RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana

wrclaguna

radimm przed chwilką na słowackiego skręcałeś z głównej

bardzo możliwe :decayed: pozdro :hi:

wrc laguna ostatnio widziany na bp obok tesco obok swojej b8 ;) kontrola cisnienia opon chyba?:P

a4 sedan ok. godz 12 w Sanoku koło szpitala nr. rej. rsa ..KC z naklejką klubową na kalpie z prawej strony

Tak sprawdzałem cisnienie :decayed:

Hej kolego patrzyłem na twoje ale maiłem mętlik w głowie i za chwile skojarzyłem że miałeś ramki :-) i tez oblukałeś :-)

Pozdrowienia dla SIXU widzianego (i obmachanego :grin:) wczoraj przed 8 rano na Siemieńskiego :naughty:

SIXU widziany wczoraj pod tesco.

:hi:

haha, to już teraz wiem do Kogo machałem łapką :grin:

wczoraj Widełka tommy rtxxxx miałem Ci dotrzymać troche dłużej towarzystwa ale miałem pęłny stan i i półroczne dziecko w ucie pozdro

W porządku ;) spieszylem się na imieniny do Tbg. Ważne że a4-klub rządzi na drodze :) Od dzisiaj już na blachach RZ

ale Ci troche dymi jak deptasz

Diesel musi dymić :-) 216-tki no i brak fmic oraz kata :/

Dzisiaj wrclaguna pod merkury market oraz srebrny sedan b6 na obwodnicy, czujność zachowana :-)

ale Ci troche dymi jak deptasz

Diesel musi dymić :-) 216-tki no i brak fmic oraz kata :/

Wczoraj na obwodnicy ok. 22 to ze mną się spiknąłeś :wink: Pozdrowionka!

dziś, Lesko ~10.00. Granatowy Avant B5 z naklejką klubu na klapie, skręcający w 1000-lecia. Pozdro dla Kierowniczki :wink:

26 lipca na krzyżówce na światłach pod Kauflandem w Sanoku B5 z ramkami klubowymi machałem i trąbiłem pozdro dla kierownika :)

W piątek widziany czerwony avant b5 RPR jak leciał w kierunku na Łańcut, wyprzedziłem i mrugałem światłami ale kolega chyba mnie nie zauważył.

Wczoraj po 16 srebrny avant b6 RZ w kierunku na Rzeszów:wink: Do zobaczenia na spocie:decayed:

W Sanoku

dziś a4 b5 avant RSA ....koło szkoły medycznej z ledami u dołu godzina 12.00 ramka klubowa (tylko z tyłu)

oraz druga a4 b5 avant RSA.... jechał koło PKS Sanok o godz 12.30 ramki klubowe

czyje to ?!

31 lipiec:

niebieski a4 b6 z naklejką klubową z prawej stronie na klapie nr. rej RSA .... w Lesku koło Orlika przejeżdzał