Treść opublikowana przez george
-
Dobrzy chiptunerzy
@soul87 też dłubie 1,8 T.
-
Dobrzy chiptunerzy
W Nowym Sączu jest ArkadioGarage. Sam ma chyba 1,8 T w B6.
-
Dobrzy chiptunerzy
G-LABie na Rokicińskiej albo TC-Performance na Demokratycznej? @Łukasz13 jest znany z rzetelnego podejścia w 1,8 T. Z resztą chyba Twoje ex B7 było strojone u niego, ale nie wiem czy trudni się dieslami.
-
Audi A4 B6 Avant 2.7 BiT / S-Line Plus/ Quattro/Recaro/Rotor 19"/Big Brakes 375/300
Rozbudowane ECU względem serii?
-
B6 DIVISION
Małaszewicze Małe. Kręcił bączki na nowej kostce brukowej. Wykręcił straty na prawie 120 tysięcy złotych - TVN24 TVN24.PL Zarzut zniszczenia mienia usłyszał 27-latek, który kręcąc w miejscowości Małaszewicze Małe (woj. lubelskie) "bączki" na świeżo położonej kostce brukowej, spowodował straty w wysokości blisko... Komu przyszła chęć na drifty?
-
B6 DIVISION
@Langista, LEDy nie wchodzą w grę. Niemniej jednak dzięki za odzew.
-
A6 4G Avant 3.0 V6T Bi-Turbo 326ps 650Nm Competition Sepang Blue Audi Exclusive
Następy po @FroS-t , którego zimowy setup wygląda lepiej niż większość letnich.
-
B6 DIVISION
Poszukuję żarówek H6W o białej barwie. Czy jest alternatywa dla Philips White Vision? LEDy odpadają w przedbiegach. Z góry dziękuję za pomoc.
-
A4 B9 Avant 3.0 TDI CRTC Quattro S-line biały lodowiec.
W samochodzie były oryginalne welury... ładnie to wygląda, ale jesienią i zimą dostają wycisk. Oryginalne dywaniki z gumy są praktyczne i ładne, więc mod na plus.
-
[B7 BFB] A-czwórka 1.8T quattro z plusem
Szukaj od 2,0 TFSI , taniej niż od BEXa.
-
[B7 BFB] A-czwórka 1.8T quattro z plusem
Planujesz jakieś kolejne modyfikacje? Wyszła zdrowa seria.
-
[BEX] Dolphin Gray | E4J | 320/288mm | 222HP/335Nm | TIP+DP | 380cc | Ulter Φ90 | CLH | Auto_Gauges | 18"_RS4 | by R4xx
Licznik z kolor FISem, RNS-E z kamerą, składane lusterka. Może znajdziesz inspirację w innych tematach.
-
Black B7 / Avant / 2.0TFSI / Quattro / Tiptronic / S-line
Zdrowa seria!
-
A7 C7 Lift " pomarańcza" rodzinna firmóFka by KoJ@K 21' RS pack full Carbon Matrix pneumatyka Asc
Pewnie robota @Deva.
-
Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
Ten zestaw nie przypomina zimy.
-
[B7 BFB] Audi A4 1.8TQ
Jeżeli obudowy są zimne to oryginalne aluminium. Skoro Ska to fotochrom i składanie.
-
B6 DIVISION
EVAP. Filtr jest we wnęce koła zapasowego w AMB.
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
@H4mm3R ma na sprzedaż, post wyżej.
-
BlAcK ArRoW | 3.0 TDI V6 245kM | S-line | S-tronic | Quattro | Brakes 356/330 | Limousine by Grem
Kolega miał C7 3,0 TDI oprócz rozrządu też właśnie robił S-Tronic. Najważniejsze, że jesteś zadowolony z efektu. ?
-
Auto ciężko pali
Kiedy zmieniałeś filtr paliwa? W pierwszym kroku przejrzyj układ paliwowy, włącznie z pomiarem ciśnienia paliwa.
-
Biały Allroad - powrót do marki
Pińć tysiency i piszpanumoweboniemamczasunawetnaspacje.
-
[B7 BFB] Audi A4 1.8TQ
S4 B6 miało aluminiowe obudowy, B7 chyba na początku aluminiowe, potem satyna. @rafi10612 ma S4 B6 ba części, kupiłem od niego w ubiegłym roku.
-
Niedoładowanie turbiny
Bez logów nie ma szans na dobrą identyfikacje problemu. Kontrolka świeć żarowych świadczy o problemie z DPF. Co do diagnostyki to może ktoś ze spotowiczów pomoże Ci wykonać logi .
-
[B7 BFB] Audi A4 1.8TQ
Bardzo dobry pomysł.
-
B6 DIVISION
Avus II od S6 C5, bo ma 8x17J ET35 o płaskie ramiona. @Langista ma 345/300 z felgami 7,5x17 ET45 9 szprychowe z pakietu S line.