Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] S4 DTM 25th Anniversary Quattro 1 of 250

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Arki masz jeszcze to S4 DTM ? bo tu jakiś Czech sprzedaje 1 of 250 :mysli: wygląda jak Twoje, sprawdź w garażu czy stoi :cool1:

http://otomoto.pl/audi-s4-4-2-v8-dtm-paket-C14312922.html

Hehehehe moja niunia stoi w garażu, zresztą nawet gdyby jestem świeżo po opłatach AC, ale wiadomo nigdy AC nie zrekompensuje nam tego ile serca wkładamy w nasze Audiczki :) :)

Trochę zapuszczona w stosunku do sztuki Arka - no i brak Carbon spojlerów może świadczyć o tym że był strzał w przód i tył...

Masz Bartek rację brak spojlerów...BTW dziwnie leżą wydechy wg dyfuzora - koszt spojlerów ponad 3tyś zł.

Robi się ładna pogoda, myślę że czas na zmiany zdjęć i jakiś filmik :wink4:

Opublikowano

Kozak auto, środek piękny, fotele to marzenie :slina:

Silniczek pewnie daje rade :gwizdanie:

Nowy właściciel pewnie będzie bardzo zadowolony, szkoda sprzedawać takiego zadziora :evil:

Powodzenia w modach, choć nie ma co modzić za dużo. :kox:

Opublikowano

nic dodać nic ująć kolego :slina: :slina: :slina:

u ciebie ta fela wyglada jeszcze bardziej :kox: niż u mnie ;)

Opublikowano

Fajna k @@@ A maszynka :good::hi:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Piekne auto. Nic dodac nie ujac:cool1: Tylko lac i jezdzic:evil: Pakiet DTM jest super. Moze konkurowac z M-pakietem:) Kolego jak bedziesz sprzedawal auto prosze o pierwsze info :gwizdanie:

P.s. Znalezienie s4 dtm w wersji europejskiej nie jest chyba proste bo wiekszosc trafila na rynek USA? Te czerowne odlaski sa niepotrzebne i jest to jedyna elemnet ktora mi sie nie podoba:)

Opublikowano

Kolego AudiOOOO| - nie ma europejskiej wersji S4 DTM 25Q.

250 aut wyprodukowanych w Nekarslum było przeznaczonych wyłącznie na rynek USA.

Opublikowano

Dzieki kolego. Teraz wszystko jasne:) Czyli z europejczykow mozna tylko znalesc a4 z pakietem DTM. Wtedy jest do dyspozycji wylacznie 2.0T-szkoda:)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witam,

takie pytanie, czy możesz mi zmierzyć jaki jest rozstaw rur wydechowych w DTM? tzn od środka rury do środka rury (osi otworu)

dzięki.

  • 2 lata później...
Opublikowano
  • Autor

Witam. Dość długo nic się tutaj nie działo, a to dlatego że nie mam zbytnio czasu, a auto więcej stoi w garażu niż jeździ.....z wiekiem przychodzi taki czas, że człowiek zajmuje się innymi rzeczami hehehe. Ze względu na taką sytuację podjąłem decyzję o oddaniu auta w dobre ręce. Pozdrawiam:-)

Opublikowano

hał macz? pytam poważnie bo może bym namówił brata na ten rarytas

Opublikowano
Opublikowano

Mocno się zużyły te fotele jak na 40tys :shock3:

Opublikowano

Mocno się zużyły te fotele jak na 40tys :shock3:

Co Ty piszesz, wyglądają jak nowe, pod warunkiem, że to aktualne foty.

Opublikowano

Mocno się zużyły te fotele jak na 40tys :shock3:

Co Ty piszesz, wyglądają jak nowe, pod warunkiem, że to aktualne foty.

Widziałeś wnętrze nowego audi? Nie mówie że są ściorane ale fotel kierowcy jest na siedzisku dość odgnieciony i boczek też. Pewnie Arki waży więcej niż przeciętny Polak :)

Opublikowano

Daj na Mobile, jak wszystko jest w oryginale, to dostaniesz te pieniądze:wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Fotki aktualne, przebieg można sprawdzić w ASO.

Moja waga w normie. Co do fotela to wyglądał tak od samego początku, amerykanie raczej cierpią na nadwagę.

Jeżeli ten fotel jest w złym stanie no to sorry, ale chyba rozmawiamy o nowym samochodzie...?

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:48 ----------

IMG_5584.jpg

IMG_5585.jpg

IMG_5586.jpg

---------- Post dopisany 08-12-2013 at 17:03 ---------- Poprzedni post napisany 11-10-2013 at 20:51 ----------

Auto do oddania za 70tyś, do obejrzenia w Poznaniu po wcześniejszym umówieniu.

Pozdrawiam

Opublikowano

Ładne autko tylko zastanawiam się dlaczego masz przy klamce od strony pasażera włącznik blokady wszystkich drzwi nie powinien być po 2 stronie , pytam bo ja w angolu mam właśnie po tamtej stronie, chyba że we wszystkich audi jest tak umieszczony, nie przyglądałem się , mam nadzieję że znajdzie się osoba która doceni to autko tak choćby jak i TY , pozdrawiam

Opublikowano

bo to hamerykańska wersja, a oni mają z obu stron ryglowanie

Opublikowano
bo to hamerykańska wersja, a oni mają z obu stron ryglowanie

........ i nawet z tyłu na koncu tunelu jest przycisk :wink:

Opublikowano

A no to chyba że tak , ładna fura mi się marzył DTM nawet angol tutaj , ale prawda taka że przynajmniej 2 razy droższy był od mojej fundusze nie pozwoliły na taki zakup , ale może kiedyś swoją doprowadzę do takiego stanu jak choćby Twoja , pozdrawiam :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.