Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

george

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez george

  1. @soul87 też dłubie 1,8 T.
  2. W Nowym Sączu jest ArkadioGarage. Sam ma chyba 1,8 T w B6.
  3. G-LABie na Rokicińskiej albo TC-Performance na Demokratycznej? @Łukasz13 jest znany z rzetelnego podejścia w 1,8 T. Z resztą chyba Twoje ex B7 było strojone u niego, ale nie wiem czy trudni się dieslami.
  4. george odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Małaszewicze Małe. Kręcił bączki na nowej kostce brukowej. Wykręcił straty na prawie 120 tysięcy złotych - TVN24 TVN24.PL Zarzut zniszczenia mienia usłyszał 27-latek, który kręcąc w miejscowości Małaszewicze Małe (woj. lubelskie) "bączki" na świeżo położonej kostce brukowej, spowodował straty w wysokości blisko... Komu przyszła chęć na drifty?
  5. george odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    @Langista, LEDy nie wchodzą w grę. Niemniej jednak dzięki za odzew.
  6. Następy po @FroS-t , którego zimowy setup wygląda lepiej niż większość letnich.
  7. george odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Poszukuję żarówek H6W o białej barwie. Czy jest alternatywa dla Philips White Vision? LEDy odpadają w przedbiegach. Z góry dziękuję za pomoc.
  8. W samochodzie były oryginalne welury... ładnie to wygląda, ale jesienią i zimą dostają wycisk. Oryginalne dywaniki z gumy są praktyczne i ładne, więc mod na plus.
  9. Szukaj od 2,0 TFSI , taniej niż od BEXa.
  10. Planujesz jakieś kolejne modyfikacje? Wyszła zdrowa seria.
  11. Licznik z kolor FISem, RNS-E z kamerą, składane lusterka. Może znajdziesz inspirację w innych tematach.
  12. Ten zestaw nie przypomina zimy.
  13. Jeżeli obudowy są zimne to oryginalne aluminium. Skoro Ska to fotochrom i składanie.
  14. george odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    EVAP. Filtr jest we wnęce koła zapasowego w AMB.
  15. @H4mm3R ma na sprzedaż, post wyżej.
  16. Kolega miał C7 3,0 TDI oprócz rozrządu też właśnie robił S-Tronic. Najważniejsze, że jesteś zadowolony z efektu. ?
  17. george odpowiedział(a) na azahiel82pl temat w 1.8T
    Kiedy zmieniałeś filtr paliwa? W pierwszym kroku przejrzyj układ paliwowy, włącznie z pomiarem ciśnienia paliwa.
  18. Pińć tysiency i piszpanumoweboniemamczasunawetnaspacje.
  19. S4 B6 miało aluminiowe obudowy, B7 chyba na początku aluminiowe, potem satyna. @rafi10612 ma S4 B6 ba części, kupiłem od niego w ubiegłym roku.
  20. george odpowiedział(a) na BenBenedek temat w 1.9TDI
    Bez logów nie ma szans na dobrą identyfikacje problemu. Kontrolka świeć żarowych świadczy o problemie z DPF. Co do diagnostyki to może ktoś ze spotowiczów pomoże Ci wykonać logi .
  21. Bardzo dobry pomysł.
  22. george odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Avus II od S6 C5, bo ma 8x17J ET35 o płaskie ramiona. @Langista ma 345/300 z felgami 7,5x17 ET45 9 szprychowe z pakietu S line.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.