Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wczoraj na spocie ok 11-ście, B5-tek :polew:

też widziałem :decayed:

ja też przez 5 min :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wczoraj na spocie ok 11-ście, B5-tek :polew:

też widziałem :decayed:

albo zwidy miałem bo coś ciemno jak w pu... :dziura:
Opublikowano

czyje to padło :?: :decayed:

widziane w DG już kilka razy :tongue4:

img00153201110241710.jpg

img00156201110241712.jpg

Opublikowano

czyje to padło :?: :decayed:

widziane w DG już kilka razy :tongue4:

img00153201110241710.jpg

img00156201110241712.jpg

tyż je widzołem... :wink4:[br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 17:21_________________________________________________jeździ jeszcze jeden zielony na SD i widziałem go kilka razy w okolicy zagórza lub w DG

Opublikowano

tyż je widzołem... :wink4:

:blink::polew: :polew: :polew:

"Tyż żech je widzioł" - gwarą śląską

"Tyż je widziołech! Hej!" - po górolsku hejjj :wink4::decayed:

Opublikowano

tyż je widzołem... :wink4:

:blink::polew: :polew: :polew:

"Tyż żech je widzioł" - gwarą śląską

"Tyż je widziołech! Hej!" - po górolsku hejjj :wink4::decayed:

i jest pomysł na nowy wątek :naughty:
Opublikowano

a dzis Wodzislawiu Sl kolo eclerk (< jakos tak to sie pisze :gwizdanie: ) czarne avant b5 w Q i tdi o blachach...SWD 94M. kogo to :?: :wink4:

Opublikowano

granatowe B5 avant na lekkiej glebie i ksenonie

z tylu wlepa i ramka

dzisiaj po 16 na średnicówce

kto to - nie przywitał się :yeah::baseball:

Opublikowano

dziś ok 8:00 na Francuskiej skręciła na A4 granatowe b5 w avancie w lpg :gwizdanie: blachy TKI naklejka na klapie

Opublikowano

co wtorek, stoi czerwona B5 z ramkami klubowymi na podziemnym pod realem, rej SJ... :gwizdanie:

Opublikowano

co wtorek, stoi czerwona B5 z ramkami klubowymi na podziemnym pod realem, rej SJ... :gwizdanie:

gdyby nie blachy to pomyślałbym , że Talibowi nie jebli auta tylko zostawił kiedyś na spocie :tongue4:
Opublikowano

co wtorek, stoi czerwona B5 z ramkami klubowymi na podziemnym pod realem, rej SJ... :gwizdanie:

gdyby nie blachy to pomyślałbym , że Talibowi nie jebli auta tylko zostawił kiedyś na spocie :tongue4:

:polew:

i dla ściemy zrobili sedana z avanta :decayed:

Opublikowano

pozdro dla kolegi z srebrnego b6 limo na SRC widzianego wczoraj koło 12:10 obok PKSu w Wodzisławiu :)

Opublikowano

pozdro dla kolegi z srebrnego b6 limo na SRC widzianego wczoraj koło 12:10 obok PKSu w Wodzisławiu :)

Badboy :mysli:

Opublikowano

w niedziela widziołech Sevesa :gwizdanie:

kurde teraz dopiero dopadlem ten watek

fakt Andy mijalismy sie kolo media w Rybniku :good:

Opublikowano

Wczoraj w nocy a raczej dzisiaj o 1:15 z Żor w kierunku Jastrzębia pomykał prawdopodobnie Arturo :gwizdanie:

Trochę mu się śpieszyło :decayed:

Opublikowano

Wczoraj w nocy a raczej dzisiaj o 1:15 z Żor w kierunku Jastrzębia pomykał prawdopodobnie Arturo :gwizdanie:

Trochę mu się śpieszyło :decayed:

a, to u Niego normalne... :decayed:
Opublikowano

wczoraj ok 18:30 w Rybniku na Zamyslowie ul.Wodzislawska zółta eSa B5 avant :decayed: to ktos z naszych?

Opublikowano

wczoraj ok 18:30 w Rybniku na Zamyslowie ul.Wodzislawska zółta eSa B5 avant :decayed: to ktos z naszych?

nie, ładna jest skubana co nie :naughty:

Opublikowano

wczoraj ok 18:30 w Rybniku na Zamyslowie ul.Wodzislawska zółta eSa B5 avant :decayed: to ktos z naszych?

nie, ładna jest skubana co nie :naughty:

ladna serio :good:

prawie jak Twoja Arek :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.