Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

george

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez george

  1. Zbyt mało informacji.. jakie odcinki pokonujesz, jaki rozmiar kół.
  2. Dzwoń do @Deva.
  3. Kupiłem swoje B6 przy 194740 km. Z okazji 50 kkm razem dostało trochę giftów. Z modów można pomyśleć nad programem, ale takim dobrze zrobionym.
  4. Łukasz poinstruuje Cię co i jak. W skrócie wygląda tak, że na podstawie Twoich logów Łukasz przygotowuje plik, robisz logi i ocenia je. Jeżeli jest coś do poprawy to powtarzasz. Na pewno musisz mieć kabel KKL, żeby wgrać wsad.
  5. Do programu polecam @Łukasz13, robi też zdalnie softy.
  6. Zapchany katalizator będzie powodem cofek. Jeżeli masz możliwość to wstaw logi serii, potem z downpipe zamiast kata. Jeżeli cofki spadną i zapłon poprawi się to znaczy, że sprawcą jest winny kat.
  7. Wgraj serie i wtedy zrób logi. Na programie zrobionym przez pewną firmę cofało do 7-8 stopni (generalnie przelany). Po wgraniu serii wychodziło około 6 stopni, ale padło podejrzenie na przepływkę. Cofki spadły do ~4,5, ale auto zupełnie inaczej reagowało na gaz. Finalnie na PB cofki zostały jak na serii, na gazie 0,8-1,5 stopnia.
  8. george odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Jeżeli było coś robione przy hamulcach z niskim stanem płynu to mogło się tak stać. Na starych wysprzęgliku można było wrzucić wsteczny, na nowym już nie.
  9. george odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Na ciepło był problem z wbiciem wstecznego, odpowietrzony wysprzęglik, nawet wymiana nie pomogła. Sprawę rozwiązało sprzęgło. U Ciebie jest odwrotnie, zacznij od odpowietrzenia wysprzęglika.
  10. george odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Gdzie ustawiałeś?
  11. Inaczej... 8,5" I ET35 to są takie parametry, że koło fajnie siedzi bez dystansu. Przy 9" warto wrzucić już 235.
  12. george odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie brakuje takich.
  13. Euro 4 weszło w przypadku A4 w B6 ze względu na SAI i fazator - przestawienie wałka, aby wspomóc nagrzewania kata. Swoją drogą też fabryczne softy były zubożone (ilość paliwa).
  14. W Briefe był zapis o euro 4 i tak mam w polskim dowodzie jako dodatkową adnotację.
  15. Będą pasować. Przy 8,5" można spokojnie wrzucić 225.
  16. george odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    @Tomnik
  17. george odpowiedział(a) na Mhl_ temat w Audi A4 B6
    Trzecie światło stopu w B7 ma inny kształt niż w B6, finalnie będą szpary. Jeżeli chodzi o części z ASO to @_małyTM_ ma lepsze ceny niż w sieci.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.