Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis doszedl tunel srodkowy z wersji USA. 2 kubeczki wreszcie beda mialy gdzie stac :kox:

Ktos robil w ogole takiego moda tutaj?

Taaa.. ja kupiłem już razem z autem :polew:

chciałeś powiedzieć kupiłeś tunel obudowany S4-ką .... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wiec wszystkie glosy, ze bicie pod pedalem jest normalne w grupie VAG od tej pory uwazam za bullshit

nie wiem mi nic chyba nie bije :mysli: przynajmniej nie zauwazylem ...w porownianu z Vectra 2.2dti gdzie nawalalo solidnie :naughty: .

p.s.

Flyer ... Ty drugi raz juz wymieniales sprzeglo ?? Ile Ty jezdzisz tym autem rocznie ?? bo chyba masz go jakeis niecale 3 lata tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec wszystkie glosy, ze bicie pod pedalem jest normalne w grupie VAG od tej pory uwazam za bullshit

nie wiem mi nic chyba nie bije :mysli: przynajmniej nie zauwazylem ...w porownianu z Vectra 2.2dti gdzie nawalalo solidnie :naughty: .

p.s.

Flyer ... Ty drugi raz juz wymieniales sprzeglo ?? Ile Ty jezdzisz tym autem rocznie ?? bo chyba masz go jakeis niecale 3 lata tak?

z tego co mi się wydaje to pierwsza wymiana ... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer ... Ty drugi raz juz wymieniales sprzeglo ?? Ile Ty jezdzisz tym autem rocznie ?? bo chyba masz go jakeis niecale 3 lata tak?

Nie, sprzeglo siedzialo od nowosci, bylo juz nieco wyjezdzone, a dwumas zwyczajnie padl... zlapal spory luz i przenosil drgania na cale auto.

No i tak - mam juz ponad 2,5 roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez ostatnio przerabialem temat sprzeglo + dwumas...zaczelo mi sie sprzeglo slizgac no i za radami chlopakow z forum wymienilem tez 2masa, ja czesci kupilem nowe z allegro Sachsa,sprzeglo 770zl,2 mas 1110zl. ale powiem Ci ze jak wsiadlem to szok :shocked: normalnie jakby auto mialo +20 km wiecej,przyjemnie sie jezdzi i spokoj na jakies 200 tys km :>

Flyer napisz mi na Pw ile placiles za robocizne :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aucie pojawil sie nowy mod. Ciezko mi okreslic jakie sa przyrosty, bo jeszcze nie hamowalem auta.

snc00954.jpg

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michu - a jak Twój Stink jeździ, jak ma ręce w kaftanie - jakiegoś kupiłeś inwalidę, a to daje -20 do lansu i -16 do prędkości :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aucie pojawil sie nowy mod. Ciezko mi okreslic jakie sa przyrosty, bo jeszcze nie hamowalem auta.

snc00954.jpg

:kox:

Heh mam takiego samego, ma też żaróweczkę ksenonową na kasku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh mam takiego samego, ma też żaróweczkę ksenonową na kasku :decayed:

Ano ma :decayed: dostalem od BBC :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer

W aucie pojawil sie nowy mod. Ciezko mi okreslic jakie sa przyrosty, bo jeszcze nie hamowalem auta.

Aleś odgrzał kotleta hyhy :decayed: Graty Szofera !! :wink4: :wink4: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 3 latach uzytkowania bryka stanela mi pierwszy raz na drodze... pompa wody padla, plyn chlodniczy poszedl caly ze zbiornika.

Pompa SKF [z IC] wytrzymala tylko 45000km :thumbdown:

Na szczescie [chyba] nic powaznego sie nie stalo, wylaczylem silnik od razu jak wskazowka ruszyla powyzej 90*.

Wczesniej byl notlauf, ale bez zadnego dymu, po nim przejechalem jakies 2km [nie bylo sie nie gdzie zatrzymac, autobahn].

Audi chyba domaga sie swapa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 3 latach uzytkowania bryka stanela mi pierwszy raz na drodze... pompa wody padla, plyn chlodniczy poszedl caly ze zbiornika.

Pompa SKF [z IC] wytrzymala tylko 45000km :thumbdown:

Na szczescie [chyba] nic powaznego sie nie stalo, wylaczylem silnik od razu jak wskazowka ruszyla powyzej 90*.

Wczesniej byl notlauf, ale bez zadnego dymu, po nim przejechalem jakies 2km [nie bylo sie nie gdzie zatrzymac, autobahn].

Audi chyba domaga sie swapa :decayed:

BiT :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano... gdzies za 2-3 tyg zaczynam sie rozgladac za dawca. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miło tak czasem tu sobie wejść i obejrzeć-ładnie carbon wyglada[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2010, 12:01_________________________________________________Fly idz na całośc i zrób swap na afn-a :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano... gdzies za 2-3 tyg zaczynam sie rozgladac za dawca. :cool1:

a co chesz sobie wrzucic po maske ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawie , zrobi sie z tego fajne auto bo w sumie w B6/b7 za wyjatkiem 2.0 TFSI to nie ma fajnego motoru do rzezbienia konkretnych mocy a V8 to ch...jnia w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, kto sledzi sportaudi.pl ten wie, ze planuje juz od 1,5 r swapa.

Wczesniej nie mialem cisnienia, bo rozrzad i inne graty, ktore musialem wymienic "amortyzowaly sie".

Po cichu liczylem, ze w AKE wysrala sie jakas uszczelka pod glowica... ale jednak "tylko" pompa wody :decayed:

2.7BiT zawsze chcialem miec, ale B5 niestety nie spelnia moich wymagan - malo miejsca, starutka buda, odlskulowe wnetrze... gorszy uklad jezdny niz w B6... wiec przyszedl pomysl swapa. Takie auta jezdza juz na swiecie, ale w PL jeszcze nie widzialem takiego projektu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...