Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. 19" stary ładuj i bedzie jak ta lala i tak słabo jezdzi to chociaz bedzie wygladala
  2. dobrze ze Tomboy mi nic nie krecil :eek:
  3. Dziewczynki koniec mi tu balaganienia zaraz bede sprzatal :twisted: Dzisiaj na spocie dacie sobie po lisciu i bedzie po sprawie
  4. ciesz sie ze wyrwalem im te kije samobije bo bys dzisiaj mial siniaki ale dziwne jest jedna zaleznosc zawsze jak jestescie na % to mnie sluchacie jak mamusi mowie a wy robicie [ Dodano: 20-03-2007, 15:48 ] ale wpiernicz miales Norbi dokladnie za to ze kupiles tego pazdziocha jak to ono krzyczal z gwizdzacymi turbawami
  5. twoje auto i ty nim jezdzisz to bedzie tylko dla wtajemniczonych darmo przeciez nie nagrywalem tego tyle :biggrin: kocowa byla :twisted: ten kask i ta koncowka od odkurzacza co robila za smiglo
  6. Torwarek musi poczekac jeszcze tydzien dwa bo nie bedziemy tam stali w deszczu [ Dodano: 20-03-2007, 14:06 ] ale co wy sie czepiliscie tych lamp chcemy to robimy wy nie chcecie to nie robicie i prosze juz nie dyskutowac na ten temat
  7. SPOT REAL POŁCZYNSKA -1 niebieski WTOREK 20.03.2007r godz. 19 Ono i spanky zdjecia dla mnie ono ty jeszcze film z impry ostatniej
  8. odrobisz to jakos np. impreza w piatek
  9. adas wszystko sie zgadza ale do normalnej jazdy to to nie przeszkadza takze moze poczekac az sie ogarne i dorosne do spieka :twisted:
  10. Dokladnie Poziek jak bedzie sie sprzeglo domagalo spieka to przy okazji to badziewie sie wymieni bo niby mozna sie dostac od gory ale wymiana jest od dolu tego ustrojstwa
  11. nic nie jest robione bo to robota na dluzszy czas sprezynka 5 zł a za wymiane zaplace 1000zł takze narazie daruje sobie
  12. Specjalnie wozu nie tankowalem zeby nie bylo jutro chetnych no chyba ze na przejazdzke na stacje
  13. Robimy na Torwarku tylko kurtki zabierac bo zaraz znowu pol ludzi nie przyjedzie bo daleko
  14. pewnie ktoregos razu sie drzwi zatrzasnely z kims w srodku i teraz rozmrazaja :eek: pamietaj ze te wiatraki trzeba tez poprzestawiac
  15. to pamietaj zebys zrobil inspekcje we wszystkich saunach i recznik zabieraj do zamrazalnika Spanky i ono pamietac jutro na spota zabrac foty ze zlotu bo mi brakuje
  16. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Przychodzi lekarz do lekarza - Słucham, co dolega? - Rano mnie mdli, kręci mi się w głowie, zbiera na wymioty... - To kac. Trzeba wziąć coś na kaca. - Poważnie? Uff... to jednak dobrze powiedziałem tej pacjentce. Akademik, czas: świt. Student-farciarz lekko przysnął. Obudził go własny krzyk: - Nie znikaj! Nie znikaj! - Stary! Powiedz, że Ci się kartka z pytaniami przyśniła! - proszą kumple. - Nie... kanapka. Samolot pasażerskich linii lotniczych American Airlines właśnie wystartował, kiedy spokój na pokładzie został gwałtownie przerwany. Ten bowiem moment pewien mały chłopczyk wybrał sobie aby ujawnić swój nieokiełznany temperament. Nie zważając na błaganie, prośby i groźby zakłopotanej matki, dzieciak zaczął wściekle biegać wzdłuż pokładu tam i z powrotem krzycząc i z furią kopiąc siedzenia. Wtedy gdzieś z tyłu podniósł się pewien starszy, ubrany w mundur Amerykańskich Sił Powietrznych jegomość i powolnym, spokojnym krokiem podszedł do matki