Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Po kompromitujących występach polskich klubów w Europie przyszedł czas na Ligę Mistrzów :decayed::kox::naughty:

Zestawienie drużyn fazy grupowej Ligi Mistrzów:

Grupa A:

Manchester United

Szachtar Donieck

Bayer Leverkusen

Real Sociedad

Grupa B:

Real Madryt

Juventus

Galatasaray Stambuł

FC Kopenhaga

Grupa C:

Benfica Lizbona

Paris Saint-Germain

Olympiakos Pireus

RSC Anderlecht

Grupa D:

Bayern Monachium

CSKA Moskwa

Manchester City

Viktoria Pilzno

Grupa E:

Chelsea Londyn

Schalke 04 Gelsenkirchen

FC Basel

Steaua Bukareszt

Grupa F:

Arsenal Londyn

Olympique Marsylia

Borussia Dortmund

SSC Napoli

Grupa G:

FC Porto

Atletico Madryt

Zenit Sankt Petersburg

Austria Wiedeń

Grupa H:

FC Barcelona

AC Milan

Ajax Amsterdam

Celtic Glasgow

Będzie ciekawie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozlosowano również LE. :wink4:Lo­so­wa­nie grup Ligi Eu­ro­py:

Grupa A: Va­len­cia CF, Swan­sea City, Kubań Kra­sno­dar, FC Sankt Gal­len.

Grupa B: PSV Ein­dho­ven, Di­na­mo Za­grzeb, Czer­no­mo­rec Ode­ssa, Łu­do­go­rec Ra­zgrad.

Grupa C: Stan­dard Liege, FC Sal­zburg, IF El­fs­borg, Es­bjerg fB.

Grupa D: Rubin Kazań, Wigan Ath­le­tic, NK Ma­ri­bor, Zulte Wa­re­gem.

Grupa E: ACF Fio­ren­ti­na, Dni­pro Dnie­pro­pie­trowsk, Pacos Fer­re­ira,

Grupa F: Gi­ron­dins Bor­de­aux, APOEL Ni­ko­zja, Ein­tracht Frank­furt, Pan­du­rii Targu.

Grupa G: Dy­na­mo Kijów, KRC Genk, Rapid Wie­deń, FC Thun.

Grupa H: Se­vil­la FC, SC Fre­iburg, Es­to­ril Praia, Slo­van Li­be­rec.

Grupa I: Olym­pi­que Lyon, Betis Se­wil­la, Vi­to­ria Gu­ima­ra­es, HNK Ri­je­ka.

Grupa J: Lazio Rzym, Trab­zon­spor SK, Legia War­sza­wa, Apol­lon Li­mas­sol.

Grupa K: Tot­ten­ham Hot­spur, Anży Ma­chacz­ka­ła, She­riff Ty­ra­spol, Trom­soe IL.

Grupa L: AZ Alk­ma­ar, PAOK Sa­lo­ni­ki, Mac­ca­bi Hajfa, Szach­tior Ka­ra­gan­da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legia ma szansę powalczyć o 2 miejsce.

Grupa w której mógł grać Śląsk nie jest jakoś wyjątkowo trudna.

Dużo jest "no nameów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska piłka to dno i 100 metrów mułu... :facepalm::doh:. WKS 0:5 Sevilla....

dokładnie tak, ostatnimi laty tylko opakowana w coraz ładniejsze opakowanie - oprawa ligi, transmisje, super studio, eksperci, itp., ale wyniki - dno.

Wystarczy popatrzeć z kim przegrał pogromca Lecha w pucharach - Żalgiris - i w jakich rozmiarach (5-0 i 2-0 z Salzburgiem:facepalm:)

Panowie Panowie o czym tu mówimy ? Jaka Polska piłka ?

To jest zwykła kopanina od czasu do czasu coś tam im wyjdzie i wszyscy nagle widzą światełko w tunelu - a tu zonk !!!

ej, bez takich !!!

jest tu taki jeden koleś, ze statusem VIPa, który was zaraz opierd... albo i nawet zj**... za brak wiary w polski futbol i ochotę na oglądanie popisów naszych (hmmm) piłkarzy (???)

także bez tego typu haseł, please !

---------- Post dopisany at 19:03 ---------- Poprzedni post napisany at 19:02 ----------

dlatego nie ogladam Polskiej ligi bo szkoda czasu na trampkarzy :decayed:

wihu

chociaż jak pamięć mnie nie myli kibicujemy innym klubom i innym filozofiom futbolu, moja uwaga też Ciebie się tyczy :wink:

hamuj, stary, hamuj ...

