Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie,

wczoraj tankowałem swoje autko i wyszło 12,6 l/100km cały czas jazda po mieście. FIS pokazywał 12,8. W trasie Sanok-Warszawa na początku stycznia wyszło mi 9,6. Srednio (przy ostrzejszej jeżdzie po mieście) nie wychodzi poza 14.

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 621,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No to pogratulować koliberka :decayed:

U mnie na lepszym paliwie spalanie rewelacja:

Miasto ~10,5l

Trasa przelotowo 140, dużo wyprzedzania ~8,5l

Trasa spokojnie, ok. 90-100 ~6,5l

Opublikowano

Miasto - niezależnie od Paliwa od 11 do 13L.

Trasa do 110km/h wyszło coś koło 7L ale tylko raz tak jechałem bo patrol za patrolem stał.

Natomiast w normalnym użytkowaniu na trasie i jazda do 160km/h od 8 do 9L, powyżej 160km/h nie wyszło mi nigdy więcej niż 10L. co do osiągów to w niemczech jechałem 265km/h(licznikowe)

Opublikowano

Natomiast w normalnym użytkowaniu na trasie i jazda do 160km/h od 8 do 9L, powyżej 160km/h nie wyszło mi nigdy więcej niż 10L. co do osiągów to w niemczech jechałem 265km/h(licznikowe)

powiem Ci, że te nowe 2.0T są zdecydowanie oszczędniejsze.

u mnie jazda >160 nigdy poniżej 10 :wink4:

w mieście 10-11 ale ja spokojny jestem :wink4:

jazda do 100, też raz testowałem, 7.6 to efekt :>

Opublikowano

2.0T mało piją z tego co widzę. Jak porównuję 200konne V6, to rewelacja po prostu :kox:

Opublikowano

Zadziwił mnie B6 AYM +multitronik 7 litrów na setkę 50/50 krótkie/trasa ,tyle samo co AFB w B5. :good:

Opublikowano

Zadziwił mnie B6 AYM +multitronik 7 litrów na setkę 50/50 krótkie/trasa ,tyle samo co AFB w B5. :good:

tyle albo i ciut więcej ,to mój AJM pali w takiej jeździe :cool1:
Opublikowano

Zadziwił mnie B6 AYM +multitronik 7 litrów na setkę 50/50 krótkie/trasa ,tyle samo co AFB w B5. :good:

tyle albo i ciut więcej ,to mój AJM pali w takiej jeździe :cool1:

potwierdzam

Opublikowano

7 litrów w BFC multi mi brał na spokojnej trasie dosyć :cool1: jak już była droga na Poznań i prędkości ok 150km/h to już minimum 8 :) a co do teraźniejszego 1,9 tdi ostatnio 140-150 na szybkiego ruchu i później tak do 120 wszędzie indziej -> 6 literków :good:

Opublikowano

Autem jeździ głównie żona :gwizdanie:

Golf IV z AFNem palił jej przy takiej samej jeździe 6l

Opublikowano

Zgadzam się mój AFB 2,5 też pali w okolicach 7 litrów. :blink:

Opublikowano

W tej chwili (zima) pali mi w mieście 13 - 15 l. ALe czytałem że to normalne. Latem byłem nad morzem na pełnym baku (62l) zrobiłem 840 km. i jeszcze miałęm 2 literki w rezerwie w baku więc jest oszczędny.

Opublikowano

ja zuważyłem ostatnio że jezdzac wiecej na luzie zaczeło auto mniej palic.i w tym momencie jest to ok 7,5 - 7,7 w mieście.wiem że zdania są podzielone w kwestii oszczednego jezdzenia ale u mnie jest tak jak napisałem.w trasie dawno nie byłem ale mysle ze ok 6

Opublikowano

Popadało śniegu i spalanie 8,5l :wallbash:

Opublikowano

Popadało śniegu i spalanie 8,5l :wallbash:

Ale o co chodzi? Że niby dużo :mysli: Mój AFB w zimie bierze 10 l.

Teraz jezdze 1.9 (110 KM) i w samym mieście 7,5 l :good:

Opublikowano

Widzisz GILI :naughty:ale to chyba normalne w zimie.Mój też zaczyna palić trochę więcej :wallbash:

Opublikowano

Moja niunia pali 10 ltr. LPG w cyklu 70% miasto reszta wyjzdy na trasie około 100 km przy prędkościach max. 130 km/h - na resztę nie zgadza się żona bo 2 dzieciaków w aucie :good:

Opublikowano

W końcu dokładniej sprawdziłem różnicę w spalaniu i mój wybór jest dość jasny:

100% miasto ten sam styl, zazwyczaj spokojnie, niekiedy się śpieszę.

PB95 - 11,4l/100km

VPR - 10,3l/100km

Polecam przetestować :)

Opublikowano

ja swoim robię prawie 800 na całym baku na trasie to jest wynik pozdr :)

Opublikowano

miasto 700/800 km na zbiorniku

trasa 1100/1200 km na zbiorniku

tankuję v-power na shel-u i w miarę możliwości zapodaję tempomat oczywiście w trasie

Pozdrawiam :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.