Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Audi S4


Gracjan

Rekomendowane odpowiedzi

Myjemy dalej :decayed: Trzeba było się zająć nadkolami a więc...

... ściagamy koła i widzimy takie "cudo"....

DSC_0113_Kopiowanie.jpg DSC_0114_Kopiowanie.jpg DSC_0115_Kopiowanie.jpg

No to czas na nadkole...

DSC_0116_Kopiowanie.jpg DSC_0117_Kopiowanie.jpg

Zaczynamy mycie...

DSC_0118_Kopiowanie.jpg DSC_0119_Kopiowanie.jpg DSC_0120_Kopiowanie.jpg DSC_0121_Kopiowanie.jpg DSC_0123_Kopiowanie.jpg DSC_0124_Kopiowanie.jpg

Nadkola "dość" brudne...

DSC_0125_Kopiowanie.jpg DSC_0126_Kopiowanie.jpg DSC_0129_Kopiowanie.jpg DSC_0130_Kopiowanie.jpg

Kolejne i ostatnie podejście do wnęk - już po wyschnięciu...

DSC_0131_Kopiowanie.jpg DSC_0132_Kopiowanie.jpg

A to co ? Jazda do sklepu po "baranek", drapiemy i malujemy....

DSC_0133_Kopiowanie.jpg DSC_0134_Kopiowanie.jpg DSC_0135_Kopiowanie.jpg DSC_0136_Kopiowanie.jpg DSC_0137_Kopiowanie.jpg

No i na gotowo :)

DSC_0139_Kopiowanie.jpg DSC_0140_Kopiowanie.jpg DSC_0141_Kopiowanie.jpg DSC_0142_Kopiowanie.jpg DSC_0143_Kopiowanie.jpg DSC_0144_Kopiowanie.jpg

Kolejna sprawa to wymiana tarcz i klocków przód no i jak pogoda pozwoli to ta sama zabawa z nadkolami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zobacz czy w górnym mocowaniu amora nie ma dziur, tam "ruda" często robi spustoszenie

hamulce doszły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądałem i jest spoko :naughty:

Paczki jeszcze nie ma, pewnie jutro będzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny efekt na zdjęciach. ja jak malowałem całe zawieszenie to też tak było. teraz syf jest taki sam jak poprzednio tyle że zabezpieczony przed korozją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł czas na wymianę tarcz i klocków z przodu...

DSC_0147_Kopiowanie.jpg DSC_0150_Kopiowanie.jpg DSC_0151_Kopiowanie.jpg DSC_0152_Kopiowanie.jpg DSC_0154_Kopiowanie.jpg DSC_0160_Kopiowanie.jpg

Śruby tak zapieczone że musiałem sobie pomóc półtora metrową rurą:kwasny:

Wielkie dzięki Dev za pomoc :friends:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Dev za pomoc :friends:

do usług, ale zapomniałem Ci powiedziec o jednym małym szczególe, który w przyszłości ułatwi Ci zycie :facepalm:

w tarczy jest jeden pogłebiony otwór, przy udziale którego przykreca sie tarcze do piasty, co pozwoli bezproblemowo zmienic koło

trzeba w piascie zrobic otwór wiertłem fi5 a nastepnie gwintownikiem M6 przegwintowac i wkrecic nierdzewna srube na imbus

do tego potrzeba wiertła lepszej jakosci, najlepsze jest dwustopniowe do stali nierdzewnej, mozna kupic w Castoramie (ok 14zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Dev za pomoc :friends:

do usług, ale zapomniałem Ci powiedziec o jednym małym szczególe, który w przyszłości ułatwi Ci zycie :facepalm:

w tarczy jest jeden pogłebiony otwór, przy udziale którego przykreca sie tarcze do piasty, co pozwoli bezproblemowo zmienic koło

trzeba w piascie zrobic otwór wiertłem fi5 a nastepnie gwintownikiem M6 przegwintowac i wkrecic nierdzewna srube na imbus

do tego potrzeba wiertła lepszej jakosci, najlepsze jest dwustopniowe do stali nierdzewnej, mozna kupic w Castoramie (ok 14zł)

Dzięki, ja wziąłem śrubę do kół i podkładkę dość sporą i przykręciłem tarczę, zdało egzamin :) Śrubę serwisową wkręciłem przed samym założeniem koła :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi chodzi o to aby wkrecic te małą śrube na stałe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...