Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, mam pytanko.

Czy oleje Valvoline są podrabiane?

Jeśli tak to po czym poznać podróbę od oryginału?

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Wyświetleń 1,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wszystko jest podrabiane. grunt to kupowac z pewnego źródła, które od wielu lat sprzedaje te produkty i ma nieposzlakowaną opinię

wysłane z prodiża

Opublikowano

nie kombinować, u dzika kupować! Lać Mobila 5W40 lub 5W30 i tyle. Dzik na stronie (pro choice) ma dobre ceny na zestawy z filtrami pod nasze silniki.

Opublikowano

Jestem po wymianie 10w40 6100 synergie -> 5w40 8100 x-cess

Przed zakupem nie wiem na czym jeździł, zalałem motula -> 30k km zrobił na 10w40..

Aktualnie zrobiłem może z 50km i pacjent żyje...myślicie że długo jeszcze żył będzie? :D

Wydaje mi się ze pracuje ciszej, przy 105km/h silnik pracuje cichutko, żadnego klekotu. Szybciej też cichnie po odpaleniu, ale to niech się dotrze na nowym z 1000km to wypowiem się potem.

Opublikowano

Co ty tryb LL robiłeś na 10W40 ? :)

Opublikowano

Nie nie, źle się wyraziłem, 30k km zrobiłem na tym oleju, ale wymieniłem go 2 razy :D (2 x 15k km), nie żebym stosował takie praktyki do mojej kochanej "Aury" :D

Edytowane przez piciuok

Opublikowano

Więc wymieniaj max co 10000km

Opublikowano

Więc wymieniaj max co 10000km

Chyba dolna możliwa granica przy przebiegu zrobionym na trasie :D

Opublikowano

Ja wymieniam co 7000km

Opublikowano

Ale masz za***isty 2.7 biturbo :D Też bym wymieniał :D

Opublikowano

Nie, nie.. w 2.7 wymieniam co 5000km jak w GTRze

Opublikowano

Ja pierdzielę, jakbym miał co półtorej wyjazdu do niemcowni oleum zmienić to bym musiał 24 godz.na dobę robić :decayed:

Opublikowano

Witam

Panowie jaki najlepszy olej polecacie do mojej nowo kupionej A4 B7 2.0TDI BRD Quattro?

Od nowości był lany Castrol 5W30 i nie wiem czy zalać coś lepszego ( valvoline, millers, liqui moly)

Przy okazji jakich firm filtry polecacie w rozsądnych pieniądzach do tego silnika, przebieg ori 175000.

Z góry dzięki za odpowiedzi z Waszych doświadczeń, jeśli temat w złym dziale to prosze o przeniesienie do odpowiedniego.

Pozdrawiam

Opublikowano

Filtry Mann/Knecht. Reszta w pierwszym poście.

Opublikowano

Wszyscy polecają Mann/Knecht a co z Hengstem ? Filtry zakładane na pierwszy montaż w Mercedesie Audi Oplu w dodatku produkowane w Polsce, ceny takie jak w firmach w/w jakość chyba też :-)

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

jak najbardziej hengst ì ufi to swietne filtry

wysłane z prodiża

Opublikowano

Nie lepiej zamiast motula zalać jej valvoline, millers, liqui moly?

Millers Oils XF Longlife 5w30 507.00 Ten będzie najlepszy?

Edytowane przez mateusztbg

Opublikowano

A do skody Fabii jaki olej polecacie? 1.9tdì 74kW-100km 2001r. Auto jezdzi na castrolu 5w40. Zastosowac plukanke i jaki lepiej olejek zalać

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.