Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jadąc po trasie 110-120 km/h na pełnym zbiorniku przejeżdzam 1200 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ostatnio...

Warszawa > Łeba [7mką] spalanie 8,9 - szybko, jadacy razem ze mna Golf IV po malych modach 90PS@130PS spalil 7,5l.

Łeba > Grudziadz > Płońsk > Warszawa 8,2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz mnie zlinczuja :) ale czesto drąże ten temat i znowu sie potwierdza.

na trasie z Warszawy do gdańska (nie 7ka tylko przez grudziadz i autostrade A1) jechał za mna przez calutka trase GOLF Plus z silnikiem 1.9tdi 115 koni.

delikatnie mowiac jechalismy szybko ;] ale golfik dzielnie sie trzymal. tyle ze jak porownywalismy przez CB jakich oborot w uzywamy to wychodzilo ze ja jade ot tak sobie tyle ze szybko a Golf musial wyciskac ostatnie soki.

po takiej trasie wskazania FISa u mnie - 9,1 - golf 8,5

jezeli troche ponad pol litra na sto km ma byc cena za naped Q, automat , V6 i wyprzedzanie na luzaku to ja jestem HAPPY ;]

nawet jak to bedzie litr to swiadczy jak najlpiej o silnikach 3.0

a pisze to tylko zeby znowu zdenerwowac pare osob :polew: :polew:

po prostu spalania mozna porownac tylko przy identycznym stylu jazdy..

u mnie przy tym samym stylu jazdy oba silniki takie same ahu tylko jeden to passat bez klimy pali 6.5 srednio a audi a4 srednio 6l z klima.... :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem zadowolony ostatnio bo przy tych wysokich temp. pali mi w miescie 8.5L srednio.

co ciekawe - niedawno zmienilem świece na nowe (Denso) i od tego momentu spalanie spadło. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 420km do 510km (tylko raz udało się) na zbiorniku LPG średnio wchodzi 49litrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie panowie 300km za 120zł ( litr koszt 4,6zł ) czyli jakieś 8,5l na 100km w cyklu mieszanym .....

Niedługo wybieram się w trasę na północ, wiec sprawdzę jak się spiszę w trasie.

Ostatnio miałem okazje jechać przykładowo 15km to FIS pokazywał 5,8-6/100 .. ciekawe czy tyle wyjdzie ....

Przy włączonej klimie lub bez klimy specjalnie nie ma wielkich różnic ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dystans 942 KM (ok 800 km trasa reszta miasto) (średnia prędkość 70 km/h według komputera AutoMapy,maks. prędkość do 120 km/h)

Zatankowałem 49 l po 3,75zl

Średnie spalanie 5,2l/100km

Koszt przejechania 1km ok 0,20 gr.

:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zazdroszczę wam cen za litr paliwa. U mnie litr kosztuje 3,95zł. :wallbash:

Ja się przerzucam na BP Ultimate, bo ta ropa na Bliskiej cos podejrzana jest, jakoś się tak dziwnie pieni. Następne tankowanie będzie na BP i pewnie po cenie już wyższej.

To tak na pocieszenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa Ostrowiec - Ustka wiekszosc trasa predkosc ~120km/h .Zatankowany do pelna po przejechaniu 1120km dotankowany .Cztery osoby i troche bagazy, na fisie spalanie 6.2 litra .Ogolnie spokojna jazda ale od czasu do czasu gdy napotkalem jakiegos napalenca :cool1: uruchamialem wszystkie koniki nie patrzac wtedy na spalanie :cool1::polew: i toczylismy boj :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś pocisnąłem trochę bo mamy taką dróżkę jedną gdzie można...

38km (pierwsze 7km pod lekką góreczkę) = 13 minut z hakiem

non stop but z kilkukrotnym hamowaniem na wyprzedzanie (poza tym raczej pusto było)... niestety nie wiem jaka średnia prędkość bo nie wyzerowałem ale coś koło 170km/h wyszło...

spalanie 8,8l/100...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

miasto 8-8,5l/ 100km przy normalnej jezdzie, przy b.oszczędnej 7,5

w trasie udało mi się zejsc do 5,5l/ 100km ale jazda troche ciotowata, max 110 i zero wyprzedzania....[br]Dopisany: 29 Lipiec 2009, 23:23_________________________________________________zapomniałem dodac że max poszła mi 240 na autostradzie na Poznan, w 4 osoby.... poszła by jeszcze ale za duży ruch był i trochę kabla juz miałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy pamiętają o bojkocie w sobotę mam nadzieję??

Ale co przyjdzie z bojkotu? Że nie zatankujesz w sobotę tylko w piątek, albo w niedzielę? A co za różnica.

Gdyby wszyscy przesiedli się na miesiąc na rowery to tak, ale taki bojkot to bzdura...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy pamiętają o bojkocie w sobotę mam nadzieję??

Ale co przyjdzie z bojkotu? Że nie zatankujesz w sobotę tylko w piątek, albo w niedzielę? A co za różnica.

Gdyby wszyscy przesiedli się na miesiąc na rowery to tak, ale taki bojkot to bzdura...

A czy jak jedna osoba nie da w łapę to wypleni korupcję?

Przestańmy rozumować w ten sposób i zacznijmy zmiany od siebie. Do tego dorzućmy myślenie długookresowe, nie bazujmy tylko na doraźnych korzyściach, a profity przyjdą same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jak jedna osoba nie da w łapę to wypleni korupcję?

Przestańmy rozumować w ten sposób i zacznijmy zmiany od siebie. Do tego dorzućmy myślenie długookresowe, nie bazujmy tylko na doraźnych korzyściach, a profity przyjdą same.

Oczywiście, że masz rację. Ale chodzi mi o ten przypadek bojkotu w sobotę.

Chodzi mi o świadomość, że niezatankowanie w sobotę nic nie da.

"O jutro bojkot, to zatankuję dziś do pełna" - przecież to jest bez sensu.

Tak jak pisałem - trzeba się przerzucić na rower, żeby tego paliwa nie spalić w ogóle, a nie spalić je w innym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE zrobiliście OT :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...