Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

george

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez george

  1. Sprzedażą części zajmuje się @Wandej @dzik . W przypadku A4 brak fazatora nie wpływa na funkcjonowanie auta. Jeżeli W-Wa to WWE Tuning.
  2. Napinacz bez cewki to 058109217B, był montowany w np. AEB. AVJ, BFB oraz BEX już miały ze zmienną fazą.
  3. W ubiegłym roku 3300 na Pomorzu, Stag QBOX basic, Barracuda 130, dwustronnie zasilany Magic 3 Compact, butla 67 l brutto. Około 16 tysięcy.
  4. Podobnie schowane elementy: Przełącznik również mam w popielniczce, jednak wlew na adapter. Sterownik przy akumulatorze.
  5. Odnośnie Passata B7 potwierdzam, że jest mniejszy niż wydaje się. Jechałem B6 oraz CC byłem zaskoczony ilością miejsca, ale raczej negatywnie.
  6. Skoda Superb II w kombi, występuję tam 2,0 TDI na CR tak jak w A4 B8 czy Passacie B7. Oferuje najwięcej miejsca w swojej klasie, ponieważ jest to segment D, ale miejsca jak w segmencie E. Ewentualnie poliftowe A6 C6 z 2,0 TDI albo 3,0 TDI.
  7. Dzięki Panowie za przybycie.
  8. Wbrew pozorom nie jest to taka oczywista kwestia.
  9. Przelewają w stosunku do faktycznego zapotrzebowania? Po prostu brakuje powietrza na taką dawkę paliwa.
  10. Cena części do jedno, a robocizna w tym porządne ułożenie i wystrojenie to druga sprawa. To drugie sprawi, że jazda na gazie będzie przyjemniejsza.
  11. Nowy AEB , czyli bez zmiennej fazy. @_małyTM_ będzie miał w dobrej cenie.
  12. Podpowiedź odnośnie modułu, szukaj wersji z końcówką 8P1 lub AA. @pila24 wystawiał na sprzedaż 8P1. Im nowszy moduł, tym większa kompatybilność z większą ilością telefonów.
  13. Stetryczałbyś, a tak to masz zajęcie.
  14. Powróciwszy do modów.
  15. george odpowiedział(a) na jerk22 temat w Śląskie
    @DarekS4
  16. U mnie HEPU zakończyła współpracę po 3,5 roku/ 44 kkm. Teraz wpadła INA,,może wytrzyma dłużej. Odnośnie łańcucha, jeżeli na zimno przez chwilę hałasuje to zostaw. U mnie tłukł już o obudowę. Brałem cały zestaw pod BEXa, napinacz AEB (numer, który podałeś).
  17. Pisz do @Wandeja.
  18. Musisz mieć przewód pod ten zacisk. Tył z 324 (toczenie z 330) na jarzmie RS6 C5, zacisk zostaje z S4.
  19. Jest w opcji satynowa ramka
  20. Jestem na tak ?
  21. Lakier czarny,,ale oprócz relingów i ramek w chrom dałbym lustra oraz ramki grilla i dolnej kratki zderzaka. Będzie fajny kontrast.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.