Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

george

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez george

  1. Bardzo fajne podsumowanie.
  2. george odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Walbro 255 albo Bosch 044? Bosch podobno jest głośny, ale niech ktoś potwierdzi/zdementuje.
  3. george odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wejdzie.
  4. Co masz na myśli? Wybierz coś z MOS30 z EURO 4 200 CPSI. MOS30 jest przystosowany do większych mocy przy zachowaniu tej samej normy niż MOS20, natomiast w 100 CPSI to już jest raczej z nazwy katalizatorem niż faktycznie robi swoje zadanie.
  5. Z,modyfikacji wtryski,,na starym turbo,,jak potem okazało się po nieudanej regeneracji wyszło 222 KM/323 Nm, ale to było świeżo po regeneracji. Na obecnym nie sprawdzałem.
  6. Mam w BEXie program i oryginalnego kata. Nie wyszło słabiej niż większość BEXów z wtryskami S3.
  7. Również będę.
  8. Powodzenia przy wyciąganiu. Sedan pod tym względem jest ciężki.
  9. george odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    @Exmi ma chyba komplet.
  10. Duży nakład pracy. Efekt końcowi robi wrażenie. Jak coś to wpadaj na spot na Matarnię
  11. Tak, będą pasować.
  12. Boczne czy przednia też?
  13. Cabriolet ma zupełnie inny przód.
  14. Tak. Po prostu zmieniła się numeracja części.
  15. Dzięki @Dandusiek, @dRACoNIx, Justyna i @Rumaq oraz @Qesti za przybycie. Nie da się ukryć, że B4 skradło dzisiejszy zlot.
  16. Będę około 19-tej. ? Będzie @Qesti swoim B4.
  17. Do której planujecie być na parkingu?
  18. Tak, ale o ile nie mylę się musi być dłuższy przewód, @Dev wspominał o tym. 1. Po prostu pod 1,8 T. 2. Korzystam z HELa, nie ma problemów. Do pozostałych nie wypowiem się. 3. Jeżeli skoroduje albo uszkodzi się, to szybciej wymienisz. Szukaj od Seata Exeo lub A4 B7 z FWD osłon, ponieważ quattro ma inną liczbę otworów.
  19. Cewki wcześniej Kupiłeś? ZSE051 obecnie nie ma w sprzedaży. Co do strojenia to @soul87 .
  20. Mogłeś poszukać od B7, @Exmi czasem ma. Trafiłem w idealnym stanie od wersji 6 biegów z S line.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.