Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja poraz kolejny zrobilem trase londyn -warszawa- londyn spalanie w 2.8 quattro tip wychodzi srednio 10/l 100 km za***iście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak się kulam to 5,5/100 wszystko 50/50 - T/M

chyba musze sie nauczyc jezdzic :diabelek:

w zyciu nie miałem ponizej 6l/100 km .... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zyciu nie miałem ponizej 6l/100 km ....

zgadza sie u mnie tez nie realne tak 7 no to moge uznac za realne :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minimalnie: 5.25 maksymalnie chyba około 6.7

my ze spankym musimy miec ciezka noge aby turbawka zyla dłuzej :diabelek:

ty mozesz jezdzic PSJ -em wiec moze u ciebie takie spalanie byc :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothDBMA

hmmmm PSJ???

na zimny a i owszem

na ciepłym często do 4000 RPM, 3500 właściwie standard, a 3000 to zawsze

tryb binarny: gaz do dechy lub hamulec, po osiągnięciu wymaganej prędkości, V = const

to jest PSJ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio wlałem w swoją A4 74 litry paliwa :galy: (chyba cos oszukuja na stacji) i co dziwne jezdziłem głównie po trasie i zrobiłem ledwie 1000kilosów :galy: (tu tez aluzja do panów ze stacji ze chyba jakies lipne paliwo sprzedaja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Najlepsze moje spalanie to na trasie do Chorwacji z rodzinką czyli tak 160-180 i średnio wyliczyłem na 6,8 l.

Następnie sam do austrii (pod Wiedeń) 8,3 l ale mało kto mnie wyprzedził.

A ostatnio takie "lightowe" jezdżenie czyli od czasu do czas gwizd turbinki to mi wyszło 7,5 l.

Generalnie robiąc krótkie trasy ostatnio to mieszczę się w 8 l.

Pozdrawiam właścicieli stacji paliw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam gaz sekwencyjny i pali mi średnio 11lpg na kołach 205 55 16 teraz na zimókkach troche mniej. Na trasie 3 ososby i fuul bagaży wyszło 10.3 ale jak wracałem sam z angli to na zwęzkach na autostradzie prz prędkosci 90-110 spalił mi 8,6 gazu. W miescie z klimą max 11.5. Plis od czasu do czasu trzeba zalać benzynke . Mozę po chipie spalanie troche spadnie......... :/ :/ :/ :zly: :zly: :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pali po mieście tak pomiędzy 13 a 15 litrów. Zależy jakie w danym dniu mam buty :diabel2: i czy włączona klima.

Tarsa od 9 do 11 litrów.

Minimum jakie osiągnąłem na trasie przy 100-120 km/h to 8,9 liczone w/g faktycznego zużycia a nie tego co pokazuje komputer.

Pozdrawienia :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam silnik 1.8 125PS w sojej audianie(Limusine) moze ktos podrzucic spalanko, V max i przyspieszenie (od 0 do 100 ) bede bardzo wdzieczny:) pozdrawiam

http://www.autoera.dt.pl/model.php?nr=87

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Hugo stronka mi wszystko rozjasnila. A czy poprzez wyrzucenie katalizatora i wrzucenie strumienicy oraz wymiana filtra na stozek osiagi wzrosna??

nie wzrosna, stozek moze nieco zwiekszyc moment, strumienica moze nawet obnizyc moc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha rozumiem kumpel wrzucil do takiej samej audiany jak moja i stwierdzil ze osiagi wzrosly a tu sie chlopak zdziwi jak zobaczy ten post. sorry Hugo ze tak mecze ale niedawno zakupilem sobie ta audiole i jestem zielony mozna powiedziec. Widzialem tez audiole 1.8 134 konne czy to jest max co mozna wyciagnac z tego silnika??(chodzi mi o zmiane chipa z innym softem)

[ Dodano: 21-01-2007, 22:46 ]

pet3r* zamiast HUGO(sorry za pomylke przed chwila wrocilem z niemiec to pewnie z przemeczenia)

lukas23: ostatnie ostrzezenie nastepny bedzie minus, jestes na forum 50 minut radze ci posiedziec i poszukac wiadomosci bo o tym silniku bylo tysiac postow ale Ci je streszcze "zmień samochod na 1,8T" :diabelek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2 tygodni jestem posiadaczem 1.9TDI z tiptroniciem z 2000r., jezdze przewaznie na automacie i jestem troche zaskoczony spalaniem na poziomie 9 literków.

Ma ktos moze podobno maszyne???

Ile wam pali???

pozdr

[ Komentarz dodany przez: Keżor: 24-01-2007, 18:29 ]

Dlaczego nie czytasz regulaminu :?: jak wchodzisz do biura szefa to najpierw zaczynasz nawijać o problemie czy sie witasz :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...