Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

george

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez george

  1. Jakie masz spalanie na LPG?
  2. Ośka to jedno, wyposażenia i koła. Golas w ośce na 195/65R15 będzie ekonomiczny. 10 l LPG to w trasie, albo w mieście na zielonej fali.
  3. B6, ale BEX quattro, mój rekord od pełnego do rezerwy (około 52 litry) to 572 km, średnia 9 l. Inna trasa to 8,6 l/100 km. Ośka spali mniej, więc jadąc spokojnie w trasie zrobisz 700 km do rezerwy, mieszanie zapewne 500-550 km. BFB nie jest fabrycznie przystosowane do 98, więc nie będziesz miał z tego żadnej korzyści.
  4. george odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4/S4 B6
    Lampy w blieku muszą być! Mody i bieżące utrzymanie to lekko wychodzi drugie tyle.
  5. george odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4/S4 B6
    Body S4 i bixy na start na plus.
  6. george odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    PFI albo Kierownica Audi https://pl-pl.facebook.com/kierownica.audi/
  7. Miałem w 205/55R16, byłem zadowolony.
  8. S4 B5 - 7,5" i ET45 (początek numeru części to 8D), S6 C5 - 8" i ET 35 ( numer części zaczyna się od 4B)
  9. @Dev albo @rs dziadek
  10. george odpowiedział(a) na Zamrzyk temat w Audi
    Przejście na lift nie wniesie za wiele, celuj w B9.
  11. O bazę w postaci bixów zapytaj @Exmi albo @rafi10612 . Kupowałem od nich części i było ok. Plusem Xenon Plus (bixów) jest to, że możesz wsadzić większą soczewkę, bo 3". Może przeróbki podejmie się @KoJ@K. Ostatnio wystawiał biLEDy do B6. Co do auta to fajna baza, będę obserwował temat. Do listy modów dodałbym hamulce 320/288 albo 345/300.
  12. Przód 345, tył 300 na zacisku T5?
  13. Jeżeli będą sfrezowane to będą pasować. Nawet bez podbierania materiału pasowałoby, ale z inną felgą mogłoby być różnie.
  14. Drogo i nawet śrub nie zdjął do malowania... W niewiele większej cenie masz u @rs dziadek cały zestaw albo dzwoń do @Deva. W podpisie jest numer.
  15. Napisz do @_małyTM_ . Potrzebujesz tarcz kotwicznych 8E0615611Q / 8E0615612Q . Kupowałem kilka rzeczy u Mirka i polecam.
  16. U mnie w ciągu tygodnia brak zmian cen, przynajmniej na Shellu na którym tankuje się.
  17. Powerdiag, AS-Tune lub RepTune.
  18. george odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    @bartez80 / BM performance na fb
  19. I lusterka boczne. Pakiet fotochrom ułatwia życie.
  20. Mam taki, ale 74 Ah 750 A. 3 lata i w pełni sprawny - sprawdzany prąd rozruchowy i pojemność.
  21. Wczoraj wystawiałem moduły, nawet pisałem czy jak przyjdą to chcesz kupić. Ładnie poszedłeś za ciosem w zakresie modów.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.