VIP nie śpi !!!!

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wróciłem z meczu Ruch- Zagłębie.

I powiem szczerze, że bardzo lubię pooglądać kawał dobrego futbolu ( czyt liga angielska) ale wolę iść na mecz, pooglądac naszych kopaczy, poczuć atmosferę trybun, niż siedzieć w kapciach przed TV :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wróciłem z meczu Ruch- Zagłębie.

I powiem szczerze, że bardzo lubię pooglądać kawał dobrego futbolu ( czyt liga angielska) ale wolę iść na mecz, pooglądac naszych kopaczy, poczuć atmosferę trybun, niż siedzieć w kapciach przed TV :whistling:

Ja zdecydowanie też.. :thumbup1: może na boisku w ekstraklasie jakości jest mało ale na trybunach już jest odwrotnie.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wróciłem z meczu Ruch- Zagłębie.

I powiem szczerze, że bardzo lubię pooglądać kawał dobrego futbolu ( czyt liga angielska) ale wolę iść na mecz, pooglądac naszych kopaczy, poczuć atmosferę trybun, niż siedzieć w kapciach przed TV :whistling:

Ja zdecydowanie też.. :thumbup1: może na boisku w ekstraklasie jakości jest mało ale na trybunach już jest odwrotnie.. :decayed:

10 sierpnia byłem na meczu z Legią, a wcześniej na meczu okręgówki.... wielkiej różnicy nie ma :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wróciłem z meczu Ruch- Zagłębie.

I powiem szczerze, że bardzo lubię pooglądać kawał dobrego futbolu ( czyt liga angielska) ale wolę iść na mecz, pooglądac naszych kopaczy, poczuć atmosferę trybun, niż siedzieć w kapciach przed TV :whistling:

Ja zdecydowanie też.. :thumbup1: może na boisku w ekstraklasie jakości jest mało ale na trybunach już jest odwrotnie.. :decayed:

10 sierpnia byłem na meczu z Legią, a wcześniej na meczu okręgówki.... wielkiej różnicy nie ma :wink:

Rzeczywiście może trochę szybsza gra poza tym to taka sama kopanina.. :doh: a co do dzisiejszego meczu to Piech dobił niebieskich.. :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wróciłem z meczu Ruch- Zagłębie.

I powiem szczerze, że bardzo lubię pooglądać kawał dobrego futbolu ( czyt liga angielska) ale wolę iść na mecz, pooglądac naszych kopaczy, poczuć atmosferę trybun, niż siedzieć w kapciach przed TV :whistling:

Ja zdecydowanie też.. :thumbup1: może na boisku w ekstraklasie jakości jest mało ale na trybunach już jest odwrotnie.. :decayed:

10 sierpnia byłem na meczu z Legią, a wcześniej na meczu okręgówki.... wielkiej różnicy nie ma :wink:

Rzeczywiście może trochę szybsza gra poza tym to taka sama kopanina.. :doh: a co do dzisiejszego meczu to Piech dobił niebieskich.. :whistling:

po półrocznych wakacjach w Turcji :wink: przyjął, kopnął i wpadło :wink: dziwnym trafem zawodnicy Niebieskich mają z tym spory problem :facepalm:

PS. Kiedy wy***ią tego Zielińskiego ( czekam już pół roku) :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie doczekałeś też karnych. :decayed: Ogólnie było na co popatrzeć. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się Stanley-em, na żywo nasza kopana dużo zyskuje. W TV nie ma tych emocji aż tyle. Atmosfera trybun to jest to.

dla takich chwila warto przyjść na stadion, TV nigdy tego nie odda. Dlatego nie dopinguje żadnej z zagranicznych drużyn bo to bez sensu , wole wspierać lokalny klub.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że w Polskiej kopanej, więcej emocji jest na trybunach niż oglądając mecz... :decayed::naughty:. Przychodząc na mecz człowiek się odstresuje, wykrzyczy i jest ok.

Co do filmiku: 1:33 kolega Grzesiu :grin:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj to nie będzie lekki sezon na Old Trafford

w sumie nie spodziewałem się cudów, ale zęby zgrzytają jak się patrzy na nieudolność....

nieładnie, no nieładnie

a z drugiej strony świat oszalał - Liverpool na 1. miejscu z kompletem punktów :shock3:

jaja jakieś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w końcu coś wygrają The Reds :decayed::kox:

no ja tam im dobrze życzę ....

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...