 14:10 _________________________________________________piszta do mnie na gadu - 6261615

Hehs śni mi się, że tylko ja jadę. Do Kaletki przez Płońsk i potem 7 z Łodzi mamy jakieś 270km. Chce wyjechać jakoś z Łodzi tak, żeby mniej więcej dojechać do Płońska tak jak ekipa z Wawy. Jak będziesz coś wiedział pyknij mi PW to się jakoś ustawimy i polecimy dołączyć do peletonu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowisz o porannej, czy poludniowej zmianie/ekipie? :D

Jak dobrze pojdzie to w Płońsku bedziemy z wawy w ciagu 30 min, wiec celuj zeby byc ~8:30 (mozesz zjesc sniadanie na KFC, ktore jest przy 7 :cool:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowisz o porannej, czy poludniowej zmianie/ekipie? :D

Jak dobrze pojdzie to w Płońsku bedziemy z wawy w ciagu 30 min, wiec celuj zeby byc ~8:30 (mozesz zjesc sniadanie na KFC, ktore jest przy 7 :cool:)

Hehs no właśnie planowałem rano jechać i czekałem aż się określicie o której wylatujecie :P ja do Płońska ze 2h będę śmigał to może Kill się do mnie podepnie. Tylko jeszcze muszę geometrie i przegląd zrobić przed wyjazdem :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ide auto umyć. Wiem, ze to dziwne, ale napisałem mamie kartke ze swoimi zamiarami, bo już miesiąc sie nie odzywam do nikogo w domu, prócz siostry... Pochlastałem sie troche, nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko musi dobrze pojsc...ja tez mialem leciec do Wisly wczesniej ale w chacie zesrali sie i nici wyszly z wyjazdu...zycie...teraz na szczescie moge byc w kaletce cala sobote a nawet jak zalatwie namiot to przekimam sie do niedzieli bo nie chce mi sie za bardzo wracac do domu...pisza ludzie ze pola namiotowe sa wiec jakos to wszystko sie ulozy... :th: :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ide auto umyć. Wiem, ze to dziwne, ale napisałem mamie kartke ze swoimi zamiarami, bo już miesiąc sie nie odzywam do nikogo w domu, prócz siostry... Pochlastałem sie troche, nie...

Stary, ile Ty masz lat? :) Nie rob z tego forum jakiegos bloga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to....nikt wiecej nie jedzie z Twoich stron? :shocked:

Pisałem,pytałem,ale nikt nie odpowiedział. Biednemu to zawsze wiatr w oczy :wallbash:

Myślę że conajmniej od Glinojecka (droga nr 7) możesz jechać z ekipą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszust juz padla ok 12 z wawy....

Brynia pisala, ze bedzie wyjezdzac z Radomia ok 10......smigaj z nia i bedzie :th:

Dokładnie, Tomek damy radę, jak będziesz zrypany to Łukasz może pojechac Twoim autem

Bryniu, to juz nawet nie chodzilo o to, ze bylbym zrypany, ale ze moglbym nie dojechac na ta godzine. No ale tak jak juz mowilem - najprawdopodobniej bede mial odwolany czwartkowy kurs, wiec atakujemy razem do Wawy i dalej. Ok 10:00 tak jak mówisz. Co do miejsca to sie zdzwonimy jeszcze rano w piatek. :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie o zaopatrzeniu się w wysokoprocentową "finkę" a co z piwkiem już nie ma amatorów tego trunku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim spóźnialskim, którzy nie mogą lecieć wcześniej przypominam się, że będę wyruszał z Wawy w piątek około 16-17.

Mogę dołączyć do "konwoju" lub zaoferować transport. Mam 3 wolne miejsca.

No to nie jestem sama :) Możemy sie jakoś zgadać i razem śmigać, tylko ja za Twoim 2.5 163PS mogę nie nadążyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...