Treść opublikowana przez george
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Kamil nie zajmuje się już lampami od dłuższego czasu.
-
Jakie spalanie na lpg
Zbyt mało informacji.. jakie odcinki pokonujesz, jaki rozmiar kół.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dzwoń do @Deva.
-
A7 C7 Lift " pomarańcza" rodzinna firmóFka by KoJ@K 21' RS pack full Carbon Matrix pneumatyka Asc
Jag to skont? UKRADŁ!
-
a4 b7 Cabrio misano red 3.0 TDI quattro 2x s-line/345 brembo/330
Jak B7 to @KoJ@K.
-
A7 C7 Lift " pomarańcza" rodzinna firmóFka by KoJ@K 21' RS pack full Carbon Matrix pneumatyka Asc
Fajne przebiegi krzywych. Sesja jak do kalendarza.
-
B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j
Kupiłem swoje B6 przy 194740 km. Z okazji 50 kkm razem dostało trochę giftów. Z modów można pomyśleć nad programem, ale takim dobrze zrobionym.
-
Logi VCDS A4 B6 1.8T BFB
Łukasz poinstruuje Cię co i jak. W skrócie wygląda tak, że na podstawie Twoich logów Łukasz przygotowuje plik, robisz logi i ocenia je. Jeżeli jest coś do poprawy to powtarzasz. Na pewno musisz mieć kabel KKL, żeby wgrać wsad.
-
Logi VCDS A4 B6 1.8T BFB
Do programu polecam @Łukasz13, robi też zdalnie softy.
-
Logi VCDS A4 B6 1.8T BFB
Zapchany katalizator będzie powodem cofek. Jeżeli masz możliwość to wstaw logi serii, potem z downpipe zamiast kata. Jeżeli cofki spadną i zapłon poprawi się to znaczy, że sprawcą jest winny kat.
-
Logi VCDS A4 B6 1.8T BFB
Wgraj serie i wtedy zrób logi. Na programie zrobionym przez pewną firmę cofało do 7-8 stopni (generalnie przelany). Po wgraniu serii wychodziło około 6 stopni, ale padło podejrzenie na przepływkę. Cofki spadły do ~4,5, ale auto zupełnie inaczej reagowało na gaz. Finalnie na PB cofki zostały jak na serii, na gazie 0,8-1,5 stopnia.
-
Biegi ledwo wchodzą Leon 1m
Jeżeli było coś robione przy hamulcach z niskim stanem płynu to mogło się tak stać. Na starych wysprzęgliku można było wrzucić wsteczny, na nowym już nie.
-
Biegi ledwo wchodzą Leon 1m
Na ciepło był problem z wbiciem wstecznego, odpowietrzony wysprzęglik, nawet wymiana nie pomogła. Sprawę rozwiązało sprzęgło. U Ciebie jest odwrotnie, zacznij od odpowietrzenia wysprzęglika.
- B6 DIVISION
-
Czy felgi 8,5jx17H2 ET 35 będą pasować do A4 B6?
Inaczej... 8,5" I ET35 to są takie parametry, że koło fajnie siedzi bez dystansu. Przy 9" warto wrzucić już 235.
-
B6 DIVISION
Nie brakuje takich.
-
Norma emisji spalin w CEPIK
Euro 4 weszło w przypadku A4 w B6 ze względu na SAI i fazator - przestawienie wałka, aby wspomóc nagrzewania kata. Swoją drogą też fabryczne softy były zubożone (ilość paliwa).
-
Norma emisji spalin w CEPIK
W Briefe był zapis o euro 4 i tak mam w polskim dowodzie jako dodatkową adnotację.
-
Czy felgi 8,5jx17H2 ET 35 będą pasować do A4 B6?
Będą pasować. Przy 8,5" można spokojnie wrzucić 225.
- B7 Crew
-
[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
Grill w plaster miodu rozwiązałby problem?
-
[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
W jakich warunkach? Idąc pełnym piecem?
-
Trzecie światło stop AVANT
Trzecie światło stopu w B7 ma inny kształt niż w B6, finalnie będą szpary. Jeżeli chodzi o części z ASO to @_małyTM_ ma lepsze ceny niż w sieci.
-
"B6 AVF Avant Quattro #Projekt Full 2x Sline # Kiera Multi S-Line b7 Cabrio # Gwint MTS # Brakes 320 # Bluettoth # GPS Navi .# Bose # Fotochrom skł. lustra Memory # CLH Xenon # Grzana kanapa # Ulter100mm # Fmic # Downpipe 2.75" # Turbo Hybryda GTB 1756
Audi R8.
-
"B6 AVF Avant Quattro #Projekt Full 2x Sline # Kiera Multi S-Line b7 Cabrio # Gwint MTS # Brakes 320 # Bluettoth # GPS Navi .# Bose # Fotochrom skł. lustra Memory # CLH Xenon # Grzana kanapa # Ulter100mm # Fmic # Downpipe 2.75" # Turbo Hybryda GTB 1756
Przesiadka na Xenon Plus, czyli bixy poprawiłaby wygląd - większa soczewka.