Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

george

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez george

  1. george odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4/S4 B6
    Q z B7.
  2. george odpowiedział(a) na Piotrek81 temat w Audi A4 B6/B7
    @_małyTM_ @Wandej @Dev @Gregory87 . Panowie powinni ustalić godność po VIN.
  3. george odpowiedział(a) na MarcinA418T temat w Audi A4 B6
    Tak, ale to ogłoszenie było już nieaktualne rok temu.
  4. george odpowiedział(a) na lokomode temat w Audi A4 B6/B7
    +1. Kata mam nadal na miejscu, ale wtryski BAM 380 cc i wyszło 222 KM/323 Nm.
  5. george odpowiedział(a) na asdawrwd temat w Audi A4 B8
    O nich właśnie mowa. BiLED ma inne odcięcie, ale ta ta różnica w temperaturze barwy wpływa na korzyść postrzegania biLEDa.
  6. george odpowiedział(a) na asdawrwd temat w Audi A4 B8
    @Gwerty jaka temperatura barwowa w Intemo? W zestawie od Ciebie miałem D3S z nowych VW i patrząc na obecne OSRAM 4300 K to jednak było bliżej tym od VW do 4800 K.
  7. george odpowiedział(a) na asdawrwd temat w Audi A4 B8
    Tak, ale wymaga to pracy. Miałem od @Gwerty Hella Intemo , która jest 3" soczewką w halogenie/ksenonie.
  8. A z C6? Z tego co widziałem ma numer 8E, czyli od S4.
  9. Niewłaściwe spasowanie adaptera?
  10. george odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    @Dev kiedyś chciał sprzedać swoje S4. Może jeszcze nie przeszedł mu ten zamysł.
  11. Ośka w kształcie T,quattro Y. Stąd różnica w długości.
  12. Klocki (o klocki niech ktoś potwierdzi), tarcza oraz jarzmo S4. Osłony zostawiasz z obecnych hebli.
  13. Dopytaj czy obecny jest bez zmiennych faz rozrządu. Wygląda jakby pęd powietrza wprawiał w wibracje któryś z elementów przy demontażu przodu.
  14. Z której części auta? Czy są widoczne spadki mocy? Sprecyzuj tytuł i treść tematu.
  15. AVF quattro już rodzynek.
  16. 250+ KM. Wszystko zależy od tunera, byleby nie pogiąć korb z dołu.
  17. Pod 270+ KM to tylko K04-064. Przejście z 250 KM na 280 KM jest kosztowne a efekt średni (rośnie moc, maksymalny podobnie).
  18. george odpowiedział(a) na Ciuciu11 temat w Audi A4 B6/B7
    Przy luźnej klapce wg miałem tak, że dopóki nie było full boost to nie chciał jechać...
  19. george odpowiedział(a) na Ciuciu11 temat w Audi A4 B6/B7
    Kup MPPSa, zagraj serię i wtedy można diagnozować. Są osoby, które zdalnie zrobią chipa, drugę sonde off etc.
  20. george odpowiedział(a) na Ciuciu11 temat w Audi A4 B6/B7
    Zdrowo myślący tuner nie podejmuje się prac nad niesprawnym autem. Z Lubania masz kawałek do Jeleniej Góry - Reptune. Widzę, że mechanikę też ogarniają, nie tylko strojenie, więc powinni ogarnąć całość.
  21. Co robiłeś w ramach stage 2?
  22. U Ciebie jest seria, u mnie chip, więc czymś musi podlać, żeby wytworzyć tą moc.
  23. Można notować PB i LPG. Fajna apka. @dedpad, mam średnią 13 l/100 km, ale sporo miasta. Wcześniej jeżdżąc krajówka miałem sporo zabudowań. Autostrada 120 km/h w głównej mierze plus wyprzedzania to 11,5-12 l.
  24. W B6 jakoś nie pasują, B7 tak.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.