Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

często z górki na luzik wrzucałem

po co? przeciez wtedy spala paliwo, wystarczylo tylko puszczac gaz i jechalbys "za darmo".

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 623 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

często z górki na luzik wrzucałem

po co? przeciez wtedy spala paliwo, wystarczylo tylko puszczac gaz i jechalbys "za darmo".

no bo wczesniej jezdzil fiatem na gazniku :wink4: . ... szczerze to myslalem ze w dzisiejszych czasach kazdy o tym wie ...

Zalane 48.3l , przejechane 691km i wyszla srednia 7.0 :kox: :kox: , nie wiem o co kaman bo ostatnio robilem tylko 7.2 - 7.4 , na dodatek wynik z komputera zawyzyl o prawie 0.5 litra a wystroilem go ostatnio idealnie :mysli: . Jezdzone standardowo 30-40% miasta i 60-70% trasy . Niby temperatura w dol a auto mniej pali :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja nie wiem jak AFN może spalić 4 litry :przebiegly::rolleyes:

Ostatnio wymieniłem czujnik cieczy iwczorajszy test pokazał nadal bez zmian czyli 7,8 litra/sto km.

Opublikowano

no bo wczesniej jezdzil fiatem na gazniku :wink4: . ... szczerze to myslalem ze w dzisiejszych czasach kazdy o tym wie ...

moj dziadek zawsze gasil silnik jak jechalismy z gorki :decayed::polew:

Opublikowano

dobre :polew: trzeba spróbować

Opublikowano

u siebie na 1 baku w trasie zrobie do 1100 kilometrow

po miescie przy spokojnej jezdzie ale z klima wychodzi jakies 850km na baku

ogolnie srednie spalanie wychodzi 6l/100km takze jestem zadowolony:)

FISa nie mam wiec wszystko liczone "na piechotke"

Opublikowano

moj dziadek zawsze gasil silnik jak jechalismy z gorki :decayed::polew:

może śmieszne ale jak paliwo było na kartki a troszkę później można było kupić poza kartkami w tak zwanej cenie komercyjnej (cena x 4 albo 5 nie bardzo pamiętam)

to każda kropla się liczyła :good:

Opublikowano

afn+Turbo awx+Soft

alufelgi 215/45/17.Spalanie 4.8-5.2 predkosci do 160 w zaleznosci od mozliwosci..Na baku robie 1200-1250 jak ktos nie wierzy zapraszam.Zmiana biegow zazwyczaj przy 3tyś.Niestety brak klimy bo waz dziurawy.Tankowany pod korek z odpowietrzeniem.

Mowie o sprawnym samochodzie a nie gdzie temperatura 70 to max.

Na osiagi nie narzekam.

Opublikowano

Mnie mój czarny stworek pali róznie, od 5,6 do 6.06 ostatnio. Liczone na dystrybutorze.Zawsze leje pod korek.

Silnik BKE + turbawka od AWX i mały virus. Trasy różne. do pracy czasem 13 km , a czasem ponad 60.

Opublikowano

Możliwe zeby teraz spalanie z uwagi na chłód juz skoczyło?

Bo teraz na baku zrobiłem tylko niecałe 800 km opona 225/40 R18 wszystko po mieście, wczesniej zawsze 900 wychodziło?

Opublikowano

u mnie przy dobry ciskaniu to nawet i 8 zje ale tak delikatnie to około 5,5 w trasce

Opublikowano

1100km na jednym baku.w trasie poniżej 7l/100km w nieście 8-9l/100km

Opublikowano

Calego baku jeszcze nie zalalem, ale jadac dzis od rodziny glownie trasa , srednio 120 km/h , choc spod swaitel to troszke mu przycsinalem i pokazalo 5.7 l ;]

Opublikowano

dzis na spokojnym odcinku trasa 40km spalanie ... 4.9 :> , spokojna jazda dwa razy wyprzedzalem predkosc do 110km/h .

Reszta (110km) w wiekszym ruchu + wiadomo troche na cmentarzach w korkach sie postalo , wyszlo 5.6 , srednia predkosc 49km/h.

Opublikowano

Wczoraj rano przy małym ruchu na drodze odcinek 115 km spalanie 4,7 nie przekraczając 110 km/h. :good:

Opublikowano

W mieście spalanie w okolicach 7l, na trasie 5l przy prędkościach do 130km/h.

Opublikowano

Wczoraj w korkach przez cały kraków 13.1

w weekend 250km 10.5

a przy prędkościach jak koledzy w tdi max 1l więcej spali moje 2.0T :wink4:

Opublikowano

..trasa Wrocław - Katowice średnia 140-150km/h...pokazało 6,5l

Opublikowano

Trasa : Chorzów - Warszawa fis pokazał 7,9 l/100

Do remontów w Piotrkowie w miarę przejezdnie max to 150/160 km/h :good: Od Piotrkowa - Warszawa masakra 40/60 km/h :thumbdown:

Opublikowano
Trasa : Chorzów - Warszawa fis pokazał 7,9 l/100

Do remontów w Piotrkowie w miarę przejezdnie max to 150/160 km/h good Od Piotrkowa - Warszawa masakra 40/60 km/h thumbdown

podobny winik jak lecielismy do Witka. 8.1l (predkosci podobne), 4 osoby na pokladzie :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.