i dzieciaka. Lekko uniesioną dłonią powstrzymał ją wpół słowa a swą bielutką jak gołąbek głowę pochylił do chłopca, dotknął czegoś na swej piersi i bardzo spokojnym, cichym szeptem coś tam przez chwilę wyjaśniał. W jednej chwili dzieciak ucichł, chwycił grzecznie mamę za rękę i spokojnie usiadł obok. Wśród pasażerów aplauz. Oklaskom nie było końca tymczasem generał powolutku udał się na swoje miejsce. Jeden z siedzących nie wytrzymał ciekawości i chwyciwszy generała za rękaw zapytał "Najmocniej przepraszam generale, ale muszę zapytać - jakich magicznych słów pan użył aby uspokoić tego diabełka?" Generał uśmiechnął się lekko i odpowiedział: "Och nic takiego, pokazałem mu tylko moje lotnicze naszywki, medale i ordery z walk a także wyjaśniłem, że w uznaniu zasług w służbie dla kraju, rząd uhonorował mnie prawem do wyrzucenia raz w roku jednego dowolnie wybranego pasażera z dowolnie wybranego samolotu..." Dwie baby odsiedziały 10 lat w więzieniu. W jednej celi. Zwolnili je jednego dnia. I jeszcze 40 minut rozmawiały pod brama więzienia... Siedzi sobie dwóch gości w jednej celi, tacy nawet do siebie podobni, więc jeden zagaja rozmowę: - Na wolności to miałem raj, a teraz marne żarcie, kiepska prycza. - Ja też - odpowiada drugi - rozwalałem się bejcą, brałem kasę za frajer, a jak miałem ochotę na d..y to jeden telefon i same do kanciapy przyłaziły. - I co, też siedzisz za sutenerstwo? - pyta pierwszy - Nie, za wysypywanie zboża na tory - odpowiada drugi - Mój mąż powiedział wczoraj, że jestem bardzo brzydka! - Tak ci powiedział? - No, nie dosłownie. Przyniosłam mu śniadanie do łóżka, a on się uśmiechnął, popatrzył na mnie i stwierdził, że przy mnie czuje się co najmniej jak prezydent. Akademik, noc, impreza na całego. Na środku korytarza leży nachlany, zarzygany student. Obok dwóch jego kolegów z pokoju przygląda mu się paląc papierosy: - Widzisz jaki kutafon - bełkocze jeden - przysięgał, że to nie on wp**rdolił cały makaron.
  17. i pewnie jeszcze 3.0 TDI :biggrin:
  18. No pikna ale kolejny przypadek skora a brakuje grzania d*p** a i zapraszam na spot we wtorek
  19. No stecik pikna tylko juz dawno ja widzialem na zywo spoty sa tam gdzie zawsze takze zapraszam
  20. no stary to spalanie masz takie jak ja w 3,0 :eek: a moze wyjmowales AQ i sie komp rozprogramowal
  21. My to juz sto lat odspiewalismy o 2 w nocy Kurna dzisiaj jestem w szkole patrze A4 stoi i ma ramki A4 klubu a ja tej A4 nie znam :eek: zielonkawa blachy WL.... czyja to i czemu jej nie ma na spotach
  22. No dokladnie Oniak Wszystkiego Najlepszego Dziku :biggrin: Jak glowa boli to moze trzeba cos no wiesz pod te urodzinki
  23. Pleban jak cos napisze to w piety idzie ale zgadza sie jak cos to numery znasz
  24. Lookier mam nadzieje ze bedzie dobrze z dzieckiem trzymam kciuki. Nastepnym razem kupimy ci phona Klubowego kotrego nie bedziesz mogl wylaczyc [ Dodano: 17-03-2007, 22:32 ] impreza i tak sie udala takze spokojnie jakos to odrobisz
  25. no tak tylko ze adas smsa zobaczyl o 4 nad ranem oj zaluj ze cie nie bylo bys sobie potanczyl z tymi dziewczynkami dokladnie ale sa plusy tej wycieczki pogadalismy z pania w sklepie byla bardzo wyrozumiala

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.