Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. ale ono Masters to Masters i zawsze masz go pod nosem takze pomysl dobrze
  2. tylko jeden seat ma takie felgi no jak twierdzisz ze ET 50 to ok mi sie tylko wydawało ze 57
  3. ale to duza firma nie wiem czy wejdzie zawsze jakies nowe wyzwanie no to czekam na efekty :roll:
  4. a fuj ty swintuchu :razz: to jednak masters sie tego podejmie a co z gwarancja BMW wyrazilo zgode :?:
  5. hehe wszylo ze ono ma najtansza fure dobre sebmis Żółw masz najbardziej wartosciowe auta ja zaraz po tobie
  6. Pewnie dostane baty ale wolny kraj to tak zaczne Ładny kolor i TDI no i B6 to jest plus a teraz minusy brak quattro avant brak zenonow no i ten silnik 2,5 A tak ogolnie to w ogole mnie nie czytaj jestem po 13 godzinach zajec :mrgreen: życze miłego bezawaryjnego smigania
  7. jak bedzie za duzo to załozy dystans a co do seata to ALHAMBRA tylko ze tam to chyba ET 57 to bedzie grubszy ten dystans
  8. no chyba ze chlopaki tam wiecie tiu tiu tiu
  9. ale on nie pojechal nad W tylko do A a tam to mu nie trzeba sily
  10. hehe i tak by go nikt nie poznal niech on tu tylko wpadnie to zrobi porzadek :mrgreen:
  11. ONO ty to jestes zawodowa modelka dobrze ze klisza nie pekla z mazur masz identyczne zdjecie
  12. Kolega w fordzie uzywa takiego zestawu palm kaseta adapter ale jak sie patrze jak on to non stop montuje skada do kupy i te wiszace kable to jakos mi sie odechciewa tego wszystkiego. jakos dziweku tak jak Radek mowi tak jak z kasety
  13. Kurna jakies podobne te zdjecia wszystkie :mrgreen:
  14. no w sumie moze i dobrze ale jak z 30 % znizek by mi zabrali bo jakis frajer wjechal mi w drzwi to bym sie niezle wpienił
  15. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  16. no ctv to jednak udało sie cos konkretnego wyrezać przez tyle czasu pokaz jeszcze papierek
  17. a teraz mi pokazało wiecej "Strona wygenerowana w 13,04 sekund" no chyba ze cyferki kłamia
  18. tak samo 0,19 ale fakt faktem czasami cos muli :???:
  19. dokladnie nic nie znajdziesz u niego pewnie nawet sladu nie ma lekka polerka na lakierze i otarcia na zderzaczku nie widać a u Ciebie zonk
  20. adamooo drzwi całe do wymiany czy tylko kilogram szpachli ktora odpadnie po roku :?:
  21. a ja tam jesli tylko z tych dwoch to steciu te 1 zawsze to orginał i fajnie nawet wygladaja MAM tez sa fajne ale jakoś :???: Twoja A4 twoja kasa wybor nalezy do ciebie :mrgreen: ale pamietaj ze to A4 WARSAW TEAM je bedzie ogladał na spotach takze musza byc łądne :mrgreen:
  22. O kur..... no to ładnie Cie adaś załatwil :???:
  23. ja na swoim czarnym mam takie same cleary jak pokazales i mi sie tam podoba
  24. No to super ze sie udało pomoc teraz zapraszam do działania na forum
  25. spanky mam nadzieje ze sie jeszcze odwazysz nie naleze do strachliwych ...... :twisted: wiem dlatego sie dziwiłem ze tak długo nas nie odwiedzałes

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.