Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie tylko nie wyjcie na mnie mam pytanie czemu nikt nie używa Shella? Coś z nim nie tak?

Sony Xperia E dual Tapatalk 4

Olej jest zapewne wporządku , problem w tym ,że nikt go nie sprzedaje na forum. Handlarze chwalą tylko to co sprzedają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie tylko nie wyjcie na mnie mam pytanie czemu nikt nie używa Shella? Coś z nim nie tak?

Sony Xperia E dual Tapatalk 4

Ja używam Shella i spisuje się świetnie ,lepiej niż np.Motul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez od paru lat na Shellu ale lepiej zapytać może cos przespałem.

Sony Xperia E dual Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - po co sprzedawac cos co jest w kazdym hipermarkecie, a reklama shella na kazdym kanale w tv.

Sprzedawcy forumowi wychodza raczej z zalozenia, ze uzytkownicy specjalistycznego forum A4-Klub :P sa bardziej swiadomi i potrzebuja czegos wiecej niz reszta spoleczenstwa.

Wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - po co sprzedawac cos co jest w kazdym hipermarkecie, a reklama shella na kazdym kanale w tv.

Sprzedawcy forumowi wychodza raczej z zalozenia, ze uzytkownicy specjalistycznego forum A4-Klub :P sa bardziej swiadomi i potrzebuja czegos wiecej niz reszta spoleczenstwa.

Wysłane z prodiża

Teraz to żeś do....ł do pieca ostro; myślisz że Ty jesteś mądry ,a ktoś głupi ? ha ha ha !!!!!!!!!!

Odpuść sobie z tymi reklamami Nic chyba nie jest na forum przereklamowane jak Motul ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok czyli motul doda mi skrzydeł i ze 20koni jak dobre naklejki. To ja przy Shellu zostane bo mi raczej przyczepność do gleby potrzebna. ;-)

Sony Xperia E dual Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - po co sprzedawac cos co jest w kazdym hipermarkecie, a reklama shella na kazdym kanale w tv.

Sprzedawcy forumowi wychodza raczej z zalozenia, ze uzytkownicy specjalistycznego forum A4-Klub :P sa bardziej swiadomi i potrzebuja czegos wiecej niz reszta spoleczenstwa.

Wysłane z prodiża

Teraz to żeś do....ł do pieca ostro; myślisz że Ty jesteś mądry ,a ktoś głupi ? ha ha ha !!!!!!!!!!

Odpuść sobie z tymi reklamami Nic chyba nie jest na forum przereklamowane jak Motul ....

Niby masz swój rozum, to lej co tam uwazasz i tyle. Każdy sam podejmuje decyzje, po co takie głupie teksty?

Jeśli jeździłes kiedys na Motulu, to zwyczajnie podziel się opinią, jak nie jeździłeś, to w temacie tej marki zamilknij. I to wszystko. Po co to szczekanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczekaj jeszcze ,jak się Endriuu obudzi to może ci doda z 20 koni więcej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na czym jezdzi bmw ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - po co sprzedawac cos co jest w kazdym hipermarkecie, a reklama shella na kazdym kanale w tv.

Sprzedawcy forumowi wychodza raczej z zalozenia, ze uzytkownicy specjalistycznego forum A4-Klub :P sa bardziej swiadomi i potrzebuja czegos wiecej niz reszta spoleczenstwa.

Wysłane z prodiża

Teraz to żeś do....ł do pieca ostro; myślisz że Ty jesteś mądry ,a ktoś głupi ? ha ha ha !!!!!!!!!!

Odpuść sobie z tymi reklamami Nic chyba nie jest na forum przereklamowane jak Motul ....

Niby masz swój rozum, to lej co tam uwazasz i tyle. Każdy sam podejmuje decyzje, po co takie głupie teksty?

Jeśli jeździłes kiedys na Motulu, to zwyczajnie podziel się opinią, jak nie jeździłeś, to w temacie tej marki zamilknij. I to wszystko. Po co to szczekanie?

Jeździłem na Motulu i żadnej ,ale to żadnej różnicy nie zaobserwowałem...A tak na marginesie ja żadnego oleju nie reklamuje.

---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ----------

a na czym jezdzi bmw ?

Dedykowanym Castrolu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

"...dedykowanym..." ubawiłem sie na koniec dnia :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na czym jezdzi bmw ?

Tu nie chodzi o to na czym jeździ, tylko o to, że kolega po prostu jest "jest przeciw".

Inna sprawa, o czym już kiedys pisałem, że NACHALNA reklama niejakiego cabanmata robi Motulowi więcej krzywdy, niźli daje korzyści. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to mi chodziło :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja odpadam z tej pogawędki ,bo to nie ma sensu

Dev , przeraża mnie twój poziom inteligencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś trzeba będzie młodym prawdę powiedzieć kto od kogo bierze bazy olejowe i kto ma swoją rafinerie a kto nie to im się zupełnie upodobania zmienia. A na razie oby nie z beczki ;-)

Sony Xperia E dual Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrab, Mnie "twój" powala, węsząc wszędzie spisek forumowych handlarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Boże widzisz i nie grzmisz''. Lepiej zakończmy tą denną dyskusje. Dziękuje, dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że patologia wdarła się na forum i opanowuje wątek po wątku :grin:

Panowie tak psioczycie na dobrego i sprawdzonego Motula a Shella zachwalacie...

Niedługo wyjdzie, że Castrol rozdaje tu karty i Audi nie myliło się rekomendując tylko ten olej do swoich limuzyn :polew:

Na dobranoc nasz olejowy guru :decayed:

2083979800_1375132784.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo się naczytałem nt. olejów... Mój wybór musi paść na jeden z dwóch (tak wydedukowałem) z forum.

1. Motul Synergie 10W40

2. Valvoline MaxLife Diesel 10W40

Mam A4 B6 1.9 TDI 130KM i 225tys. przebiegu. Poprzedni właściciel jeździł na Castrolu jakimś 10W40.

Z racji pompowtrysków lepiej zostać przy 10W40, czy polecacie zmianę w tył na 5W? Jeśli nie, to który z powyższych będzie lepszy dla tego silnika?

zalej 5w 40 co tam wolisz valvoline durablend, motul specific , total ineo mc3 ,LM toptec 4100 aktualnie sam mam to zalane, lub cos innego , norma 50501 ,ale nie 10w40

swoja droga ciekawi mnie jak to wydedukowałes,co Toba kieruje

---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:21 ----------

Kiedyś trzeba będzie młodym prawdę powiedzieć kto od kogo bierze bazy olejowe i kto ma swoją rafinerie a kto nie to im się zupełnie upodobania zmienia. A na razie oby nie z beczki ;-)

Sony Xperia E dual Tapatalk 4

po co kiedys odrazu walic z mostu nawet dzis,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że patologia wdarła się na forum i opanowuje wątek po wątku :grin:

Panowie tak psioczycie na dobrego i sprawdzonego Motula a Shella zachwalacie...

Niedługo wyjdzie, że Castrol rozdaje tu karty i Audi nie myliło się rekomendując tylko ten olej do swoich limuzyn :polew:

Na dobranoc nasz olejowy guru :decayed:

http://obrazki.elektroda.pl/2083979800_1375132784.jpg

A Ty znowu swoje i żal że ktoś coś powiedział o Motulu nie tak jak byś tego chciał czyli ohhh o ahhh:facepalm:

A ten na foto to Twój chłopak? Chwalisz sie jego sweet fociami co kawałek:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...