Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

george

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez george

  1. Podanie do ASO o posadzenie dziecka na przednim fotelu?
  2. Dlatego Cię oznaczyłem. (:
  3. @Wandej
  4. Osłona przeciwsłoneczna bez etykiety.
  5. Płatne na miejscu 10 PLN.
  6. george odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    @Tomnik
  7. Na koniec lipca jest zlot Audi Klub Polska w Toruniu.
  8. Lampa w bleku siadła.
  9. george odpowiedział(a) na malik temat w Audi A6/S6/RS6
    Wóz ma się podobać Tobie. I te myśli "Czy wytrzeźwiałem od wczoraj, czy jeszcze nie?"
  10. george odpowiedział(a) na malik temat w Audi A6/S6/RS6
    Mamo, mamo! Nie musisz sprzątać! Malik pozamiatał... Gratuluję nabytku. Mod z mocą na +. Jeżeli oklejać to PPF przód, ranty etc. Inną folią szkoda psuć koloru.
  11. Warlubie to już nieopodal Grudziądza, więc sporo za Bydgoszczą w kierunku północnym. Niestety jakby nie ma opcji by pogodzić krótkiej i płynnej trasy. Oparcie o A4, S3 (Szczecin) umożliwia płynny przejazd Skami i S6 (ze Szczecina).
  12. Czy brałeś pod uwagę A1? Płatny odcinek masz wyłącznie od Torunia na północ, Toruń - Warlubie to chyba 15 zł, resztę trasy przejeżdżasz kierując się Kościerzynę, Bytów, Sławno.
  13. IC to sieć na całą Polskę i muszą honorować to w dowolnym punkcie.
  14. george odpowiedział(a) na kojot692880745 temat w Audi A4 B5
    Pamiętaj, że każda turbosprężarka ma inną charakterystykę i jeżeli chcesz mieć profit z tytułu tej zmiany to należy skorygować mapę.
  15. Włączają się, bo nawet gdyby było lusterko to chyba 7 pin łączy się z MCE z pinem 29. @MaTeo85, pamiętasz jak u mnie nawet na pozycji 0 włączały się mijania bez dodatkowego podłączenia?
  16. Ktoś przed Tobą założył za słabą instalację?
  17. @pelonek1 masz oryginalne felgi od B7? Jeżeli są od B7 to powinny podejść pod zacisk 320, prawda @Dev? Problemy są przy nieoryginalnych felgach albo nieprzewidzianych do tego modelu. Niemniej patent z zaciskami od cabrio dobra sprawa, mam felgę również od caba 7"x16 ET42 i jest spory luz. Co do zmiany to nie ma nad czym zastanawiać się, zmiana 312 na 320 dużo daje, ale podmiana 255 na 288 dopełnia efektu.
  18. Nie szczelaj w instrybutor!
  19. Z tyłem 356 trafiłem. Różnice w wysokości tarczy zmieniają odbiór wielkości tarcz...
  20. Byłem blisko.
  21. 375/356?
  22. Tak, tylko kodowanie.
  23. Zawsze tak będzie, 90 °C na liczniku to rzeczywiste 75°C-102°C. Latem trochę oleju może wyparować. Poprzednik robił u mnie wymiany co 20 kkm i niestety też coś tam chlupnie sobie po 4 kkm, ale to zeszło 3 kropki z miarki.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.