Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

a czemu ori philips?

marka nie jest wazna. chodzi mi o zarnik z mocowaniem D2S. nie podlaczysz go do przetwornicy HIDowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no nic to mam nadzieje ze bedzie pasowac zarnik H7 jak kolega wyzej pokazal, a jak nie to zamienie HIDa na takiego D2S skoro mowisz ze przetwornice nie pasuja.

ale zastanawia mnie inna sprawa, gdybym chcial tam wsadzic w ten klosz zwykla zarowke to jaka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zastanawia mnie inna sprawa, gdybym chcial tam wsadzic w ten klosz zwykla zarowke to jaka?

nie wiem jak H7 moze pasowac w D2S. jesli nawet wsadzisz ja tam to "na siłe" albo bedzie miala luzy.

nie wsadzisz zwyklej zarowki w gniazdo D2S. nie ma halogenow z takim mocowaniem. no chyba, ze chinole juz cos wymyslili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 26 stronie tego watku pokazywałem jakie lampki zakupiłem ori Valeo na palnik D2S ale po małej przymiarce H7 ładnie pasuje.Zapinką się zapnie i elegancko jest :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 26 stronie tego watku pokazywałem jakie lampki zakupiłem ori Valeo na palnik D2S ale po małej przymiarce H7 ładnie pasuje.Zapinką się zapnie i elegancko jest :good:

potwierdzam :good:

zarowka/zarnik HID pod H7 idelanie pasuje do tego gniazda, wsuwa sie ciasno a zapiecie sprezynki powoduje przytwierdzenie zarowki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo blaszki troszku przeszkadzaja to troszku ciasno wchodzi :wink4: ale dalsza częsc gniazda pasuje :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok a mierzyliscie czy bańka jest w tym samym miejscu w soczewce co ori D2S?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok a mierzyliscie czy bańka jest w tym samym miejscu w soczewce co ori D2S?

Ja nie ale jakość światła nie ustępuje czyli raczej nie jest duża albo żadna więc jest ok :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możecie koledzy podpowiedzieć mi gdzie najlepiej kupić żarniki do hid-ow. Bardzo prosze o linki

http://moto.allegro.pl/item927943596_h7_zarnik_palnik_zarniki_ksenon_xenon_warszawa.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czytam chyba tu ze 3 godziny tego posta i już mi się pomieszało a mianowicie to:

- czy można kupić lampy DEPO pod D2S czy są tylko pod H7

- jeśli kupie DEPO pod H7 to jaki zestaw HID D2S czy D2R

- ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy DEPO są przystosowane pod żarnik d2s jak i zwykłą żarówkę h7. Zestaw HID chyba oczywiste że pod d2s :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy DEPO są przystosowane pod żarnik d2s jak i zwykłą żarówkę h7. Zestaw HID chyba oczywiste że pod d2s :gwizdanie:

Ale można też zwykłe hidy h7 kupić i wszystko pasuje p&p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Endriuu powiedz mi jak zrobiłeś z kierunkami?Jestem już dawno po wymianie.Po odcięciu starych kierunków zostały dwie wsuwki które oizolowałem i wsunąłem w bolce w lampach.Dawałeś tam jakąś kostke.Zapomniałem całkiem o tym,ale teraz robiłem rozrząd i mi się przypomniało.Reszta według Twego opisu.Jest zajebiaszczo ale ta pierdoła spac mi nie daje :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie odcinałem. Ze starych lamp przełozyłem gniazda kierunków z żarówkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie odcinałem. Ze starych lamp przełozyłem gniazda kierunków z żarówkami.

ja tez tak zrobiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...