Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

george

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez george

  1. Radomsko @Łukasz13
  2. george odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Honeycomb, projektor z takim grawerem, ale Mateusz też chyba sam robi takie grawery.
  3. george odpowiedział(a) na kubab5 temat w 1.8T
    Regulator jest w filtrze paliwa. Może być, że w nim tkwi problem.
  4. Czarne listwy z czarnymi dokładkami jeszcze lepiej wyglądają.
  5. Gdynia przy S6 6,71 zł. W głąb miasta 6,79 zł.
  6. Potwierdzam, ale efekt jest powalający.
  7. Wygląda jak zestaw listew z quattro.
  8. Conti PremiumContact 7 vs Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 225/40R18. Pierwszy model jest dość świeży, wcześniej użytkowałem PremiumContact 6 205/55R16. Z tego co udało mi się wyczytać Conti potrafią być głośne.
  9. @Bambr97 wrzucam podobne felgi na lato i też rozmiar 225/40R18. Do 2000 zl znajdziesz Michelin Pilot Sport 5, do około 1800 zł Conti PremiumContact 7 albo Goodyear (modelu nie pamiętam). 235/40R18 jest droższe.
  10. S4 ma tłoczek fi 43 mm. Zacisk od T5 ma tłoczek fi 41 mm.
  11. george odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tak, drugi aspekt to świeże przewody.
  12. george odpowiedział(a) na kubab5 temat w 1.8T
    Zgadza się, napinacz był zmieniony na ten od AEB, ale jeździłem tydzień z włączonym (sterownik BEX).
  13. george odpowiedział(a) na Ciuciu11 temat w Audi A4 B6/B7
    Luzy mogą na samej przekładni jak i drążkach.
  14. george odpowiedział(a) na kubab5 temat w 1.8T
    Sterownik BFB z B7, a słupek z AGU. Podejrzewam, że tak to wygląda. Check od fazatora nie wpływa na moc... jeździłem tydzień z aktywnym fazatorem w sofcie, fizycznie siedział od AEB.
  15. Cześć, pacjent to AVF. Pierwotnie pojawił się check engine, po usunięciu wrócił za kilka dni. Tym razem nie daje się skasować i wóz cierpi na brak mocy, poniżej lista błędów: Pierwszy błąd wygląda na czujnik poduszki, drugi problem z Nką, a 3-5 problem z wiązką świec? Z góry dziękuję za pomoc.
  16. Czy masz coś godnego polecenia z zamienników? 3R1422072 , czyli od Exeo pasuje, ale zapewne oferta będzie podobna.
  17. Zapomniałem z pośpiechu... WAUZZZ8E44A257242.
  18. Jako, że moje Koyo było już pod znakiem zapytania w kwestii regeneracji - wżery na listwie, ale udało się je uratować to niestety po 1,5 roku pojawiły się wycieki. Prośba do @Dev @Wandej @_małyTM_ @Gregory87 @dzik o rozkodowanie zamontowanej przekładni. Druga prośba, to podpowiedź co wybrać tj. jakiego producenta. Z góry dziękuję za pomoc.
  19. Zestaw z RS4 B7 czy zacisk S4 na jarzmie RS6 C5?
  20. george odpowiedział(a) na lokomode temat w Audi A4 B6/B7
    Tak, przejechałem na programie ponad 20 000 km.
  21. @Gremlin0209 przerabiał temat, ale chyba gdzieś dalej pojechał w tej sprawie.
  22. @Dev polecał Skraw-met WWW.SKRAW-MET.COM.PL Przez wszystkie lata swojej dzia³alno¶ci firma efektywnie siê rozwinê³a, a zakres ¶wiadczonych us³ug aktualnie obejmuje: prace tokarskie, ¶lusarskie, obróbki cieplnej O ile nic nie pomyliłem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.